Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będą mieli. Przykłady:

Faktura? Że pan niby co chce jakichś papierków? (trzask słuchawki). Siedziba wielkiej firmy to barak na obrzeżach. Tak na prawdę, to prezes nie istnieje, a jego zdjęcie jest z GoogleImage - nikt o tym nazwisku się nigdy nie urodził. Podatki? Że co proszę? Wypisz-wymaluj handel All**ro, zwłaszcza w pierwszej fazie, zanim się nieco ucywilizował, popychany przez kontrole Urzędów Skarbowych (wreszcie!).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe kiedy w Polsce - pod względem uczciwości - będzie tak jak np. w Szwecji. Czy wiecie, że tam niektóre urzędowe dokumenty nie posiadają pieczątek? (Taki Szwed jak przyjdzie do polskiego urzędu ze swoim papierkiem bez pieczęci jest odsyłany po... pieczątkę do swojego urzędu :blush: )

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś mi podesłał linka do ankiety porównującej moje poglady z programami partii. W przeciewiństwie do tej z Wprostu była waga każdej z odpowiedzi. Były też punkty ujemne.

Wyszło mi 20% zgodności z PO

5% z PJKM

5% z LPR

-5% z PIS

reszta miała od -40% (PD) do -90% (SO).

Żałuję, że nie zachowałem linka... Doskonale obrazowała ona mój pogląd na obecne partie polityczne. Już nawet nie trzeba wybierać między mniejszym złem, a między wyborem tragicznym a rozpaczliwym. Na polskiej scenie politycznej nie ma żadnej partii z którą bym się zgadzał programowo choćby w 50%. I podejrzewam, że nie jedna osoba ma ten sam problem.

Na pytanie o poglądy - jestem umiarkowanym narodowym liberałem. Narodowym - w sensie jakim narodowa była Endecja Dmowskiego a nie obecnym klownowskim wydaniem LPRu, oraz liberałem mniej więcej tak jak amerykańscy Republikanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jak wygrać wybory:

zmieniam imię na:

"żaden"

nazwisko

"z-nich".

Dlaczego mielibyście głosować na mnie? Żeby tego typu ludzie nie rządzili nami:

https://gliwice.naszemiasto.pl/wydarzenia/299410.html

Na dole jest mp3, jak ktoś nie wierzy, że to prawda.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności