Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast napisać dlaczego to nie jest działające gość ADDER pisze w temacie - SEO Adder - nadal działa skutecznie - oczywiście zachwalając jaki to super program zrobił i właściwie to tylko jemu on dodaje a wszyscy pozostali nie potrafią go ustawić....

po co to robi?? myślę, że stara się wyciągać śmieciowe swe wypowiedzi na wierzch aby przykryć to co piszą użytkownicy.

Zapewne nie wiem - jak, ile i gdzie kolego ADDER będziesz pisał jaki to super program to i tak większość osób zajmujących się pozycjonowaniem bo dla jednej strony nikt tego nie kupi, wie jedno - ten program to tylko twoje przechwałki którymi karmisz ludzi na tym i na swoim forum, od lutego starasz się wciskać iż coraz lepiej on działa a on nie tylko, że nie lepiej a coraz gorzej się sprawuje.

W krótkim czasie będziesz jeszcze pisał kolego ADDER o super sprzedaży lecz nie chcę być złym prorokiem - jeśli dalej tak będziesz podchodził do sprzedanego wyrobu i tak traktował swych klientów - na koniec roku nikt nie wpomni tu o twoim programie ani o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeczytałem cały temat i jestem zadowolony, że nie dałem się naciąć na badziewie pt.adder7, ponieważ wcześniej miałem bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Kupiłem publikera jak na razie działa rewelacyjnie. Adder byl dobry do 5 a później to już było słynne iso / co znaczy ktoś napisał/ i najważniejsza była kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Jeżeli znajdzie się upierdliwy klient to należy go przetrzymać, zwalać wszystko na jego bardzo zły hosting/serwer ewentualnie brak wiedzy /Panowie z enterso tylko mają wiedzę ale maja problemy z logowaniem się ftp / Podsumowując miałem adder od wersji 3 i czas się pożegnać definitywnie z tą firmą. Nie wynika to wcale z tego, że nowa wersja ma błędy a całkowicie z czego innego:

- brak suportu,

- brak kontaktu,

- lekceważenie klienta.

Dla mnie osobiście trzeci punkt jest nie do przyjęcia, powinniście trawniki kosić może to Wam lepiej będzie wychodzić.

Ps. Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam aczkolwiek z drugiej strony o prawdę nie należy się gniewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś zostanie to poprawione i puszczone z aktualizacją jeszcze w tym tyg.

Jednak wystarczy uruchomić pierwsze dodanie i kolumny się automatycznie zaktualizują!

W dniu wczorajszym została wypuszczona aktualizacja 7.2154:

- naprawiona została synchronizacja katalogów - często program nie wyrabiał z dodaniem i sprawdzeniem w 30 sekund 7000 adresów URL. Teraz robi to na spokojnie paczkami przy uruchomieniu.

- znacznie udoskonalenie połączeń CURL, rozwiązanie problemów z przekierowaniami

- udoskonalenie raportowania podczas dodawania wpisów

- możliwość podglądu kodu HTML katalogu na jakim zakończył program swoją pracę (w raportach kliknąć w komunikat np. "dodano wpis" powinno przenieść do kodu HTML "dziekujemy za dodanie wpisu ...").

- zwiększenie ogólne skuteczności (szczególnie WordPress)

...

Pozdrawiam serdecznie

Enterso

Wojciech Kłodziński

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może muszą zatrudnić teraz 10 sekretarek, a nie "zatrudnionych przy projekcie jest 10 programistów" :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może muszą zatrudnić teraz 10 sekretarek, a nie "zatrudnionych przy projekcie jest 10 programistów" ;)

Raczej chyba 10 bardzo dobrych handlowców ;) , zobaczcie co się na allegro dzieje, nawet rejestracja nowego konta nie pomogła /stare miało tyle negatywów ;) /. Cóż na opinie pracuje się latami a stracić można ją w kilka chwil. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś zostanie to poprawione i puszczone z aktualizacją jeszcze w tym tyg.

Jednak wystarczy uruchomić pierwsze dodanie i kolumny się automatycznie zaktualizują!

W dniu wczorajszym została wypuszczona aktualizacja 7.2154:

- naprawiona została synchronizacja katalogów - często program nie wyrabiał z dodaniem i sprawdzeniem w 30 sekund 7000 adresów URL. Teraz robi to na spokojnie paczkami przy uruchomieniu.

- znacznie udoskonalenie połączeń CURL, rozwiązanie problemów z przekierowaniami

- udoskonalenie raportowania podczas dodawania wpisów

- możliwość podglądu kodu HTML katalogu na jakim zakończył program swoją pracę (w raportach kliknąć w komunikat np. "dodano wpis" powinno przenieść do kodu HTML "dziekujemy za dodanie wpisu ...").

- zwiększenie ogólne skuteczności (szczególnie WordPress)

...

Pozdrawiam serdecznie

Enterso

Wojciech Kłodziński

Powstrzymywałem się przed pisaniem bo dublowanie narzekań i tak nic by nie dało. Adder u mnie działał jako tako ale dziennie dodawał te 40 wpisów (wg. programu) ale właśnie po poprawce 7.2154 skutecznośc spadła do zera. Poprzednio było ok 1200 prób i 40 dodań na dobę, teraz jest 160 prób i 0 dodań. Pisanie o zwiększeniu skuteczności to nieporozumienie. Czy pisałem w tej sprawie do supportu? Nie, wystarczy mi czekanie na odpowiedzi w innych sprawach od enterso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

na forum enterso pojawił się opis co do wersji 7.2154

prosiłbym o wykonanie:

Jak zaktualizować Adder 7.2154 do najnowszej wersji

1. Wejść na FTP do folderu Adder/

2. Wgrać nowy plik inc/entersocurl8.php pobrany i rozpakowany z : https://seoadder.info/fix_adder2154.zip

3. Nadać plikowi inc/entersocurl8.php atrybut 666 (chmod 666)

po wykonaniu tego pojawi się w ciągu 3 godzin nowa wersja, z rozwiązanym problemem

pozdrawiam.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka rzeczywiście pomogła. Adder powrócił do systematycznego ale powolnego dodawania. Podzielę się przy okazji swoimi spostrzeżeniami. Adder dodaje do qlweb, mini i sporadycznie do mocnych linków. Reszta nie działa - przynajmniej u mnie. Dodawanie jest mało skuteczne. Przy 4 konfiguracjach razy 10 linków dziennie kończy dodawanie około 17:00 (cron uruchamiany co 10 min). Początkowo miałem 13 konfiguracji po 10 linków, cron uruchamiany co 6 min i przez cały dzień dawał radę dodać ok 70 wpisów, ale zabierał za dużo czasu procesora (ok 4% a miałem dostępne 3%). O 30 konfiguracjach (na tyle pozwala licencja) nie ma co marzyć, nie wspominam tu już o comiesięcznej inkrementacji.

Przydało by się również poprawić obsługę klienta. Rozumiem że część pytań może wymagać głębszej analizy problemu i zajmować więcej czasu, ale mniejsze problemy i pytania powinny być załatwiane od ręki. Jeżeli jest do tego oddelegowana specjalna osoba - to powinna chyba przeorganizować pracę i zwiększyć wydajność lub poprosić o kogoś do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przez 3 kolejne dni staralem sie dodzwonic do firmy Enterso. Ani razu nikt nie odebral zadnego z telefonow.

Dzwonilem w normalnych godzinach pracy na kazdy z numerow podanych na stronie www.

Ja dzwonilem ze Stanow 3 dni pod rzad i nikt telefonu nigdy nie odebral. Jak sie poskarzylem na forum to napisali ze mieli problem z linia telefoniczna czy cos takiego. I chyba dalej maja ;)

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

na forum enterso pojawił się opis co do wersji 7.2154

prosiłbym o wykonanie:

Jak zaktualizować Adder 7.2154 do najnowszej wersji

1. Wejść na FTP do folderu Adder/

2. Wgrać nowy plik inc/entersocurl8.php pobrany i rozpakowany z : https://seoadder.info/fix_adder2154.zip

3. Nadać plikowi inc/entersocurl8.php atrybut 666 (chmod 666)

po wykonaniu tego pojawi się w ciągu 3 godzin nowa wersja, z rozwiązanym problemem

pozdrawiam.

możesz mi powiedzieć czemu nikt w firmie nie odbiera u Was telefonów ?

Jeśli nadal nie otrzymam odpowiedzi mailowej bądź też nie uda mi się dodzwonić do firmy sprawa trafi do odpowiednich organów.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole Adder za ten kit powinien dostac bana na forum i powinno sie przykleic ostrzezenie o tym programie, zeby go nikt nie kupowal, bo to normalnie cyrk jest co sie tutaj dzieje.

Pamietam, ze kiedys Adder pozywal do sadu za nieautoryzowane uzycie oprogramowania, a teraz zaraz sam moze sie tam czesto zjawiac tylko, ze w charakterze pozwanego...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mi powiedzieć czemu nikt w firmie nie odbiera u Was telefonów ?

Jeśli nadal nie otrzymam odpowiedzi mailowej bądź też nie uda mi się dodzwonić do firmy sprawa trafi do odpowiednich organów.

pozdrawiam.

Oj to sobie poczekasz,w tej firmie nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile no chyba, że napiszesz maila, że chcesz kupić 3 licencje "sith Addera7" Odpowiedz będzie w ciągu 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności