Skocz do zawartości

Kolejna firma pozycjonująca


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

W jednoosobowej firmie zamiast pracować to będziesz biegał po urzędach i zbierał papierki

Naprawdę nie wiem po co biegasz po tych urzędach.

Miejsca jest sporo i nawet nie trzeba nic i nikogo pozycjonować żeby nie złą kasę z tego biznesu wyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już ktoś to pisał, ale powtórzę ...

rób dla siebie a nie innych, zbanują ci coś przynajmniej nie będziesz miał problemów z klientem, zafiltrują to samo ...

wstajesz kiedy chcesz, pracujesz ile chcesz, jak chcesz, możesz korzystać nie ze swojego zaplecza bo robisz swoje domenki a nie klientowi, który wypowie ci umowę itp... dziesiątek spraw, nie mówiąc już o kosztach firmowych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwszego poważnego klienta nie skopiesz to potem nie będzie Ci potrzebna reklama w google, kliencie będą przychodzić z polecenia :yahoo: Jeżeli masz małe pojęcie o pozycjonowaniu to raczej ciężko Ci będzie się utrzymać.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy miec farta i obsluzyc jedna. Pozniej prezes przy pwiku z kumplami sie pochwali, ze jego strona jets pozycjonowana i oni nie beda chcili byc gorsi i zaraz wezma namiary i pozniej tamci go poleca innym znajomym i tak mozna zdobywac klientow. Przynajmniej teoretycznie :)

Na pewno nie czytaj glupot co tu ludzie wypisuja, ze DG to same problemy i nie warto. Jakby tak bylo to czemu tak duzo ludzi prowadzi DG, jak jest to takie bezsensowne i tylko bieganie z niewiadomo jakimi papierkami po urzedach...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ponad rok jestem na DG i w urzedach byłem 2 razy, jak zakładałem DG i teraz jak brałem zaśawiadczenia do rozliczenia się z dotacji...

Co prawda, nawet przez te dwa razy mnie zdążyli zdenerwować swoją głupotą osoby pracujące w urzędach, ale tego i poza urzędami jest niemało :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności