Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W tak smutnych okolocznościach przyrody i tego... i nie powtarzalnej, chciałem wyrazić swój smutek z powodu tak niefortunnego przebiegu wyborów.

Teraz wpadłem tylko na chwilkę, u mnie jeszcze środek dnia i muszę zaraz wyjść.

Ciekawe jak szybko się ze mną skontaktuje agent nowo-powstałego Ministerstwa do spraw pokrzywdzonych przez internet i będzie moderował wszystkie posty na forum przed ich opublikowaniem...

Smutna rzeczywistość przed nami....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie bez tragedii bo powiało grozą :)

1.To była kiełbasa wyborcza teraz jest rzeczywistość

2.Prezydent to nie Bóg i jego uprawnienia są małe ponadto szybko bedzie sie musiał dostosować przecież stołek już ma.

3.Rok maximum I poparcie Ligi Oraz Andru zamieni sie w nienawiść przecież oni muszą wygrać w następnych wyborach!! wiec muszą być opozycją i atakować!!

4. Po kilku zatargach PO I PiS wieksza częśc sali PO przestanie popierać Pis napewno dojdzie do jakiejś wojenki .Na razie muszą wspólpracować potem niekoniecznie.

Miałem pocieszyć a zabrzmiało w gruncie jak niekonczący się horror

Hm powiem gorzej NIC SIE NIE ZMIENI EKONOMICZNIE:(

Ekonomia to takie jeszcze bardziej skomplikowane pozycjonowanie:)

Na ekonomie wpływa miliony czyników są miliony wzorów a Polityka to tylko albo aż 25% wpływu na ekonomię.

Z pustego i Salomon nie .....

Szkoda że znów polityka zachowawcza.:jezyk1:

:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd w forumowiczach przekonanie, iż wybór Kaczyńskiego coś zmieni? Jak juz wsponiał Kill Bill prezydent za wiele do powiedzenia w Polsce nie ma. A przede wszystkim od 1989 roku realizowany jest program MFW (zwany planem Balcerowicza), a kolejne ekipy rządzące wprowadzają doń jedynie drobne poprawi (czasem durne, czasem sensowne). Kaczyński i PiS tego nie zmieni, bo nawet jakby chciał, to nie może.

Bardziej by mnie interesowało, czy wreszcie uda się w Polsce zlikwidowac korupcję i wszechwładzę urzędników. Ale jestem co do tego sceptyczny...

A tutaj nieco moich przemyśleń nt. ostatnich wyborów. Odrobina prywaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To była kiełbasa wyborcza teraz jest rzeczywistość

Zgadza się, pralament + prezydent = Kaczyzm

Po kilku zatargach PO I PiS wieksza częśc sali PO przestanie popierać Pis napewno dojdzie do jakiejś wojenki .Na razie muszą wspólpracować potem niekoniecznie.

Tyle literek P i O, że aż się prosi aby potem nastały czasy PiO :)

Miałem pocieszyć a zabrzmiało w gruncie jak niekonczący się horror

Może mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P i O :):)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie jest Kaczyńskich trzech, bo trzeci by chciałby być pewnie prymasem :)

PS.

uwielbiam reklamy w radio:

"Jak wygramy wybory Polska będzie mistrzem świata"

"Jak wygramy wybory puścimy nitkę autostrady przez bałtyk"

:>

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mf - a czy Boguslaw to nie ich brat?

No i stracilismy atut ochronnego bufora w postaci prezydenta. Teraz durne ustawy beda przechodzic jak przez maslo. A jak sie partie spreza, to nawet moze im sie uda konstytucje zmienic :/ Wtedy to juz tragedia bedzie.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd w forumowiczach przekonanie, iż wybór Kaczyńskiego coś zmieni?

Osobiście to najbardziej mnie boli to, że ludzie znowu złapali się na lep pod tytułem "my wam damy i nie damy was skrzywdzić" - głupie populistyczne pier..... dokładnie jak Miler i jego spółka "biznesowa".

Poza tym - mieszkam w Wawie i widzę jak Kaczor wspaniale rządzi tym miastem - problem go przerasta - on jest od "rozliczania" - a rządzić - to pewnie miałby kłopoty z folwarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności