Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł dobry.

Na kogo "głosowałeś", a nie na kogo "zagłosowałbyś".

Ale forum PiO raczej na pewno nie jest reprezentatywne:

  • Mało kobiet.
  • Użytownicy głównie w sile wieku.
  • Przeważnie osoby uczące się lub wykształcone.
  • Brak rolników. :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Natomiast jeśli chodzi o ciszę wyborczą, to z tego co jest mi wiadome nie obowiązuje ona podczas rozmów w autobusie i na forach dyskusyjnych także. Co innego portale informacyjne oraz strony kandydatów (nie można dodawać nowych materiałów).

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzem poczekam na oficjalne wyniki.

Jakbym miał komentować to co widzę teraz to:

rip5uy.jpg

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie tragizował

Poprostu bedzie tak samo a o ocenę można się pokusić po 2 latach rzadzenia partii.

Jak zmaleje bezrobocie ,poziom zamożności sie podwyższy to bedziemy bic brawo.

Jesli róznice społeczne będa się pogłebiać a wy szanowni forumowicze będziecie żyć na takim samym poziomie lub gorszym . To znów bedziemy pluć spokojnie na brudną politykę.

A autobusy do Anglii wypełnią się gęsciej Polakami.

Zobaczymy

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam :jezyk1:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam jak Kaczyński atakuje przez zęby Tuska.A Tusk gryzie Kaczyńskiego w piętkę.

Kaczynski bardziej po chamsku Tusk deliktaniej i inteligentniej.

Stara gwardia dała głosy Sld a pogrzebała nową lewicę.

Lepper i Giertych zacierają ręce na tej 4 letniej bitwie zyskają najwięcej.

W zestawie wieszkosć Pis-u w sejmie ale prezydent Tusk .Bedziemy swiadkami vetowania ustaw ponownych ich powrotów .Czyli przez 4 latka nie należy spodziewać się rewolucji.

A niedajboże :jezyk1:;) !!! wybuchną afery korupcyjne w prawicy to ja się pakuję i jadę do Anglii bo za 4 lata bedzie rządzić Samoobrona i LPR

A ja znów widzę w Tvn jak się gryzą.

Online z przed telewizora Kill Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można było oddać głos na PO. Przecież to zatwardziali liberałowie (a właściwie pseudoliberałowie - zaraz to rozwinę), którzy będą reprezentować interesy najbogatszych ludzi (Kulczyk itp). A przecież grubo ponad 50% obywateli żyje b. ubogo. Nie wiem jak to wytumaczyć - są tylko 2 rozwiązania: 1.nachalna reklama przedwyborcza 2.kompletny debilizm tych ubogich ludzi, którzy sami sobie zarzucają pętlę na szyję.

A dlaczego "pseudoliberałowie"? Bo prawdziwy liberał nie godzi się na żadne ograniczenia, również w sferze wolnej myśli - niczym nieograniczonej. A jak wiadomo politycy PO mają umysły ograniczone doktrynami dominującej w Polsce religii (wielokrotnie słyszałem na własne uszy jak się podlizywali watykańskim szamanom). I to by było tyle na temat PO.

A PiS i LPR ? No cóż - brunatne wraca...

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia to co powidział Kaczyński J. (i mówił to wcześniej), że jak prezydenckie wygra Kaczyński L. to Kaczyński J. nie będzie premierem. NA BOGÓW TO KTO BĘDZIE!?

Dorn!?

Ja lece do Anglii już teraz ...

W moim mniemaniu jedyną szansą żeby LPR i Samoobroona nie zacierały rąk, był jak największy wpływ na gospodarke ludzi z PO (liczyłem również na wejscie PD do parlamentu). Dla mnie gospodarka to podstawa - ja to sie ułoży to wszystko sie ułoży!

Mam nadal nadzieję, że wyniki będą korzystniejsze dla PO. Rokity nie lubię, ale wole jego jako premiera niz Kaczyńskiego J.

Frekwencja!

Tragedia!

Moim rodzieciele wrócili dzisiaj z tygodniowego urlopu o 18.00 zmęczeni podróżą. Pierwsze co zrobili to polecieli do Lokalu Wyborczego! Moja 84 letnia Babcia też głosowała! Ja rozumiem, że ktoś nie mógł! Ale 60% nie mogło!? Nie wierze! Narzekać to wszyscy, a głosować nie ma komu!!

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cieszę sie z wygranej pisu, ale mam przeczucie, że jednak moze byc ok.

rowniez z Tuskiem prezydentem - wbrew obawom uwazam go za zbyt inteligentnego i wywazonego czlowieka by mial wetowac ustawe za ustawa torpedujac dzialania parlamentu.

beton postkomuchów jednak jeszcze nie wymarł... a już miałem nadzieję, że to trupy. :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności