Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

michal ale przynajmniej mamy o czym wspominac :wow: he he i mozna mówić dzieciom: wiesz, kiedys jak w polsce była demokracja to odbywały sie wybory. i tatus pilnował żeby wszystko grało. ;) nie dziecko. nie pytaj sie mnie dlaczego juz nie ma wyborów. zapytaj sie prezydenta. prezydent lepper chyba je zlikwidował za 3 kadencji :) zaraz po tym jak zmienił konstytucje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
michal ale przynajmniej mamy o czym wspominac

Pewnie, że mamy :wow:

zapytaj sie prezydenta. prezydent lepper chyba je zlikwidował za 3 kadencji ;) zaraz po tym jak zmienił konstytucje

... i teraz urząd prezydenta jest dziedziczny, więc wybory nie są potrzebne.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrajnych przypadkach możesz jak ja wstac o 4 rano, a pójść spac o 6 rano.. ale następnego dnia :rotfl: (standardowo w naszym kraju: błąd systemu informatycznego :rotfl:)

97135[/snapback]

Nie ma to jak komisja wyborcza w trakcie wyborów prezydenckich w zamkniętym okręgu wyborczym (szpital) ;) Ok. 140 uprawnionych do głosowania - liczenia, że hej ! :D Komisja dzieli sie na 2 grupy, każda grupa "pracuje" po ok. 7 godzin, na koniec 135 PLN wpada do kieszeni :P I tak x2 - bo dwie tury :rotfl:

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to będzie hyba jeszcze mniej do liczenia jakby co, no i może potencjalny elektorat PO by sie ruszył z kanapy...

ale co tu duzo mówić, kwachu wcześniej odejdzie niż podpisze rozporządzenie o nowych wyborach.

ciekawosta tak się teraz porobiło że ZChN jest w każdej prawie partii no poza LSD i chyba PSL. Z PiSu może myc marszałkiem ale kolega teraz PO nie może być juz wicemarszałkiem senatu.

na prawde istny cyrk

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 2 turą zdażyło mi się napisać:

Mnie osobiście martwi wynik - przy takiej samej frekwencji drugą ture wygra Kaczyński

Niestety, frekwencja jak na złość była prawie taka sama.

popisowebrowarki8zk.th.jpg

Powstrzymam się od komentowania niektórych postów, które pojawiły się później. Ja sam bym nie chciał tego później czytać ...

Odnośnie aktualnej sytuacji: Kazimierz Michał Ujzadowski przed wyborami prezydium sejmu w 2001, tak wyraził sie o kandydaturze Leppera:

Szliście do wyborów pod hasłem "Przywróćmy normalność". Czy kraj Leszka Millera i Andrzeja Leppera jest krajem normalnym" Jest krajem normalnym chyba wyłącznie z perspektywy członków aparatów tych stronnictw. Ludzi cynicznych, nieszanujących demokracji. O kraj normalny będziemy musieli walczyć. O kraj na miarę aspiracji ludzi, którzy ginęli w Powstaniu Warszawskim, ale także ludzi wspólczesnych, pragnących uczciwie iść przez życie"

Piękne słowa...

Później, po pierwszych harcach Leppera Walendziak mówił:

Gdy wybierano Prezydium Sejmu, bardzo stanowczo mówiliśmy, co będzie oznaczał wybór Andrzeja Leppera dla standardów polskiej demokracji.

Jak widać wynik wyborów spowodował, że zatoczyliśmy koło. Stoimy w miejscu.

Powstaniu koalicji PiS-PO jestem zdecydowanie przeciwny.

I nie dlatego, że sobie kalkuluje że tak będzie lepiej.

Jak dla mnie inaczej być po prostu nie może.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności