Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

@arve?

W środę pojawi się wpis. Mam problem z obronieniem projektu na studiach w c#, więc teraz zamiast pisać artykuł o adder 8, to się uczę. W poniedziałek się bronię, więc obiecuję publicznie, że w środę pojawi się artykuł.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

no to jest "wyczekana" opinia nt. Addera 8 testera z PiO... Troszkę się środa przesunęła :), ale wygląda, że znów Enterso nie zaszalało...

...ale fajnie, że w ogóle działa :) to duży postęp rokujący na przyszłość.

już tylko wystarczy popracować nad:

- bazą,

- prędkością,

- skutecznością,

- dostosować cenę do jakości

i mamy super narzędzie SEO

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ok dziękuję za adres.

Odpowiedzi od nas do Pana wyszły dwie, jedna 02.04.2012 o godzinie 09:48 druga 08.04.2012 o 16:51 ( mimo wielkanocy kolega z supportu odpisywał na maile ), więc stwierdzenie, że support jak to support nie odpisuje jest co nieco krzywdzące :).

Jeśli tamte wyjaśnienia nie wystarczały to przekazałem mu, że czeka Pan na kontakt, niebawem powinien do Pana napisać.

Polecam też opcję czatu online z pomocą techniczną, dostępna na naszej stronie w zakładce po prawej stronie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z ciekawości zajrzałem do spamu w gmail i znalazłem wyjaśnie nie o braku kontaktu, także zwracam honor, kontakt był, ale trafił so spamu wg gmail:

"Dlaczego ta wiadomość jest w Spamie? Bo jej zawartość jest typowa dla spamu"

Niestety odpowiedzi które przeczytałem nie rozwiązały mojego problemu, skontaktuje się via online i wyjaśnię sprawę.

Dziękuję i pozdrawiam

P.s

na online chyba nikt nie dostępny, włącza się formularz kontaktu.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności