Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wciaz czekam az ktos zajmie sie moja sprawa. Chyba poczytam troche o publikerze.

mam również konto na superhoście i również miałem problemy z instalacją seoaddera 7. Seoadder w momencie uruchomienia skryptu instalacyjnego kasuje wszystkie pliki w katalogu, łączenie z htaccesem który jest potrzebny w superhost do ustawienia php 5.x. Jak wgrałem? W momencie rozpoczęcia instalacji - czyli wyczyszczenia katalogu wrzuciłem ftpem pliczek htacces. Za którymś razem się udało. Ostatnio jakaś poprawka znowu wyczyściła katalog, więc znowu wgrałem htacces-a itd.

pozdrawiam

TG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przed kilkoma dniami kupilem aktualizacje addera 7 i do tej pory nie przyslali mi plikow instalacyjnych. BOK nie odpowiada na moje emaile.

Szkoda ze nie przeczytalem tego watku wczesniej ... nie zawracal bym sobie glowy Adder 7 tylko kupil cos dzialajacego u konkurencji.

Nie ma plików instalacyjnych. Przychodzi mail z linkiem do instalatora. Podajesz dane ftp, dostęp do bazy i jeżeli wszystko jest w porządku to instalacja przebiega automatycznie. Poprawki też się instalują automatycznie. To dobre rozwiązanie bo poprawek jest bardzo dużo i nie nadążyłbyś z ręcznym instalowaniem. Jeżeli chcesz sobie zepsuć humor to wejdź na forum.enterso.pl tam przeczytasz o problemach. Poprawiać poprawiają ale to trwa. Na odczucie użytkownika trochę za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje ze strony https://install.enterso.pl/ przeprowadzałem kilkukrotnie. Do tej pory nieskutecznie. Wywala error ze brak pliku installDB.php. Z jednego z ich emailow (wysyłanych przez automat) wnioskuje ze powinienem dostać jaies pliki. Teraz wiem ze ich aktualizacja nie potrafi się połączyć z przesłać odpowiednich plikow na moj serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje ze strony https://install.enterso.pl/ przeprowadzałem kilkukrotnie. Do tej pory nieskutecznie. Wywala error ze brak pliku installDB.php. Z jednego z ich emailow (wysyłanych przez automat) wnioskuje ze powinienem dostać jaies pliki. Teraz wiem ze ich aktualizacja nie potrafi się połączyć z przesłać odpowiednich plikow na moj serwer.

Install... najpierw kasuje wszystkie pliki w katalogu, potem wgrywa całą instalkę do katalogu i dopiero wtedy podaje się dane bazy itd.

Poszukaj na forum.enterso.pl. Przez to kasowanie jest np. problem z instalacją na superhost - bo ustawienia php5 są w pliku htaccess.

Jak sam zauważyłem musiałem poeksperymentować z podaniem ścieżki do katalogu. Instalowałem w subdomenie więc folder docelowy to było tylko /. A nie tak jak podaje okienko pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć spora paczka aktualizacyjna wyjdzie we Wtorek (23.02.2010). Skuteczność wg naszych testów znacznie wzrosła. PL znaki poprawione. Przyspieszone działanie programu.

Co do instalacji na katalog w którym będziemy instalowali Addera 7 nadać trzeba czasem CHMOD 777. Bardzo często pomaga to w wgraniu pliku install.php, który ściąga wszystkie pliki Addera na FTP. (90% problemów z instalacją to brak praw do zapisu FTP/ SQL).

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja także opisze swoje doświadczenia z programem Adder 7 oraz firmą Enterso. Byłem posiadaczem Adder 6 postanowiłem zrobić UPG do wersji 7. Zakupiłem 25.01.2010 nową wersję programu.

Usunąłem starą wersję programu i zabrałem się za instalację. Niestety nie powiodła się, mimo wszelkich prób, mimo tego że serwer spełnia wszystkie warunki (działa skrypt testowy) nie sposób do dziś zainstalować nowej wersji Addera.

Napisałem do pomocy tech. pomijam skandalicznie długie czasy odpowiedzi. Kiedy już była odpowiedź to zawsze w tonie, że to po naszej stronie leży wina nie działania Addera. Najpierw specjaliści firmy Adder nie umieli dostać się na FTP, kiedy już im udała się ta sztuka dalej nic nie zrobili.

Potem były rzekome problemy z prawami, nasz administrator napisał dokłądnego maila do firmy Enterso, mało tego zrobił nawet filmik pokazujący, że u nas wszystko jest ok. Na daremnie - mail pozostał bez odpowiedzi.

Mamy 22.02.2010 za chwile minie rocznica a ja nadal nie mam działającego produktu za który zapłaciłem. Maile pozostają bez odpowiedzi. Dodzwonienie się do firmy to sztuka większa niż lot na Marsa. Nie udało nam się pomimo wielu prób ani razu dodzwonić do tej wspaniałej firmy.

Panie Wojciechu, może tą drogą uda mi się Pana uprosić o pomoc w zainstalowaniu Pańskiego rewelacyjnie skopanego produktu za który wziął Pan od nas pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie kopmy leżącego niech zrobi tą poprawkę i zobaczymy czy jutro zacznie ten program działać. Dwa tematy w jednej sprawie ale jak pomyślę o tym cudownie reklamowanym produkcie najnowszej wersji na którą sam odczekałem pół roku zanim kupiłem, bo myślałem prawie usuną wszystkie niedociągnięcia i od razu na wejściu mam problem to nerwy już puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bocianl - przesadzasz z opisem i jak pewnie wiele osób, które naczytają się opinii na forum i OD RAZU z taki nastawieniem dzwonią do nas.

telefon jest odbierany 791 791 151 jeśli ktoś chce to proszę bardzo dla testu zadzwonić od PN to PT od 9-17

na majle mamy 14 dni choć najczęściej odpowiedź jest w ciągu paru godzin.

Ironiczne wstawki "Najpierw specjaliści firmy Adder nie umieli dostać się na FTP" proszę zachować z dala. Jeśli rzeczywiście nie było możliwości zalogowania się do FTPa w trybie aktywnym i pasywnym przez Total Commandera to był z tym problem.

"bocianl" proszę podaj majla z licencji na PW, sprawdzę dziś na czym zakończyła się sprawa.

Jeśli chodzi o A7 cały czas będzie rozwijany z każdym dniem. Obecnie dzień w dzień 10 osób zajmuje się tylko tym projektem i robimy wszystko aby jak najszybciej program Adder 7 był jeszcze lepszy od A6.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder jest najbardziej rozbudowanym programem do katalogowania i będzie w najbliższym czasie mocno rozwijany. Polecam nasz produkt.

Styczeń Luty na starcie program miał błędów trochę. Teraz już znów śmiga i będzie coraz lepiej.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijanie się z prawda to już zaczyna być w przypadku kolegi Adder 2400 przypadłością dość poważną. Dwa miesiące poprawki i - ŚMIGA - komu to niby śmiga, bo ja od wczoraj mam go z najnowszą poprawką i na forum addera pokazałem fotki raportu dodawania nie ma od wczoraj od godz 18 na mój post odpowiedzi, ale tutaj jest błyskawiczna reklama:

cytat: Adder jest najbardziej rozbudowanym programem do katalogowania Może dodać BĘDZIE KIEDYŚ

cytat: będzie w najbliższym czasie mocno rozwijany.

cytat: Teraz już znów śmiga i będzie coraz lepiej. Może myślimy o innych programach?

adder1.jpg

adder2.jpg

Wczoraj dodał 50 wpisów do godziny 10:00 2 wpisy z zieloną fajką, reszta jak na fotkach, po południu tak samo i dzisiaj jest identycznie więc naprawdę trudno mi zrozumieć zachyt jaki panuje możliwe, że u twórców tego programiczku.

-----------------------------------

25.02.10 godz. 21:47

Jestem w szoku kupiłem program 18.02.10 wersja 7.1729 nowe wersje to :

7.1769

7.1784

7.1819

7.1829 dzisiaj rano

7.1832 dzisiaj po południu znów jest nowa

działanie nie wykazuje poprawy stan raportów jak na fotkach powyżej za chwilę przejdzie całą bazę katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności