Skocz do zawartości

Jaki pendrive kupić?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ha ja kingstona używam non stop (7 dni w tygodniu, mrozy, ukropy), z domu do biura, z biura do domu i dane lecą z lapka na pena z pena na stacjonarny, ze stacjonarnego na pena i dalej na lapka ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dropbox, to jak sobie radzicie w przypadku gdy nie ma sieci, a trzeba miec dostęp do takich plików?

Poza tym nie wiem czy trzymanie on-line haseł do kilku kont bankowych plus kilka waznych projektów jest dobrym rozwiązaniem ;)

Mogę się bardzo mylić bo nie korzystałem nigdy z tego typu rozwiązań ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropbox synchronizuje wybrane foldery na dyskach jak są podłączone do internetu a później są dostępne cały czas (niezależnie od tego czy ów dostęp do internetu jest).

Trzymanie haseł w formie jawnej niezależnie od tego czy online czy na pendrivie czy gdziekolwiek indziej nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem.

MM

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności