Skocz do zawartości

Linki w stopce


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

zwróć uwagę na słowo sensownych smile.gif

Ależ powitania są bardzo sensowne ;D

'Uzytkownik moze poczuc ze nie jest tu strasznie'(czy coś takiego) kiedyś napisałes :P

Ja pospisy bym widział standardową czcionką, bo są rozpraszające.

Wywalic wszystko oprocz url i color :P

PS. https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=8744 ;]

PS.2 sprzedam prawie 900 linków na tym forum, kto chętny? ;D

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: ustaw we wlasciwosciach dzialu przywitaj sie aby nie zliczal tych postow do ogolnej liczby napisanych i po sprawie :P to samo by mozna ustawic w koszu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wyłączyć tam bbcode a włączć tylko "<a href" w htmlu wink.gif

Wtedy będzie można np. przechwycic ciastka userów ;D

btw: ustaw we wlasciwosciach dzialu przywitaj sie aby nie zliczal tych postow do ogolnej liczby napisanych i po sprawie smile.gif to samo by mozna ustawic w koszu smile.gif

Ale wtedy strace aż 10 postów ;(

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niepelnoletnich limit będzie wynosił 2000 sensownych postów. !!!

79995[/snapback]

Czy to, że ktoś jest niepełnoletni odrazu oznacza, że większość jego postów jest bez sensu? :P

ja należe do grona osób, które założyły konto jeszcze przed osiągnięciem wieku 0,5 roku(mowię oczywiście o wieku forum) i mam dosyć mało postów, wiec mozę z tego wynikać, że nie pisze bzdur na lewo i prawo(nie chcialme orazić tych co mają dużo postów :P).

Oczywiście wiem, że to zart, ale jezeli komuś wpadło to na myśl, to coś w tym musi być, a ja się z tym nie zgadzam.

Tak przy okazji, na dole tematu sa wypisane osoby, którego go przeglądają i niektóre nicki są pochylone - o co w tym chodzi?(podejrzewam, że te osoby akurat pisza w tym temacie, ale nie jestem pewien :P )

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podpis stał się towarem na którym można zarobić to może i wprowadzę opłatę za

Już nawet jest w Panelu opcja Wykup płatną subskrypcje.

Pakiet Silver Forum: Podpisy widoczne dla GoogleBota. (Oprócz Kosza i Przywitań)

Pakiet Gold Forum: Podpisy widoczne ze wszystkich postów.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Silver Forum: Podpisy widoczne dla GoogleBota. (Oprócz Kosza i Przywitań)

Pakiet Gold Forum: Podpisy widoczne ze wszystkich postów.

80063[/snapback]

:P

Pakiet futerkowy podpisy widoczne dla niewidomych takich jak ja

A na poważnie bolą podpisy o dużych literach krzyczacych napisach typu WEZ MNIE ZA DARMO. :P

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podpis stał się towarem na którym można zarobić to może i wprowadzę opłatę za podpis, a forum będzie dalej darmowe

oplate od klikniec - ad-podpis, do tego konto wzrorowane na adsense i jak CRT przekroczy 10% to juz bedzie podejrzane i bedziemy sprawdzali Ci konto :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności