Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

w 79 r. z kumplem budowaliśmy w piwnicy tratwe z silnikiem z przerobionej motopompy strażackiej coby spierd****** do Szwecji , niestety nie chciała przejść przez drzwi :jezyk1: (taka drobna wada konstrukcyjna) teraz poczekam i chyba kupie sobie bilet lotniczy one way :lol:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
prezio, premier, marszałek....

....wicemarszałek, wicemarszałek, wicemarszałek.......

pisuar się napełnia...
coraz bardziej aktualna staje sie stara piosenka "PIERSI"

Mi jeszcze przyszła do głowy piosenka Kazika, Jeszcze Polska, szczególnie 2-ga zwrotka.... :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie będzie PO-PiSu, bo po co mieć taką koalicję jak szykuje się monarchia. Jeszcze tylko zmiana konstytucji, że urząd prezydenta jest dziedziczny i wszystko będzie cacy. ;)

96623[/snapback]

e tam... narazie nie ma sie co martwic ... pogniewali sie ale zawsze sie moga przeprosic... dadza rokite na premiera jak to planowali od 2 lat i wsio bedzie cacy :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-sza wersja: programy PiS i PO pasują do siebie jak pięść do nosa. Jeżeli PO wejdzie do rządu, będzie musiało realizować program socjlny PiS i wtedy za 4 lata (albo wczesniej) utonie wraz z nim i (niestety) Polską.

2-ga wersja: PO o tym wie i nie wejdzie do rzadu. PiS ma dwa wyjścia: relizować obietnice wyborcze tworząc rząd z LPR, Samobroną i PSL-em i urozłożyć polską gospodarkę, albo wypiąć się na wyborców i obietnice i realizować program bardziej zbieżny z programem PO (może razem z nimi), a wtedy ich wyborcy im za 4 lata podziękują. Jak się nie obrócą to jest zawsze z tyłu.

Może nie będzie wesoło, ale bedzie ciekawie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie, ostatni gasi światło ?? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... narazie nie ma sie co martwic ... pogniewali sie ale zawsze sie moga przeprosic... dadza rokite na premiera jak to planowali od 2 lat i wsio bedzie cacy

Nie zupełnie o to mi chodziło. Ja mam nadzieję, że PO absolutnie nie przystąpi do koalicji w tej sytuacji. Koalicja powinna być PiS z Samoobroną i wtedy 54.04% wyborców przekona się co zrobiła z Polską.

W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że ptaki się nie wywiązują ze swoich obietnic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z toba michal, niestety to rozwiązanie również do najszczęśliwszych nie należy, jak nic po du**e dostaną ludzie przedsiębiorczy, po to żeby napompować socjalne balony, a i wsi trzeba będzie co nieco dorzucić (do krusów i dotacji ue), w końcu jakoś trzeba będzie ustawy przepychać ...

swoją drogą - załóżmy że za pół roku będą nowe wybory ...

ktoś odważy się typować wyniki?

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Nie zupełnie o to mi chodziło. Ja mam nadzieję, że PO absolutnie nie przystąpi do koalicji w tej sytuacji. Koalicja powinna być PiS z Samoobroną i wtedy 54.04% wyborców przekona się co zrobiła z Polską.

W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że ptaki się nie wywiązują ze swoich obietnic....

96729[/snapback]

no ptaki sie nie moga wywiazac z tego co naobiecowyaly bo na to nie stac Polski, no chyba ze by konstytucje pozmienili i sie zadluzyli bardziej niz pozawalaja limity.. ale to tez by unia sie plula .. dluzszy temat ...

chodzi mi o to ze najlepsze co moze byc teraz to kolalicja popis i to wtedy kiedy PO sie zajmie gospodarka a pis zwali na PO fakt iz nie moze wywiazac sie z tego co obiecal .. a sami zajma sie czy inny - mswia itp...

...generalnie nie bedzie dobrze jak bedzie pis - so ..co z tego ze sobie ludzie zobacza ze sie nie wywiaza ...czy niewywiazywanie sie innych parti zabralo im glosy na dluzej niz 4 lata? podejscie typu zobaczcie coscie narobili w szczegolnosci do ludzi ktorzy glosowali na kaczorow nie wiele sie zda ... a juz tymbardziej dla kogos kto glosuje na leppera ... im chyba nic nie mozna wylumaczyc...

Co do wyborow to raczej nie spodziewalbym sie szybko - jesli mialy by byc szybko to najwiecej zyska SO a ani PO ani PIS tego nie chca...

pomijajac wszystko oni tez mysla..czasami ...chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jest dosłowny pat, PO nie ma ruchu, jak wejzie jednak w koalicję to PiS będą zwalac wszystko na nich a oddali mi wszystkie resorty w których naobiecywali gruszki na wierzbie...

a jak nie wejdzie to pójdzie opinia taka że sa niepoważni i zginą w przyszłych wyborach.

no chyba żeby stał sie cud jakiś... np. ktos by się wziął za liczenie deficytu i dobrze policzył to co teraz jest i by trzeba było ciąć jak leci zgodnie z konstytucją itp. to wtedy może by coś z tego wyszło. Ale wtedy to PiS by realizował program liberalny. no i on by zniknął w następnych wyborach

P.S. Michał o Kaziku jakoś nie pomyślałem :) bardziej pasuje niż Piersi

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności