Skocz do zawartości

SEO'we koszulki


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

Iguana: Proste też będą :D

Paypal'em da radę.

Pytacie o nicki - jeśli chcecie, aby koszulki miały nicki to moja sugestia:

Proponuję, żeby nie robić ich na plecach na wzór sportowych koszulek, tylko mniejsze na lewym rękawku z ew. logo czy cuś :P

Wydaje mi się, że będzie to bardziej estetyczne, no ale.... wybór należy do Was B)

Wcześniej pojawiły się też pytania odnośnie ciuszków damskich, oraz bluz.

Szczerze mówiąc nastawiałem się na zwykłe męskie t-shirty - nie wiedziałem, że będzie aż takie zainteresowanie :) Dowiem się co i jak, no i od razu Wam naskrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

moglibyscie też zrobić smyczki, długopisy :) czemu ? ja w pracy w koszulce przyjsc nei moge ale smyczke, długopis chętnie użyję.

Poza tym jedną z tych form reklamy będe rozdawał w Katowicach :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta te gadżety :D Jak zestawik zaprezentuje w robocie to wszyscy będą mi zazdrościć :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności