Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

[...]Zastanawiające, że większość ludzi z tego forum potępia działalność Piotra M., a Tusk cieszy się tak dużym powodzeniem u tych samych osób, które negatywnie wyrażały się w temacie o cneb.

90790[/snapback]

No to szykuj już sobie pościel do szufladki, w której niechybnie wylądujesz :D

nowyuzytkownik: wybacz, chyba przez pomyłkę wkleiło Ci się cósik z wybiórczej.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nowyuzytkownik: wybacz, chyba przez pomyłkę wkleiło Ci się cósik z wybiórczej.

90797[/snapback]

kurcze a to ci dobre :D nie pierwszy raz ktoś zarzuca mi jej cytowanie a ja zaręczam - NIE CZYTAM

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje 3 grosze ... samo forum jest bezstronne ale jak widać Admini mają swoje poglądy, i je wyrażają dość jasno...

Tusk na prezydenta !! to jest moje stanowisko i jak mniemam jest takie samo jak mojego brata.

co w żadnym wypadku nie oznacza dyskryminowania uzytkowników o innych poglądach politycznych itp... Uprasza się uzytkoników o nie obrzucanie się błotem... nie jesteśmy politykami w końcu :D

Co do pojęć... jak to mawiają moi znajomi liberałowie... będa głosowac na Tuska żeby socjalista z PiSu nie dostał sie na stołek... (bo socjalista Tusk jest bardzije liberalny)

Populizm w wypadku kampani to są obietnice które kandydat skłąda a wie że nie ma najmniejszej możliwości zeby je spełnić, np. dla tego ze nie ma kasy/władzy nad tym itp. vide budowanie mieszkan przez prezydenta RP... przepraszam jak on to ma zrobić ? Populiści ogólnie wychodzą na przeciw elektoratowi roszczeniowemy... który tęskni za "czy sie lezy czy się stoi 2000 się należy" no i dowalić tym co mają wiecej....

moim zdaniem mniej ludzi pójdzie do wyborów, sądże że znikoma część elektoratu Endrju pójdzie do wyborów

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek: zwróć uwagę że kampania (głównie prezydencka) zawsze oparta jest na sloganach (często dot. spraw nie leżących w gestiach prezydenta),

Z tym, że slogan w jakiś sposób musi odzwierciedlać poglądy, a w przypadku Tuska niestety trzeba mówić o banałach i to byłoby przykre, gdyby mój kraj miałby mieć prezydenta, który potrafi tylko głosić banały. Nie powie nic konkretnego, bo jest tchórzem i ta cecha u prezydenta też jest trudna do zaakceptowania. No ale tak to już jest, że margaryna nie musi być zdrowa, żeby się dobrze sprzedwała.

wyjątkiem absolutnym jest Korwin Mikke który posługuje się tylko i wyłącznie konkretami

JKM jest absolutnym wyjątkiem od wszystkich reguł. Co ciekawe, chyba jako jedyny polityk reklamował się przy użyciu Google AdWords - konkretnie adres www.pjkm.pl pod hasłem "wyniki wyborów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje 3 grosze ... samo forum jest bezstronne ale jak widać Admini mają swoje poglądy, i je wyrażają dość jasno...[...]co w żadnym wypadku nie oznacza dyskryminowania uzytkowników o innych poglądach politycznych itp...

Dziwne stwierdzenie w ustach administratora forum, na którym akcja "kretyn" cieszyła się szczególną popularnością.

JKM jest absolutnym wyjątkiem od wszystkich reguł. Co ciekawe, chyba jako jedyny polityk reklamował się przy użyciu Google AdWords - konkretnie adres www.pjkm.pl pod hasłem "wyniki wyborów".

Obawiam się tylko, czy ktoś nie będzie chciał Mu dokopać za reklamę w czasie ciszy wyborczej.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domains

Dziwne stwierdzenie w ustach administratora forum, na którym akcja "kretyn" cieszyła się szczególną popularnością.

a czy ktoś nie podzielający poglądów adminów został za ich głoszenie wywalony jakos sobie nie przypominam.... pozatym długo jesteś juz na forum.... więc wiesz jak to było z akcja kretyn i powstaniem forum.. a jak nie to funkcja szukaj... :D

co do JKM to raczej nie sądzę bo pewnie wykupił jeszcze w starym google, czyli amerykańskim a tam cisza wyborcza raczej nie obowiązuje... pozatym reklamował stronę pod dośc specyficznym hasłem... no ale w Polsce rózne rzeczy się dzieją... zdejmuja filmy dla dzieci, ciekawe dlaczego filmów z kaczorem donaldem nie zaprzestali grać :(

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że slogan w jakiś sposób musi odzwierciedlać poglądy, a w przypadku Tuska niestety trzeba mówić o banałach

ale przecież jego poglądy sa bardzo czytelne: pieniądz, pieniądz i jeszcze raz pieniądz! :blink:

a tak serio - czyż koncepcje PO 3x15 nie były jasne? można się z nimi zgadzać lub nie ale chyba nikt nie powie że nie wiadomo o co chodzi.

wolność w ustach Tuska - to wolność gospodarcza czyli uwolnienie rynku od nadmiernych obciążeń fiskalnych, ochlokracji wszechwładnych urzędasów...

od Kaczyńskiego słyszę o Polsce Solidarnej - tylko nie bardzo wiem jak to się je i z czym?

jaki pogląd odzwierciedla ten slogan?

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowyuzytkownik: PO nie wygrało wyborów parlamentarnych, więc koncepcje 3x15 i wszystko inne na co się PiS nie zgodzi Tusk może odstawić do następnych wyborów. Co mu poza hasłami PO zostaje? Nic?

Po co nam taki prezydent, którego głównym zadaniem, będzie blokowanie działań rządu? Przecież to jest pewne, że Tusk będzie twardą opozycją w obec rządu, który współtworzy jego partia. Jeśli Tusk wygra to ten rząd nic nie zrobi i to jest kiepska perspektywa.

od Kaczyńskiego słyszę o Polsce Solidarnej - tylko nie bardzo wiem jak to się je i z czym?

jaki pogląd odzwierciedla ten slogan?

Mnie się o to nie pytaj, bo ja nie wiem, ja ani na PiS ani na Kaczyńskiego nie głosowałem. Oprócz dwóch opcji "[x] Tusk" i "[x] Kaczyński" jest jeszcze trzecia "[ ]" czyli na nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajmy jednak że PO nie poniosła sromotnej klęski, niewielka różnica między tymi partiami powoduje iż nie można przekreslać wszystkich założeń programowych PO gdyż duża część społeczeństwa opowiedziała się za 3x15

PIS również deklaruje obniżkę podatków - nie widze powodów dla których Tusk jako prezydent miałby cokolwiek w tej kwestii blokowac (mając świadomość ze 3x15 to tak czy inaczej już historia - więc trzeba bedzie wypracować jakiś kompromis)

dlaczego boję się Kaczyńskiego?

podejrzewam że zaczną się bezkarne układy PIS z LPR, samoobroną, psl ... w sprawach socjalu pewnie znajdą wspólny język (juz teraz podaja różnego rodzaju deklaracje), prezydent Tusk będzie zawsze swego rodzaju batem na takie zapędy, predydent Kaczyński to zielone światło dla takich działań

ten rząd może sporo dobrego zrobić i ja mimo wszystko w to wierzę

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper marszałkiem sejmu?

91683[/snapback]

ponoc była również kandytatura Miss Beger

15% głosów za marszałka - ciekawe z kim Lepper zrobi taki handelek?

kto by to nie był zeszmaci się przed całą Polską

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl juz prezydent zwiazany z partia zadzaca niejaki Kwach i nie wyszlo nam to na dobre. Jezeli PIS jest u steru to Tusk powinien byc przezydentem i tylko dlatego ze jest z innej partti a to moze dac gwarancje wetowania durnych ustaw partii ktora jest na topie. Odnosze wrazenie ze wielu polakow ma krotka pamiec albo pamietac nie chce. Ostatnie lata pokazaly ze mozna spieprzyc wiecej niz usatawa przewiduje.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby którykolwiek z kandydatów stoczył się aż tak nisko aby się zgodzić na szantaż mulata.

to jest moje stanowisko i jak mniemam jest takie samo jak mojego brata.

Dobrze mniemasz Kuba :)

Mi się jednak wydaje, że Tusk wygra drugą turę z przysłowiowym palcem, po tym co ostatnio się dzieję w sztabie PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności