Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie lubie wypowiadać się o polityce ale czegoś nie rozumiem.

Czy ja mogę czuć się okradziony przez wszystkich, którzy do tej pory w demokratycznych woborach wybierali partie rządzące? Kolejne rządy doprowadziły kraj do stanu obecnego i odpowiedzialne za to są osoby które dały im władzę

Każdy mówi że jest coraz gorzej, że kolejne rządy to złodzieje, i.t.p.

To prawda że nie każdy rząd radzi sobie dobrze i zbyt wiele obiecuje, a obiecuje więcej niż może osiągnąć.

I to jest zapewne powodem naszgo rozczarowania, bo popatrzmy logicznie:

Kto z nas w 89 roku marzył aby zarabiać 250 $ ??

Obecnie najniższa płaca.

Kto z nas pomyślał że co 10 polak będzie miał samochód ??

Kto z was dostał odsiadkę lub wpier... od wałdz za poglądy ?

Więc skończmy z tym biadoleniem że nas ciągle okradają i że jest coraz gorze, statystyki nie kłąmią jest coraz lepiej.

Fakt różne rządy zrobiły mniej inne więcej, jedym towarzyszyło więcej afer innym mniej, ale nie powtarzajmy słów chorego pana A. L. że jest coraz gorzej, no chyba że przed 89 ktoś był wysoko w parti i miał co sobie zażyczył to wtedy ok, może i mu się pogorszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieoficjalnie dowiedziała się IAR, lider Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych nie dostał się do Sejmu. Giertych startował z pierwszego miejsca na liście LPR w Warszawie.

Jest jakiś pozytyw! :(

Nie będzie też Macierewicza!

BRAWO WARSZAWA!

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym schemtatem zaczałem się zastanawiać kim jest np.: mój dziadek, którego wojna pchnęła spod Lwowa na "ziemie odzyskane", po za rzemieślniczym nigdy nie zdobył jakieś większego wykształcenia, przepracował cięzko kupę lat i spokojnie dożywa swoich dni - Nie filozofuje, nie rozważa wielkich spraw tego świata, cieszy się każdym dniem, walczy z chorobą, która w tym wieku dotyka już wielu ludzi i to wszystko. Dla niego jest niestotne czy będzie podatek liniowy, lub zmiana konstytucji. Ale nigdy w życiu nie ośmieliłbym się powiedzieć, że jest głupi.

Dokladnie tak samo jest z moja babcia - idealnie, oczywiscie nie smialbym nigdy nazwac zwyklych prostych ludzi glupimi - nigdy !

mi raczej chodzi o ludzi - jest takich duzo - gdzie Lepper zrobil koncert wyborczy ich troje, leci cala glupia rodzinka i glosuje na niego bo fajny koncert zrobil - niestety takich ludzi jest mnóstwo :(

tak sobie tez mysle odnosnie podatkow, ZUS i bezrobocia - u mnie w bloku sa 3 klatki, w mojej mieszka ok 30-40 osob - z czego ok 4-5 pracuje na etat - reszta to rencisci, szara strefa, emeryci i 2 osoby uczace sie - i zadna glowa nie pomoze zeby bylo lepiej

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieoficjalnie dowiedziała się IAR, lider Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych nie dostał się do Sejmu. Giertych startował z pierwszego miejsca na liście LPR w Warszawie.

:yahoo:

brawa dla mieszkańców Stolicy :(

Nie będzie też Macierewicza!

ani senatora-padliny Henryka Stokłosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieoficjalnie dowiedziała się IAR, lider Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych nie dostał się do Sejmu. Giertych startował z pierwszego miejsca na liście LPR w Warszawie.

:(:yahoo: czyli mozna juz zdjac linki kretyn - temat nieaktualny :):yahoo:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawszych głosów jakie były u mnie:

na karcie do sejmu: "je***i debile"

na karcie do senatu "zlodzieje z senatu zlikwidować" :(

poza tym masa głosów nieważnych po 2,3,4 a nawet 5 glosów na posłów :) to 4 i 5 to w ogole nie rozumiem. po 3 glosy to ludzie sie mylili z senatem gdzie mozna bylo glosowac na 3 :yahoo:

do tego standardowe pytania: "na której liście jest lepper, na której liście jest kaczynski bo nie moge znalezc?" :yahoo:

byly tez puste kartki, a 2 karty ktos sobie wyniósł na pamiatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to dostanie Romuś łomot od koła gospodyń wiejskich, kółka różańcowego babć mocherkowych i samego wielebna ojca tadeusza :(:yahoo::):yahoo::)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym masa głosów nieważnych po 2,3,4 a nawet 5 glosów na posłów smile.gif to 4 i 5 to w ogole nie rozumiem. po 3 glosy to ludzie sie mylili z senatem gdzie mozna bylo glosowac na 3 smile.gif

i niech ktos mi pozniej zarzuci mowiac ze nie ma w Polsce glupich ludzi :yahoo::)

trzeba swietac za Romka Atomka :(:yahoo:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos, a te głosy to 5 na kandydatów z jednej listy? Jak z jednej listy to powinno się liczyć temu co jest wyżej prawda? No chyba, że z kilku list to wtedy :yahoo:

To tylko nieoficjalne informacje z tym Romkiem. :) Ja sie boje, że sie przeslizgnie :)

A później będzie gadał że to opatrzność Boża i on jest tym "wybranym" :yahoo:

Trzymam kciuki, oby sie potwierdziło ... :(

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakkolwiek

Jak wynika z informacji z 42,04 proc. komisji obwodowych w okręgu warszawskim, LPR zdobyła tu 5,71 proc. głosów i jeśli te wyniki się utrzymają, otrzyma jeden mandat poselski. To by oznaczało, ze Giertych jednak zasiądzie w ławie poselskiej.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności