Skocz do zawartości

Niedopracowany adder 7?


maykino

Rekomendowane odpowiedzi

po wykonaniu tego pojawi się w ciągu 3 godzin nowa wersja, z rozwiązanym problemem

Mam najnowsza wersje addera i sprawdzam codziennie co i jak, jednak od kilku tygodni moj adder nie dodal zadnego wpisu. Pisze maila z prosba o zwrot pieniedzy.

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pisze maila z prosba o zwrot pieniedzy.

moga miec awarie poczty :jezyk1:

Tam jest wszystko mozliwe. Nie rozumiem jak mozna miec tak olewatorskie podejscie do klienta. Wyslalem do nich maila 1,5 miesiaca temu na ktory nie dostalem odpowiedzi. Nie ma mowy zeby cos z dostarczeniem bylo nie tak bo poszlo przez google apps. To samo z mailem wyslanym kilka dni temu. Ani potwierdzenia, ani dziekuje ani pocaluj mnie w du*e. Niedlugo bedziecie bankrutami.

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder 7 to porażka... Im wyższa wersja tym gorsza (jak z resztą gg, windows i kilka innych softów). Najlepsza była 6 do momentu zmian w google... Od tego momentu przestało działać kilka funkcji, lub działają "jak im się chce"

Wolę zdecydowanie xR bo on przynajmniej przynosi jakieś efekty w pozycjach, a Adder już nie jest tak skuteczny co wykazywane jest w licznych testach :jezyk1:

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze, że poszukałem informacji przed zakupem bo dołączyłbym do grona "niezadowolonych". Rozumiem, że w kwestii programu nic się nie zmieniło i nadal jest wadliwy?. Na ich stronie jest https://seoadder.info/testAdder7.zip, który u mnie pokazuje, że instalacja jest możliwa. Czy warto jednak sprawdzać ? Czy są jakieś nowe wieści na temat aktualnej wersji ?. Nie chce być kolejnym użytkownikiem niedziałającego programu.

PS: a jak się mają sprawy z Publikerem ? ktoś używa ? ktoś może pochwalić ten produkt. A może są jeszcze ciekawsze alternatywy dla Addera ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze, że poszukałem informacji przed zakupem bo dołączyłbym do grona "niezadowolonych". Rozumiem, że w kwestii programu nic się nie zmieniło i nadal jest wadliwy?. Na ich stronie jest https://seoadder.info/testAdder7.zip, który u mnie pokazuje, że instalacja jest możliwa. Czy warto jednak sprawdzać ? Czy są jakieś nowe wieści na temat aktualnej wersji ?. Nie chce być kolejnym użytkownikiem niedziałającego programu.

PS: a jak się mają sprawy z Publikerem ? ktoś używa ? ktoś może pochwalić ten produkt. A może są jeszcze ciekawsze alternatywy dla Addera ?

Pozdrawiam,

za 249 zł lepiej zrobisz idąc na piwo, jak sie dobrze opijesz to weź się i napisz kilka artykułów i dodaj do precli

daje Ci gwarancje, że lepiej Ci one zadziałają niż ten program

Poza tym po pijaku włącza się ułańska fantazja w pisaniu i napewno będziesz miał baaaardzoooo oryginalne treści

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od miesiaca zamiast komunikatow ze jest nieznany blad dostaje to: "Brak maila rejestracyjnego od katalogu". Wydaje mi sie ze wersja 7 wykorzystuje skrzynke mailowa enterso wiec to raczej znowu problem u nich.

Pozdro

Praca w Ameryce, Ogloszenia w USA, Oferty pracy w Nowym Jorku, nieruchomosci, wynajme mieszkanie, Greenpoint, Trenton, NJ,

Praca na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności