Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

na to wychodzi ;] bo kto by tam sie przejmował klientami ehhh trzeba iść do przodu, konkurencja depcze po pietach wiec robia juz addera 8 z pomysłami na addera 9, albo Pan wojciech nie ma czasu na klientów bo stara się nawciskać nowym klientom jaki to adder 7 jest super skuteczny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To że u nas jest cały zespół , który pracuje na pełnym etacie o czymś świadczy. Bok dostępny jest od 9-17 pn-pt pod tel i email.

No właśnie świadczy o tym, że przed 8 h dziennie nikt się nie interesuje klientem Jeśli BOK sobie nie radzi z klientami może potrzeba kolejny etat zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie :P

Od listopada miałem wersję 6 i byłem jako tako zadowolony. Z 2 tyg temu postanowiłem zakupić upgrade do wersji 7 mając nadzieję, że dostanę tak samo działający produkt z dodatkowymi funkcjonalnościami.

Niestety rzeczywistość jest inna - program ledwo działa, zamiast wpisów otrzymuję komunikaty o błędach, ręczne katalogowanie trwa o wiele dłużej (automatyczne się nie uruchamia).

Mimo nowego i b. dobrze wyglądającego interfejsu z programu korzysta się koszmarnie.

Jeśli program jest niedopracowany, po co oferuje się go na sprzedaż, zamiast poczekać na koniec prac projektowych?

Posiadaczom wersji 6 proponuję poczekać, nie wiem do kiedy, ale lepiej poczekajcie :D

pozdrawiam,

immy

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie rozumiem podejscia wlasciciela firmy. Obserwujac jak to sie robi w Stanach jestem zawiedziony jakoscia pomocy technicznej. W normalnej firmie, jesli jest duzo pracy to placi sie pracownikom za nadgodziny lub zatrudnia kolejnych ludzi ktorzy pracuja na druga zmiane. Panowie z enterso "pracowali" nad moim problemem przez miesiac, a tak naprawde to na serwer zalogowali sie chyba ze dwa razy i nie potrafili zdiagnozowac problemu. Az miesiac zajelo im podjecie decyzji o zasugerowaniu innego hostingu!! Jak juz wspominalem, sam jestem programista i znam realia, ale ja problemy klientow rozwiazuje na biezaco. Jesli tworze custom software ze specjalnymi modulami ktore moga byc niedostepne na normalnych kontach hostingowych to proponuje hosting u siebie. Takie jest profesjonalne podejscie do tematu.

Kupilem Addera prawie dwa miesiace temu i wciaz nie moge go uzywac.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow programu.

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem odpowiedz z BOK w mojej sprawie. Oto ona:

W piątek 5.02 nasi programiści próbowali się zalogować na podane przez Pana dane jednak bezskutecznie.

Otrzymałam również informację, iż z hostingiem superhost.pl również są problemy, ponieważ nie posiadał on wymaganych przez program Adder modułów, natomiast administratorzy serwera nie chcieli z nami współpracować.

Jednakże nie mogliśmy się zalogować na serwer aby sprawdzić i potwierdzi czy w tym przypadku jest podobnie. W związku z tym uprzejmie proszę o podanie poprawnych danych do logowania oraz o ewentualne przeprowadzenie testu czy serwer posiada wszelkie wymagane moduły.

To prawda ze pomylilem sie przy podawaniu danych do hostingu ale.... to troche nie logiczne zeby firmy hostingowe mialy sie przystosowywac do addera a nie na odwrot. To tak jakby firma ktora produkuje opony wymagala od budujacych drogi zeby spelniali podane warunki :) Czy mam racje?

M.

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze poprawki sporo pomogły w Adder 7, jeśli chodzi o skuteczność. Jutro kolejna porcja

Odnośnie wymagań Addera:

https://seoadder.info/wymagania.html

Spełnia jest większość standardowych hostingów.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji

Dlaczego?

Dzisiejsze poprawki sporo pomogły w Adder 7, jeśli chodzi o skuteczność. Jutro kolejna porcja

W chwili obecnej strona https://install.enterso.pl/ pojawia mi sie calkowicie rozwinieta, nie tak jak wczesniej a przycisk "Przejdz dalej" nie dziala. uzywam FF 3.5.5

W dalszym ciagu nie mam zadnych wiesci od pomocy technicznej enterso ;)

M.

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej strona https://install.enterso.pl/ pojawia mi sie calkowicie rozwinieta, nie tak jak wczesniej a przycisk "Przejdz dalej" nie dziala. uzywam FF 3.5.5

Strona działa ;)

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem z innego komputera. Rzeczywiscie wyglada inaczej. Przeszedlem przez proces instalacji i na koncu po przeniesieniu do URL: https://adder.barylka.com/installDB.php?install=6

dostalem biala strone. Uruchomilem tez skrypt testowy ktory znajduje sie tu: https://adder.barylka.com/testAdder7.php

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze poprawki sporo pomogły w Adder 7, jeśli chodzi o skuteczność.

U mnie niestety nie pomaga. Po ostatnich poprawkach przy ręcznym odpaleniu automat.php dostaję komunikat o błędzie:

Wystąpił błąd w działaniu aplikacji. Aby przywrócić działanie systemu SEO Adder 7 należy ponownie się zalogować, a w przypadku problemów skontaktować się z administratorem hostingu lub pomocą techniczną SEO Adder 7 pod adresem: tech@seoadder.info

Jeśli masz włączone powiadomienia o błędach - raport został wysłany do centrum rozwiązywania problemów firmy Enterso.

Rejestr z ostatniej próby uruchomienia systemu:

2010-02-11 08:58:32
Plik konfiguracyjny ./cfg/config.php....................................[OK]
Połączenie z bazą danych................................................[OK]

Przy ręcznym odpaleniu katalogowania otrzymuję same NAC i NMC.

Jednym słowem tragedia.

Dane dostępowe do addera/ft/mysql wysyłałem już 2 razy :)

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności