Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nowego jak zawsze <ziewa>

Gdzieś rok sojuszu z PO potem wojenka Spadek Marcinkiewicza z fotela Premiera i to wszystko jego wina itd.....

Nic nowego jakby spojrzeć z szerszej perspektywy.

Choć jest era nosników laserowych to ja mam ciągle wrażenie ,że w adapterze zacieła mi się płyta.

Minoł etap obietnic teraz bedzie delikatne wycofywanie się z nich powolutku ,że niby nie odrazu że były inne przyczyny i opory materii że sytuacja się skomplikowała ,że bardzo chcieliśmy ale się nie udało.

I to byłoby na tyle

Ps.Dziś przyszły prezydent podziękował Andru za poł roku do roku Andru wbije mu nóz w plecy że niby inczej mu się wydawało i że z dwojga złego Kaczyński był lepszą alternatywą ale że zdradził i Anrdu znów zrobi atak:).

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydawało mi się, że już mnie polityka nie interesuje. A mam w zasadzie kaca po wyborze Kaczora. Znowu polacy okazali się głupi - ciągle będą kombinacyjki, ciemne interesy, populizm i renty dla górników. Dojdzie tylko jeszcze nietolerancja i wstyd za polskiego prezydenta na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireFox, swego czasu napisałem:
FireFox,

Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz, prawda?

Lepperowcy na Kaczyńskiego, Korwinowcy na Tuska?

Frekwencja 60% i populiści nie mają szans?

Populiści to kto?

Bełkot jak w każdej wypowiedzi Twojego Kandydata.

Niniejszym przepraszam Cię najmocniej - to Ty miałeś rację a ja bełkotałem.

Lepperowcy rzeczywiście głosowali na Kaczyńskiego a większość Korwinowców na Tuska, nic już k... nie rozumiem z polityki, nigdy już nie zabiorę głosu w temacie. Sorry!

ps. ale satysfakcje z wygranej Kaczyńskiego mam :)

95543[/snapback]

mi sie wydaje że właśnie dlatego że była taka frekwencja, jakby lepperowcą i radyju nie chciało się iść zagłosować to by było co innego... przynajmnije mam taką nadzieję

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mysałem, ze dzisiaj banner zdjeme ale niestety bedzie jeszcze aktualny z 5 lat.

dziad wykarmi polaków rozliczeniem z prlem. dodatkowo wszyscy zrzucimy sie na leserów i bezrobotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo wszyscy zrzucimy sie na leserów i bezrobotnych.

95565[/snapback]

i to mnie najbardziej boli... zamiast pieniędzy na tworzenie miejsc pracy - bedą pieniądze na bezrobotnych.. zamiast ulg dla przedsiębiorców - ulgi prorodzinne.. cholerny socjalizm..

i tak jak powiedział Kill... wojenka z PO i powtórka z AWS-u.. i do tego kilka schrzanionych ustaw, które podetną skrzydła przedsiębiorcom.. i 4-5 lat zastoju..

Lubię kiedy kobieta...

a tak ogólnie, to nie chce mi się q**** pracować.. ma ktoś sprawdzony system motywacyjny?

| serwery, hosting

| ogłoszenia bezpłatne

| katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten kraj, ale pora szlifować języki i wypierdzielać na 4 lata, chyba... że założymy własną partię polityczną i za 4 lata przejmiemy rządy :> Wyszukiwarkami już umiemy manipulować :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że w większości tylko wyszukiwarkami... ale była już partia przyjaciół piwa to teraz może być internetu :)

Nie tylko szlifowac języki trzeba, jeszcze zaświadczenie z parafii trzeba będzie miec że się uczęszcza na mszę itp. to może jakieś zwolnienie pro wyznaniowe dadzą....

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz dziwic sie ludziom dktorzy nie rozrozniaja rzeczywistosci z medialna fikcja. po 20:15 wparował nam jakiś facet na lokal awanturując się, drząc rysja i niby juz dzwoniac na policje..b o w telewizji powiedzieli, z emozna glosowac do 20:25 to on przyszedl... :) jesli zwykly czlowiek nie rozumie prostego komunikatu to czego sie dziwic w tym narodzie...

sorry, nieskładnie ale jestem od 4 rano na nogach z mała przerwą na drzemke :)

wildwildeast7fx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności