Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Po rezygnacji Włodzimierza Cimoszewicza ze startu w wyborach prezydenckich, PSL zaapelowało do wszystkich, którzy zamierzali na niego głosować, by przenieśli swe głosy na kandydata ludowców Jarosława Kalinowskiego.

Jak napisał w oświadczeniu rzecznik PSL Janusz Piechociński, Kalinowski "to ten kandydat, którego współczesna Polska, jako prezydenta potrzebuje najbardziej"

to jest mocne :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie słyszałem ani jednego historycznego wykładu Nałęcza, więc ograniczyłem się do stwierdzenia żeby wracał do zawodu, zamiast napisać żeby szedł w cholere ... bo to by było mało kulturalne po prostu.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej kadencji startuje :blink:

Wreszcie muszę się ustawić. :hello: ale oczywiście o Was nie zapomnę :wow:

Jak skoncze kadencje w sejmie to zdąże załatwić wam ciepłe posadki....

Zero posadzę cie w radzie nadzorczej fabryki papierosów

Normanos załatwię ci stołek w parlamencie europejskim.

Intruder zrobię cię prezesem Agencji restrukturyzacji rolnictwa

Erbit zajmiesz się Funduszami Strukturalnymi dla Sektora Edukacji w Polsce

Jeż zostanie prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Równouprawnienia i Poszanowania Prawa.

Jimmi zostanie wice dyr Rady Nadzorczej PKN ORLEN SA

Kava zostanie Szefową Rady Krajowej Kół Gospodyń Wiejskich

Coroner zasiądzie w zarządzie Fundacji "Żyj Dłużej"

No i ogłosiłem moj Gabinet :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos załatwię ci stołek w parlamencie europejskim.

:hello: nienadaje się na europejskie salony :) wolałbym ministerstwo ds. duplicate content :)

Jeż zostanie prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Równouprawnienia i Poszanowania Prawa.

a może ..na rzecz równego statustu mężczyzn i.. mężczyzn :blink:

Kava zostanie Szefową Rady Krajowej Kół Gospodyń Wiejskich

Kavie się to chyba niespodoba :) może ją do europejskiego? ma bliżej :) albo jej ministerstwo ds. kokietowania userów z forum :)

do tego:

- michał na prezia*, graff na premiera :)

- szy. - urząd antymonopolowy :wow:

* przyjedzie z czarna teczka do polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na ten sondaż.

Myślę, że zyskają:

Tusk (liberalna cześć elektoratu Włodka)

Lepper (socjalna część elektoratu Włodka)

Borowski (betonowa część elektoratu Włodka)

Jak myślicie?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zyskają:

Tusk (liberalna cześć elektoratu Włodka)

Lepper (socjalna część elektoratu Włodka)

Borowski (betonowa część elektoratu Włodka)

Tusk - tu się zgodzę, rzecz jasna

Lepper - socjalna ale i niedojrzała, wręcz głupia - spodziewam się jednak mniej dla Leppera - ALE być może sporo baranów zagłosuje na niego z przekory

Borowski - gdyby nie postawił się swego czasu komuchom, wyłamał z odwiecznej komuszej lojalności... będą go niestety piętnować długo jeszcze. szkoda, bo mimo niechęci dla czerwonych i różowych wszelkiej maści mam do niego pewien sentyment. właśnie za to wyłamanie. myślę, że może zyskać sporo.

Kalinowski - też coś dostanie ale góra 3-4% czyli w granicach błędu statystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* przyjedzie z czarna teczka do polski

Od samego początku istnienia forum zbieram w laptopie informacje na, którymi Was zniszczę. A Kill Bill będzie pierwszy za brak stołka dla mnie. :(

83547[/snapback]

Ci :hmmm: prrzecież niemogę im powiedzieć tak wprost że zostaniesz Prezydentem.

Muszą mysleć że to w demokratycznych wyborach B)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci  :hmmm: prrzecież niemogę im powiedzieć tak wprost że zostaniesz Prezydentem.

Muszą mysleć że to w demokratycznych wyborach B)

83620[/snapback]

Ciiii. Przecież muszę sprawiać pozory zaskoczonego ominięciem mnie. Inaczej byśmy zostali posądzeni o jakieś malwersacje i powołają komisję. :(

Tomek

Dobre :):hmmm:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności