Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Post jest przede wszystkim dla posiadaczy programu do pozycjonowania stron w wersji Adder 7.

W pierwszym kwartale 2010 roku było wiele spraw związanych ze skutecznością programu. Większość z nich została rozwiązana pozytywnie. Obecnie udostępniamy wersję Adder 7.2289. Proszę o sprawdzenie w stopce programu, czy taka liczba się pokazuje (lub wyższa w kolejnych dniach), jeśli nie - proszę o kontakt z nami ( bok@enterso.pl ), pomożemy w aktualizacji.

Ostatnio zostało dodane:

- zapisywanie raportów końcowych w postaci kodu HTML - dokładny podgląd na czym zakończyło się dodanie

- obsługa eksportu katalogów do półautomatycznego dodawania dla programu SemiAdder. Np. gdzie był problem z dodaniem, był token nie rozpoznany.

- dodawanie fotografii losowych do WordPressów, aby artykuły były bardziej atrakcyjne

Ostatnie usprawnienia:

- usuwanie raportów HTML starszych niż miesiąc, by na FTP nie gromadziła się zbyt duża ilość

- poprawienie wszystkich pregów dla niektórych serwerów, gdzie był problem z ich interpretacją (nie obsługują nazw zmiennych w preg_match)

- dużo usprawnień przy detekcji, był problem z jej szybkością i częstym przerywaniem. Poprawka znacznie przyspiesza detekcję i daje możliwość sprawdzania ciągłego katalogów w Detekcji Automatycznej (CRON)

- sprawdzanie PageRank, wyłączenie sprawdzania PR dla katalogów nierozpoznanych (other), ponieważ jest to zbędne a przyspiesza analizę pozostałych

- wyszukiwanie nowych adresów w Google zostało udoskonalone poprzez odrzucenie śmieciowych adresów URL

- poprawienie wyświetlanej ilości Do dodania, gdy zminiliśmy w trakcie pozycjonowania typy katalogów do których dodajemy

W najbliższych 2 tygodniach planujemy:

- dodać dokładną listę zmian w programie udostępnioną na stronie produktowej

- zatrudnić osobę tylko do moderowania listy katalogów, która jest do każdego programu Adder 7 importowana raz na 14 dni (przy opcji katalogi-aktualizacja bazy)

- bieżące zwiększanie skuteczności dla typu WP

- wdrożenie już gotowego systemu zarządzania obsługą klienta, w celu udzielania szybkiej fachowej pomocy dotyczącej Adder 7

- dziś aktualizacja związana z dodawaniem synonimów z bazy

Sprawy związane z kontaktem z Enterso

Mieliśmy szczególne problemy w maju i czerwcu w związku z dwoma pracownikami na miejscu obsługi technicznej. Obecnie gwarantujemy kontakt na bieżąco w godzinach pracy 10-17 tel i email od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do sugestii na temat programu i pytań związanych z programem Adder 7.

Pozdrawiam

Enterso

Wojciech Kłodziński

www.seoadder.info - SEO Adder 7

www.seoadder.com - Serwis pomocy dla programu Adder 7

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

Jak oceniacie Addera po upływie roku? Jest lepiej?

Mogę napisać od siebie:

mam Addera7, też miałem problemy z instalacją, podanie hasła do ftp nie wchodziło

w grę, bo nie mam możliwości wydzielenia ftp o mniejszych uprawnieniach niż

moje własne (taki hosting). Po 2 dniach w końcu sobie poradziłem, choć nie był

to proces instalacji przewidziany przez autora, ale od czegoś jestem ostatecznie

programistą !!!

Z samego addera jestem bardzo zadowolony, co prawda po wykorzystaniu "łatwych"

do dodania katalogów i precli obciążenie serwera rośnie, ale nie aż tak tragicznie

jak niektórzy to opisują. Narzędzie robi, co powinno. Może tylko podlinkowywania

wykonanych wpisów mu brakuje, ale cóż...zawsze można ręcznie zmienić link

w artykule. Podkreślam, że nie jestem power-userem i nie świadczę usług pozycjonerskich,

narzędzia używam do swoich 2 stron i mini-zaplecza.

Jest już zapowiadana 8-ka i zastanawiam się, czy lepiej wykonać upgrade do 8,

czy też zainteresować się publikerem, lub OmniAdd...

Szczerze mówiąc, uważam że negatywne opinie o Adderze są trochę nagonką na

Enterso - było parę błędów, może nie zawsze odpowiedzieli natychmiast, ale któż

nie ma takich problemów... Instalacja faktycznie jest hmmm... taka sobie, ale

to trochę przez użytkowników - gdyby nie piracili addera, nie trzeba by go zabezpieczać

i szyfrować kodu, wtedy pewnie instalacja byłaby prostsza.

Ciekaw jestem, jak inni to widzą - wątek ucichł, bo błędy zostały usunięte i Adder

w waszej ocenie już działa ok, czy też jest inaczej?

P.S.

Nie jestem pracownikiem, kuzynem, ani nawet znajomym ani p. Wojtka Kłodzińskiego,

ani żadnego pracownika Enterso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak oceniacie Addera po upływie roku? Jest lepiej?

Mogę napisać od siebie:

mam Addera7, też miałem problemy z instalacją, podanie hasła do ftp nie wchodziło

w grę, bo nie mam możliwości wydzielenia ftp o mniejszych uprawnieniach niż

moje własne (taki hosting).

W jaki sposób trafiłeś na ten wątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje nieudolne próby zareklamowanie tego czegoś i dochodzę do wniosku ze tak to jest jak prowadzi firmę człowiek co nie ma do tego żadnych predyspozycji, to najbardziej sfajtana marka na rynku SEO (moim prywatnym zdaniem), mogą się szczycić że są w topie, a raczej popie !!!

W jaki sposób trafiłeś na ten wątek ?

całkiem przypadkowo zarejestrował się żeby powiedzieć ze jest zadowolony z adder 7 ;), tym światem rządzą przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek ucichł, bo błędy zostały usunięte i Adder

w waszej ocenie już działa ok, czy też jest inaczej?

sugeruję użyć wyszukiwarki i poczytać inne wątki, (również te, które zostały zamknięte):

jeśli ten temat też ma być kolejną nieudolną próbą reklamy Enterso, również go zamknę i trafi tam, gdzie jego miejsce i pozostałych im podobnych...

W jaki sposób trafiłeś na ten wątek ?

też się chętnie dowiem, jak nowy user trafia na wątek sprzed roku...

;) !!! :P

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się chętnie dowiem, jak nowy user trafia na wątek sprzed roku...

;) !!! :P

To akurat jest bardzo proste. Na PiO zapewne siedzi juz z 5 lat i do tej pory tylko czytał, a teraz postanowił podzielic sie to "ważna" informacją O_o

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy was wszystkich pogięło?

Może i nie jestem power-userem i nie dostrzegam wad programu, które Wy,

O Wielcy Wspaniali Profesjonalni Pozycjonerzy widzicie na pierwszy rzut oka...

Ale żeby aż tak się denerwować? Złość piękności szkodzi, pamiętajcie o tym.

Na wątek trafiłem z google, i byłem ciekaw czy przez rok coś się w tym temacie zmieniło. Chciałem usłyszeć opinię użytkowników forum, bo w wątkach o publikerze i OmniAdd czytałem wiele narzekań.

Chyba niepotrzebnie poruszyłem jak widzę "drażliwy" temat, więc już milczę i znów będę 5 lat tylko czytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, pokręciło Cię? Bredzisz... A jak chcesz coś aktualnego o adderze, to poszukaj, bo jest nowy wątek założożony falstartem przez twórców i równie szybko przez nich zapomniany, gdy nie potrafili odpowiedzieć na podstawowe pytania. A jak jesteś leniwy, to Twój problem. A co do narzekań dot. publikera i omniadda. Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś zauważył, że tam nie chodzi o funkcjonalność i działanie w ogóle, ale o różne, przeróżne detale, które muszą i wychodzą w programach używanych i rozwijanych. W przeciwieństwie do addera, gdzie chodziło, żeby w ogóle działał jako tako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy nie potrafili odpowiedzieć na podstawowe pytania

Bo masz odpowiedź tutaj: https://demo.seoadder.info/open.php?page=summary

jest gdzieś opisane jak z tymi testami nowego addera 8? i czy już funkcjonuje?

Funkcjonuje. Na czym miały by polegać testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wątek trafiłem z google

a na jakiej frazie zatem szukałeś i w jakim celu? bo to co najmniej dziwne dla mnie, że ktoś z google wchodzi na tak "nieatrakcyjny" dla Enterso temat i zaczyna nagle wychwalać ten produkt pod niebiosa...

No i prosiłbym, żebyś oszczędził sobie sarkazmu, bo tak się składa, że na tym forum jest trochę ludzi, którzy czują się naciągnięci przez Pana Wojtka tym cudownym produktem, który jakoś miał i nadal ma problemy z poprawnym działaniem, a na pytania techniczne związane z z a7 i już z a8 udaje, że nie słyszy i dalej prowadzi swoją marketingową gadkę - w sam raz na allegro...

w wątkach o publikerze i OmniAdd czytałem wiele narzekań

tylko, że te programy działają, a te "narzekania" to wymagania userów w kierunku rozszerzenia funkcjonalności. W przypadku Addera - wystarczyłoby, żeby działał...

więc już milczę i znów będę 5 lat tylko czytał

Twój wybór, ale jeśli się zjawiłeś wyłącznie, żeby wychwalać ten bubel, jakim jest produkt Enterso, no to może lepiej...

Drogi Tom

rozumiem, że to taki nowy poziom dyskusji w firmie Enterso:

najpierw jest tworzony wątek przez pracownika firmy Enterso Sp. Z O.O.,

później ewentualni klienci zadają pytania w tym wątku,

a następnie odpowiedzi umieszczane są np. w Głosie Szczecina, żeby "ułatwić ich przeczytanie"...

no i skoro cały ten piękny marketingowo tekst, który nam wskazałeś jest prawdą i tylko całą prawdą, to ten wątek dość słusznie rozpoznałem, jako kolejną próbę reklamy z Twojej strony tego jakże fantastycznie działającego systemu.

Ale przy okazji: na które z pytań znajdę odpowiedzi w tym tekście? Bo jakoś nie znalazłem porównania z konkurencją, o które prosili użytkownicy, nie znalazłem odpowiedzi na pytania, dlaczego nadal olewani są klienci, którzy zostali wprowadzeni w błąd (żeby nie użyć słowa oszukani lub naciągnięci), którzy kupili Addera7 i tak właściwie... nie znalazłem żadnej odpowiedzi na pytania z tego forum...

zatem nie bądź, proszę, żenujący takimi wypowiedziami...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jest gdzieś opisane jak z tymi testami nowego addera 8? i czy już funkcjonuje?

zatem może już czas, żeby się wypowiedziało grono testerów w temacie nowego produktu Enterso... @arve? na Twoim blogu nadal nie znalazłem nic, co obiecałeś w tym temacie zamieścić, za to fantastycznie spamujesz PiO "darmowym ZENNO"... no to może już czas wrzucić swoją opinię...? dla odmiany warto zrobić coś pożytecznego dla użytkowników PiO.?

w kwestii oferty dla "stałych klientów" dostałem takie coś:

Drogi kliencie!

Adder7 od dawna pracuje na sukces Twojej firmy, wynosząc ją coraz wyżej w wynikach wyszukiwarek. Dzięki naszemu produktowi Twoją stronę odwiedziły już tysiące klientów, dających Ci wymierne zyski. A może ich być jeszcze więcej.

Z dumą informujemy, że pojawiła się najnowsza wersja programu – Adder8. Jako nasz klient masz możliwość zakupu aktualizacji do nowej wersji w promocyjnej cenie. Koszt nowego programu to 399 zł, ale dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną cenę 98 złotych.

Adder8 to jeszcze wyższa skuteczność i jeszcze więcej funkcji. To już nie jest wyłącznie program do pozycjonowania. To pierwsza w Polsce platforma marketingowa, która wynosi Twój biznes na wyższy poziom, dając Ci jeszcze większą liczbę klientów, a co za tym idzie – jeszcze wyższe zyski.

Skontaktuj się z nami już teraz! Pamiętaj, że konkurencja nie śpi.

Powołaj się na tego maila i zapytaj naszego konsultanta o nowe ceny konfiguracji Addera8. Tylko teraz im więcej ich zamówisz, tym mniej zapłacisz za każdą z nich! Oszczędzasz czas i pieniądze!

Chciałbym w tym miejscu poinformować, że niestety odniesienie produktu do jego poprzednika było w moim przypadku strzałem w kolano...

Dzięki naszemu produktowi Twoją stronę odwiedziły już tysiące klientów, dających Ci wymierne zyski

tak się składa, że to nieprawda: nie tylko nie tysiące nie odwiedziły mojej strony dzięki A7, ale nikt, bo się znudziłem swojego czasu zapytaniami do Enterso "dlaczego nie działa" i system poszedł w zapomnienie na rzecz produktów konkurencji... działających dla odmiany i z bardzo dobrym serwisem.

A ponieważ poprzednio - jako stały Klient Enterso - Adder 7 zakupiłem na równie korzystnych warunkach, jak proponowany jest Adder 8, muszę się poważnie zastanowić, zanim - choćby dla testów (jak to miało miejsce w A7) skuteczności i niezawodności - wywalę te 98zł... nie majątek, ale butelkę chivasa wolałbym tym razem za to kupić, niż po raz kolejny wydam kasę na coś, co odejdzie w zapomnienie, zanim zacznie "pracować na sukces", jak zapewnia mnie Enterso.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności