Skocz do zawartości

Terror Osiedlowy


camelleon

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dnie slyszalem ze na osiedlu mamy nowe seciurity ktore probuje sobie znalesc klientow, podjezdzaje pod dom dwoma furam, witaja sie jak ze straym znajomym i oferuja jakies tam uslugi,

Slyszalem ze jak pare osob sie nie zgodzilo to poprzebijali im opony. Myslalem sobie ze to pewnie plota, ale wczoraj stoje sobie spokojnie z kolegami i czekamy na jeszcze jednego zeby wypic sobie wspolnie piwko a tu podjezdza do nas patrol sobolewski k4 i wyskakuje do mnie czy mam papiery na rower, mowie do goscia ze chyba mu sie cos pomieszalo na co gosc wyskakuje do mnie z ryjem z samochodu ze na jestesmy na ty i ze mnie roz.. i dzwoni po posilki klnie wydziera sie jak jakis nienormalny, wiec spokojnie zadzeonilismy na policje bo wygladalo na to ze zaraz dostaniemy od jakiegos seciuritu za to ze sobie stoimy na osiedlu

przyjechal drugi samochod seciurity i na szczescie Ci juz byli bardziej normalni

a policja oczywiscie sie nie pokazala

musialem sie tym z kims podzielic :D

chetnie opisal bym to do jakiejs gazety macie jakies znajomosci?

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cie to pocieszy to kiedys zostalem sponiewierany przez policje ... jak sie okazalo ...za to ze koles ktory podjechal do mnie na rowerze w parku i spytal o godzine byl dilerem.

poniewierka polegala na wywiezieniu mnie nieoznakowanym samochodem na jakies zadupie i straszeniu m.in tak:

jak nie wiesz k.. o czym mowie to ci zaraz k... cos wpier... do kieszeni i bedziesz zaraz k... mial z tym cos wspolnego

smieszne bylo klasyczne przedstawienie dobry / zly glina :D

ale to bylo dawno, bylem mlody, mialem dlugie wlosy i pewnie z zasady musialem byc narkomanem

takie zycie

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja ok niech mnie sponiewiera w koncu mimo wszystko to jest władze

nie, to nie jest ok, nie mozna tak myslec.

policja to nie jest wladza tylko narzedzie wladzy.

80160[/snapback]

niby tak - teoria teoria, praktyka swoja droga.

Poza tym, jak to bywa zawsze - zalezy od czlowieka na ktorego trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest ok, nie mozna tak myslec.

policja to nie jest wladza tylko narzedzie wladzy.

80160[/snapback]

niby tak - teoria teoria, praktyka swoja droga.

Poza tym, jak to bywa zawsze - zalezy od czlowieka na ktorego trafisz

Policja to juz inne bagno, bo z oni maja swoje prawa i moga Ci zajsc za skure jak beda chcieli czy sie nam to podoba czy nie

Ale taki w du*e kopany cwaniak z jakiejs parszywej ochrony bedzie skakal ze mam mu papiery na rower pokazac bo jak nie to mnie roz..

To juz dla mnie jest ogromna przesada :D

Nawet policja sie tak nie zachowuje! Chamstwo trzeba tępić!

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... Moze poslac maila do lokalnej gazety ? Ewentualnie jesli istnieje jakis nieofcijalny serwis miejski lub regionalny :D

A co do sytuacji policji to BARDZO wiele zalezy na kogo trafisz. Niektorzy sa naprawde w porzadku a inni to czyste ch.... Szkoda, ze oni jeszcze pracuja :)

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... Moze poslac maila do lokalnej gazety ? Ewentualnie jesli istnieje jakis nieofcijalny serwis miejski lub regionalny :D

A co do sytuacji policji to BARDZO wiele zalezy na kogo trafisz. Niektorzy sa naprawde w porzadku a inni to czyste ch.... Szkoda, ze oni jeszcze pracuja :)

80184[/snapback]

Sprobuje tak zrobic

Wiem ze zalezy na kogo trafie ale jak sie pozniej dowiedzialem to byl sam szef tej firmy!!

A ludzie u nas sa poprostu zastraszani i placa mu.

A policja jak zwykle ma w du**e!

Chyba ze Cie zlapia na sikaniu w miejscu publicznym, to wtedy sa wazni!

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności