Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

"Po pierwsze gospodarka, durniu" - to cytat z jakiegoś polityka (zachodniego). Oddaje sedno sprawy. Władza PiS to niestety będzie socjal. Co z tego, że wg ich spotów, coś tam zabraknie na zawartość lodówki, misia, czy co tam innego. To jest pół prawdy, bo jak zrealizują swoje zamiary to kwota wyjściowa z ich spotu zmniejszy się o połowę, a ceny pojdą w górę. I wtedy nie będzie nawet pustego pokoju, tylko ziemianka. Renty, zasilek dla bezrobotnych, wszelkie świadczenia, to nadal jest wydatek z budżetu państwa, na który, trzeba zarobić. Kto to zrobi? Wyłącznie pracodawcy!!! Nikt inny.

Zmiany muszą być radykalne, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie i kolejne 4 lata rozczarowań.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja po prostu zwijam manatki z Polski, i jadę na zachód właściwie nic się nie zmieni mogę robi to samo tu czy tu, ale będę chociaż żył w normalnym kraju.

Za 5 lat czekają nasz rządy Leppera i Giertycha oczywiście po rozpadku z hukiem nowej koalicji, która pasuje do siebie jak pięśc do nosa.

Nie mam ochoty już patrzec jak będą za 5 lat lepperowac Polskę, będzie nas czekac 2 Białoruś i alienacja polityczna.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem się koalicji uda i będziemy żyć w mądrze zarządzanym kraju delektując się dobrobytem i wzajemną życzliwością.

ps. właśnie odebrałem pismo w którym wyrażono uzasadnioną wątpliwość co do mojej poczytalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie odzywać więcej... ale nie mogę

"Po pierwsze gospodarka, durniu"...

Najpiękniejszy cytat... nie znałem go!

...... Kto to zrobi? Wyłącznie pracodawcy!!! Nikt inny.

Zmiany muszą być radykalne, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie i kolejne 4 lata rozczarowań.

Pracodawcy i pracobiorcy (podatnicy).

Ja po prostu zwijam manatki z Polski, i jadę na zachód właściwie nic się nie zmieni mogę robi to samo tu czy tu, ale będę chociaż żył  w normalnym kraju.

i zapewniam Cię, że sie nie rozczarujesz... powodzenia. Je głupi wróciłem.. tęsknota i nostalgia oraz wiara w lepsze jutro mnie tu ściągnęła...

Za 5 lat czekają nasz rządy Leppera i Giertycha oczywiście po rozpadku z hukiem nowej koalicji, która pasuje do siebie jak pięśc do nosa.

Zaczynam dochodzić do wniosku, iż nie miało to znaczenia kto dojdzie do władzy... Czy Wy tego nie widzicie, że co kadencje do władzy dostaje się opozycja ? Czyżby nam co kilka lat radykalnie poglądy się zmieniały to lewica to prawica to liberał ? To jest tylko kolejny dowód na głupotę tych co wybierają bo dają sie nabrać na piękne słowa krytyki (krytykować zawsze łatwo)...

Już gdzieś to napisałem : Pokażcie mi choć jeden rząd, który wywiązał się z obietnic przed wyborczych.

a moim zdaniem się koalicji uda i będziemy żyć w mądrze zarządzanym kraju delektując się dobrobytem i wzajemną życzliwością.

ps. właśnie odebrałem pismo w którym wyrażono uzasadnioną wątpliwość co do mojej poczytalności  :)

Obyś miałacje, czego Tobie i nam wszystkim życzę...

p.s. pochwal się tym pisemkiem... pewno będzie się z czego pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy, kto nie zagłosował obraził ten kraj, ludzi którzy chcą coś zmienić i wreszcie obraził mnie

Czy ja mogę czuć się okradziony przez wszystkich, którzy do tej pory w demokratycznych woborach wybierali partie rządzące? Kolejne rządy doprowadziły kraj do stanu obecnego i odpowiedzialne za to są osoby które dały im władzę.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę czuć się okradziony przez wszystkich, którzy do tej pory w demokratycznych woborach wybierali partie rządzące?

ja nie wiem, czy możesz.

gdybyś czuł się przeze mnie okradziony zawsze możesz wykręcić 997

Kolejne rządy doprowadziły kraj do stanu obecnego i odpowiedzialne za to są osoby które dały im władzę.

czyli lepiej nie głosować by nie brać za nic odpowiedzialności? szalenie wygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej nie głosować by nie brać za nic odpowiedzialności? szalenie wygodne...

Nie zero3 - to nie wygodnictwo... to rozsądek... poczytaj moją poprzednią wypowiedź o dziwnej zmianie poglądów co kadencje.... Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że co kilka lat radykalnie zmieniałeś poglądy... a na to wychodzi (Twoje poglądy - czytaj jako - poglądy społeczeństwa).

bbbrrr... nie cierpie polityki.. co ja tu robie w tym topiku !?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tam co za różnica kto u koryta

i tak za każdym razem świeżo wybrani częstują nas takim oto plakatem powyborczym :)B):tease::tease:

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że co kilka lat radykalnie zmieniałeś poglądy... a na to wychodzi.

raczej nie wychodzi. jeśli prześledzisz moje posty w tym wątku zauważysz, że do pewnej partii której ojcowie założyciele rządzili tym krajem lat 40 pałam delikatnie mówiąc dużą niechęcią.

stąd wywnioskujesz zapewne, że nie należę do cielęcego elektoratu zmieniającego upodobania w zależności od tego, kto aktualnie kradnie a kto się przygląda. w życiu nie oddałbym bowiem głosu na tych zdrajców, morderców i ich nędzny pomiot.

a na to wychodzi.

a niby skąd na to wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym znaczeniu - ogółu społeczeństwa - Polska jest chyba ewenementem w skali Europy, może i świata jeśli chodzi o cykliczne karanie rządzących i premiowanie opozycji.

szczerze mówiąc jest to odrobinę przerażające. ale może to był już ten ostatni raz...? (odpowiem sobie sam: niestety na pewno nie ostatni...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki.

wróciłem o 4:45 do domu zmęczony, wnerwiony, głodny, spiący... dugo sobie niepospałem bo o 5:30 dzwonili z urzędu wzywać cała komisję bo... (potaram sie nie przeklinać...) *** *** *** program komputerowy **** ** *** pokaszanił wszystkie protokoły, zestawienia, wyniki, słowem wszystkie wydruki i musimy jeszcze raz podpisac 'tysiąc pincet sto dziewincet' dokumentów... :)

tak, ktos zrobił gó*****y program, ktoś znowu wziął za to kupe kasy i ktoś znowu zj*b*** wszystko...

ide się zabić: raz z niewyspania i zmęczenia a raz z wyniku wyborów.

Witaj polska socjalno, komu zasiłek komu, komu dodateczek, komu dopłatkę? komu wyciagniemy teczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozpadku z hukiem nowej koalicji, która pasuje do siebie jak pięśc do nosa.

86786[/snapback]

Kiedy przychodzi do podzialu lupu, zawsze sie jakos dogadaja. W biznesie, w polityce...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kiedy przychodzi do podzialu lupu, zawsze sie jakos dogadaja. W biznesie, w polityce...

Oj Kava... czasem dochodzi do afer (bo sie nie umieją podzielić) i wtedy się dowiadujemy, że jednak 'coś w trawie puszczy'.

...Witaj polska socjalno, komu zasiłek komu, komu dodateczek, komu dopłatkę? komu wyciagniemy teczkę?

Powtórzę cytat:

"Po pierwsze gospodarka, durniu"...

czyli jestem za... a nawet przeciw.. hihiihihih

i tu sie przypomina stary dowcip o blondynce..

brunetka do blondynki:

- słyszałaś ? Fama glosi, że używasz wyrazów, których nie znasz...

blondynka na to :

- Taaaa... ?? To powiedz Famie, ze jest głupia ci*a i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po pierwsze gospodarka, durniu" - to cytat z jakiegoś polityka (zachodniego).
"Po pierwsze gospodarka, durniu"...

Najpiękniejszy cytat... nie znałem go!

It's the economy, stupid - to hasło wyborcze Billa Clintona w 1992.

Gospodarka, głupcze !!

Wrzodak ponownie zaapelował do braci Kaczyńskich, by rozważyli możliwość stworzenia rządu z LPR, PSL oraz w "pewnym stopniu z Samoobroną", tak by możliwa była realizacja programu PiS.

Kto porzyczy na bilet lotniczy?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności