Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

normanos, a te głosy to 5 na kandydatów z jednej listy? Jak z jednej listy to powinno się liczyć temu co jest wyżej prawda? No chyba, że z kilku list to wtedy  :(

nie ucz ojca jak sie dzieci robi :yahoo: tak, jak z jednej listy to glos jest wazny a dostaje ten najwyzej polozony :yahoo: byly i takie glosy ale byly i z glosami na kilku listach :)

w tym widzialem wiele pomylek zwiazanych z nazwiskiem: Sosnierz w PO i w czyms tam jeszcze. i chyba ludzie chcieli na PO ale w pierwszej chwili skreslali tego drugiego goscia :)

oczywiscie na kazdej karcie na dole jest info jak prawidlowo oddac glos ale kto by tam to czytal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Każdy mówi że jest coraz gorzej

Nie twierdzę że jest gorzej. Twierdzę że mogło być lepiej.

Kto z nas w 89 roku marzył aby zarabiać 250 $ ??

Nie wiem czy zarabiałem tyle w $, nie przeliczałem.

Wiem za to, że pracując 8 godzin w zakładzie nie martwiłem się czy wystarczy mi do następnej wypłaty i nie żyłem jakoś bardzo skromnie.

Kto z nas pomyślał że co 10 polak będzie miał samochód ??

Miałem w 89.

Kto z was dostał odsiadkę lub wpier... od wałdz za poglądy ?

Nie dostałem.

Więc skończmy z tym biadoleniem że nas ciągle okradają i że jest coraz gorze, statystyki nie kłąmią jest coraz lepiej.

Jakie zadłużenie kraju było w 89 i jakie jest teraz ?

Szlak mnie trafia, gdy ludzie nie mają za co żyć, dzieci chodzą po śmietnikach żeby znaleźć coś co można sprzedać aby było na chleb. W tym samym czasie, wysyłam żołnierzy za granicę i płacimy za to kupę kasy, więźniowie nie mają obowiązku zapracować na swoje utrzymanie, zwierzęta mają większe prawa niż ludzie (bezpańskiego psa lub kota nie można uśpić bez ważnego powodu, trzeba im zapewnić warunki w schronisku, równocześnie pozwala się na to żeby dzieci chodziły głodne).

Nie chodzi mi oto aby państwo dawało na tych ludzi pieniądze, wystarczy żeby przestało im przeszkadzać w ich zarabianiu.

Pomijam ludzi którym się nie chce, tacy będą zawsze.

Z mojej strony to wszystko. pozostałe komentarze pozostawię bez odpowiedzi.

Ps. Ja ani moi rodzice nigdy nie byliśmy w partii, tymbardziej wysoko.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a ja pamiętam jak 91 roku z pierwszą wypłatę dostałem 600.000 zł i musiałem pożyczyć od mamy 50.000 żeby sobie buty kupić, takie zwykłe, bo firmowe to mogłem sobie poglądać na wystawach w centrach dużych miast, ale tylko pooglądać.

To prawda dzieci wówczas nie chodziły po śmiertnikach bo nie można było by i tak tam nic znaleźć.

To co piszesz o zadłużeniu jest poprostu śmieszne, po pierwsze licz zadłużenie jako procent PKB, a po drugie możliwości spłaty, teraz możemy sobie pozwolić na takie zadłużenie bo stać nas na jego spłatę, wówczas zadłużenie przekraczało nasze możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na niepowodzenie Giertycha radujmy się, że do senatu nie dostali się Longin Pastusiak oraz Jan Łopuszański :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag by to menda się prześlizgnęła... romuś jednak rzutem na taśmę będzie nam pokazywał swoją wredną gębę :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

marcinkiewiczd.jpg

:P

W sumie lepiej niż Dorn, czy inny Jurek, ale ... :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sie urżnąć roman znowu załapał sie na etat i bedzie mnie straszył po nocach :blink:(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jaja sobie robią z ludzi :blink:

Pampersiak, CZŁONEK aws-u, zchn, kumpel innego pampersa walendziaka, odznaczony medalem za zasługi dla archidiecezji poznańskiej (może dla biskupa paetza?) i wieloma innymi odznaczeniami. Terminował u haneczki suchockiej i miszcza buzka.

Gdzie wódz kaczyński? Czy na tylnym siędzeniu już zasiadł? Czy pasy zapięte ma?

Jak coś złego się stanie to kaczor nie kierował :blink:

Dwa lata do wyborów :blink: Czas start :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności