Skocz do zawartości

Wybory 2005


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, wygląda na porażkę, chociaż mam i tak nadzieję, że oficjalne wyniki będą inne, ale jeżeli nie to:

Yeden, mam nadzieję, że Twoja przepowiednia się nie spełni.

a już miałem nadzieję, że to trupy

Ja też, ale okazuje się, że to jeszcze zombie :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
beton postkomuchów jednak jeszcze nie wymarł... a już miałem nadzieję, że to trupy.

mysle ze za 40 lat, jak bedziemy juz dzidziusiami dalej bedziemy slyszeli te same nazwiska w rzadzie - jak nie ich synowie to juz wnuki - oni nigdy nie umra !!!

co do ankiety na forum - tutaj wyniki beda inne bo - NA FORUM NIE MA IDIOTOW ;)

chetnie bym zobaczyl jak wyszlo - napewno inaczej niz wsrod "zwyklych" obywateli,

nie glosowalem, nie znam sie, jestem AAA (a-polityczny, a-spoleczny, a-religijny) ale to chyba dobrze ze powoli uswa sie SLD z koryta, wiekszosc emigrowala na platforme (o ile dobrze pamietam) ale czesc wypadla z wozu i zawsze jakis plus. Nie wiem czy dobrze mysle bo ostatni raz ogladalem wiadomosci jakies 4 lata temu :jezyk1:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę pastiszu:) powyborczego

Wstaje rano i widzę Braci Kaczyńskich dwóch domorosłych Polityków walczących o przejecie władzy.Panowie ci powołują sie na Patriotyzm co chwila przypominają powstanie Warszawskie, ale o gospodarce i moich rachunkach za telefon jakoś nie myslą a i doświadczenie w tym mają słabe dużo słow ataków na Rosję Kaczynski jako prezydent chce jechać na pierwszą wizyte do Ameryki.Duzo populizmu Polityka zachowawcza.

nie głosowałem

Platforma(wywodzaca sie z etabilishmentu!!!) Liberałowie czy nie liberałowie chcą rewolucji w gospodarce moze to dobre ale wiele osób się ich boii bowiem oni rzeczywiście stoja po stronie całkowitego uwolnienia rynku.

Wiadomo że górnicy ,pielegniarki i wielu innych na tym straci bo nikt nie bedzie ich utrzymywał.Skonczy się całkowicie opiekuncze Panstwo.

Takiej rewolucji boji się wielu ludzi to dla mnie też przegiecie ale w drugą stronę

Kto bedzie silny wygra slabi będą musieli klepać biedę.

Tyle że u nas ludzie są słabi nie zawsze ze swojego powodu. Life is brutal

nie głosowałem

SLD

-porazka watażka ratowanie stołków i nic ciekawego do powiedzenia.

Jak widzę stara gwardia na nich głosowała bo boji się o emerytury i stołki

Moj sasiad pułkownik WP ma 5000 emerytury juz siedzi i sie boji że mu odbiorą

nie głosowałem

Samoobrona

Watażka Lepper głos sumienia i ludu populizm z ziarnem prawdy Wiejski Don Kiszot.

Ale i niebezpieczny Dyktator nawet jak powie coś z sensem to ma zupełnie inny w tym cel.

On chce władzy absolutnej!!!

nie głosowałem

LPR

Rydzyk ,Giertych,Populizm ciemnogród Palić żydów Polska Dla Polaków.

Strach się bać

nie głosowałem

SDRP

Borowski czyta przemówienia z Kartki może jest uczciwy ale nikt nie złapał jego chasła nowej lewicy.Jest albo stara komuna albo nic wiec przegrał

-nie głosowałem

PSL

Oni tylko są najwyżej załatwią mi Paliwo roslinne(biopaliwo) do samochodu a ich szefowie wyprodukują go bo mają technologię i układy. Jaki to ma wpływ na moje drugie śniadanie

-nie głosowałem

PD

Mumia i same mumie wskrzeszenie

-nie głosowałem

Korwin Mikke :jezyk1:

Piłem z nim kiedyś piwko na chmielnej w pubie .

Fajny wizjoner z zegarkiem za 7pln kupionym na Dworcu Wschodnim .

Chce abym połaczył Polską gospodarkę z Argentyną suuuper:)

-nie głosowałem

Wiec jak niewidzę nikogo kto wyraza opinie podobnych do moich nie głosuje na nikogo!!!

Metoda wyboru mniejszego zła to żadna metoda i nie przemawia do mnie.

Pojechałem nad rzekę i do lasu była piękna pogoda .

Zaczynam pozycjonowanie "tanie przeloty do Anglii";)

Oczywiście to moj prywatny pastisz i moja opinia !!!

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem AAA (a-polityczny, a-spoleczny, a-religijny) ale to chyba dobrze ze powoli uswa sie SLD z koryta, wiekszosc emigrowala na platforme (o ile dobrze pamietam) ale czesc wypadla z wozu i zawsze jakis plus. Nie wiem czy dobrze mysle bo ostatni raz ogladalem wiadomosci jakies 4 lata temu :jezyk1:

86709[/snapback]

Jak na kogoś tak bardzo apolitycznego, to jednak trochę się napisałeś w tym typowo politycznym wątku ;)

Więc nie spełniłeś swojego obywatelskiego obowiązku.

Ja głosowałem i dokonałem najlepszego możliwego wyboru.

Morał: Zgłoś Spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda wyboru mniejszego zła to żadna metoda i nie przemawia do mnie.

dokladnie - odkad pamietam wybory zawsze ludzie wybierali miedzy najgorszym zlem a lepszym zlem, jeszcze jako dziecko pamietalem rozmowy "doroslych" podczas wyborow i zawsze slyszalem "to juz glosujmy na tego - byle tamten sie nie dostal" - porazka ;)

Oczywiście to moj prywatny pastisz i moja opinia

i bardzo fajnie - dzieki temu nadrobilem 4 lata zaleglosci i juz moge powiedziec ze znam sie na polityce - dzieki :jezyk1:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoze nową partię

Którą oprę na logice i po trochu na każdym programie politycznym.(bo w kazdym z tych programów jest choćby ziarenko logiki)

Tyle że nigdzie się nie dostanę ani do sejmu ani do senatu.

Tam twarze są obstawione na następnych 8 lat.

Preferencji Polaków też nie zmnienię ani sposobu myslenia.

Cała nadzieja w młodym narybku co teraz ma 14 lat a za 8 będzie miała 22lata.

Wpływ jednostki na globalizację jest znikomy.

Rola Socjopaty odpowiada mi bardziej :jezyk1:

Dr.Hannibal Lecter ;) !!!

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie głosowalo nie powinni narzekać na rządy przez następne 4 lata

DOKŁADNIE !!

ja pomimo mega zmeczenia wczorajszym dniem/wieczorem, który skończył się o 6 rano w Zingerze zaraz po wstaniu rano o 15 wykąpałem się i poszedłem głosować

Pomimo, ze jak wielu miałem spore dylematy, ale wybrać trzeba.

Niestety wyniki są złe. Nigdy za Kaczorami nie przepadałem, bo nie przemawia do mnie program, który opiera sie głównie na rozliczaniu przeszłości. I jak jeszcze zdobeda prezydenta i na premiera wezmą nie daj Boże Ziobro to trzeba będzie uważać

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie głosowalo nie powinni narzekać na rządy przez następne 4 lata. W końcu nie zrobili niczego aby było inaczej.

przepraszam ale sie nie zgodze - to jest tak jakby powiedziec ze Ci co rzucili papierek na ulice nie maja prawa narzekac na zanieczyszczenia na ulicy - nie ja rzuce to rzuci milion innych ludzi i i tak bedzie smietnik i bede narzekal :)

Teraz ktos powie ze jak kazdy bedzie myslal tak jak ja to wszyscy beda rzucali papierki i nic sie nie zmieni dlatego powinienem dac przyklad i nie rzucac - nieprawda - moj papierek na ulicy (nie oddany glos) ma tak niewielkie znaczenie ze nawet jakby 1000 osob poszlo w moje slady to i tak nic sie nie zmieni. W Polsce jest 40 mln. ludzi - rolnik bedzie myslal inaczej, intelektualista inaczej, dresiarz inaczej, inaczej bedzie myslal taksowkarz a jeszcze inaczej nauczyciel - nikt nigdy nie pogodzi szystkich ludzi i nie stworzy takiego systemu zeby zeby wszystkim grupom spolecznym bylo dobrze.

Lepper gada madrze - bardzo madre rzeczy mowi i ma race - ale co z tego jak to gadanie nie ma pokrycia w rzeczywistosci ? Karmi tymi idealami naiwniakow ktore naprawde nie sa zle, tylko ze nierealne.

idealny kandydat na prezydenta powie:

- obnize podatki (katastrofa - podatki i tak sa bardzo niskie jak na panstwo w ktorym 30 % ludzi pracujacych legalnie utrzymuje 70% emerytow, bezrobotnych, uczacych sie i rencistow)

- obnize akcyze na paliwo (tu by bylo fajnie gdym=by nie fakt ze 60% polsich drog nie nadaje sie do jazdy - wrecz zagraza bezpieczenstwu kierowcow - z czegos to drogi trzeba zalatac)

- zmniejsze bezrobocie (jakim cudem ? powstana kolejne urzedy, rozwinie sie dalej biurokractwo ? a moze wiecej supermarketow ? bo nie sadze ze rozwinie sie w polsce produkcja bo nie ma szans zeby przebic cenami chinczykow ktorzy nas zalewaja swoim tanim gow*em)

- zlikwiduje korupcje i zlodziejstwo (jak ? panstwo totalitarne ? konfidenci, totalna kontrola i monitoring ?)

- naprawie sluzbe zdrowia (podobnie jak z podatkami 30% zarabia na ZUS 70% nie - ZUS placa im pracujacy - szara strefa zniszczy ZUS)

zaglosowalbym ale na osobe ktora nie klepie co 4 lata tych samych klamstw tylko powie szczerze - jest coraz gorzej - ja kraja nie naprawie bo nie ma takiej mozliwosci - ale bede sie staral zeby chociaz bylo tak jak jest i zeby nie bylo gorzej - taka powinna byc prawidlowa odpowiedz

ps. jedyne za co pochwale ubiegla wladze to za unie europejska - przyznam ze bylem przeciwnikiem unii a teraz widze po co byla - nie po to zeby rolnikom bylo lepiej tylko po to zeby mlodzi wyksztalceni ludzie mogli uciec z Polski i legalnie pracowac za granica - nie wazne przy czym - wazne ze legalnie - wieksza przyszlosc ma przed soba moj znajomy ktory sprzata supermarket w irlandii niz ja - nie zatrudniony nigdzie na stale, lapacz dorywczych robotek. On tam siedzi i nie narzeka a co wiecej - kupuje mieszkanie i zostaje bo ma to czego ja nie mam - spokojne zycie i brak obaw o przyslosc B)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalbym ale na osobe ktora nie klepie co 4 lata tych samych klamstw tylko powie szczerze - jest coraz gorzej

Nigdy nie wygra ktos, kto powie prawde.

Nigdy nie wygra ktos, kto powie: ludzie! Nie bedziecie mogli jezdzic samochodami. W zimie bedzie cienko z ogrzewaniem. Zapomnijcie o jedzeniu pod dostatkiem. Beda powazne przerwy w dostawach pradu, kolejki na stacjach benzynowych. A moj program na to, zeby przetrwac ten kryzys jak najlepiej, to: ....

Wygra ten kto powie: koniec ze zlodziejami! "Przed rzadami lewicy ropa byla czterokrotnie nizsza!".

O pierwszym pomysla sobie: wariat, chory jakis. Dzieki za takiego pajaca. Lepper II, czy co?

O drugim pomysla: Wlasnie! zlodzieje! o!

Kto by glosowal na "pajaca"?

Jedno takie miejsce na ziemi znam, i jednego takiego czlowieka, Hugo Chavez - prezydent Wenezueli. Jedyny, ktory mowi o konkretach, bez pitu pitu. Szkoda, ze u nas z racji pietna historii, nigdy cos takiego nie przejdzie.

Wynik tegorocznych wyborow zasmuca. Szkoda.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, w której bym nie poszedł do wyborów celowo.

Jak się partie nie podobają, to spójrzcie na nazwiska, na ludzi.

Może z którejś listy kandyduje nauczycielka od matmy z podstawówki którą lubiłeś? (moja kandydowała ale głosu nie dostała :) ).

Może jakiś działacz sportowy, który pomógł klubowi? Niektórzy kibice katowickiego GKS głosowali na niejakiego Rzymełke, bo pomógł klubowi w trudnych chwilach (czy coś tam zrobił - nie wiem dokładnie, to wszak druga strona Polski).

Może jakiś działacz wcześniej w samorządzie, który nie pozwolił na budowe supermarketu w parku?

Nie wiem, może mam takie nastawienie do głosowania bo z Trójmiasta jestem. Tu co poniektóre rodziny walczyły by móc wyjść w niedziele i zagłosować na kogo sie chce... (Nie twierdze, że w innych miastach nie - no offence)

Jakbym miał się dokładnie przyjrzeć wszystkim partiom i na tej podstawie zadecydować, to też bym w domu został! Myslicie, że ja uważam że PO jest super i cacy?

Ale polityka to sztuka kompromisu!

Nie jest sztuką zostać w domu.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności