Skocz do zawartości

jak poprawić ilość indeksowanych stron


maXus

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie po napisaniu posta rozmawiałem przez komunikator z kolegą o tym problemie, napisał mi to samo co ty, iż u niego site jest na poziomie 30 kilku tysięcy. Sprawdziłem od razu w internet explorer bo na firefoxie ciągle mam site ~130

https://img300.imageshack.us/img300/402/98530701.jpg

a na IE

Wyniki 1 - 10 z około 32,100 z domeny mp-find.pl. (Znaleziono w 0,21 sek.)

I taka sytuacja ma miejsce już od kilku tygodni

Pokazuje Ci nieprawidłowy site, bo jesteś zalogowany w google. Po wylogowaniu się pokaże Cie taki site jak wszystkim innym.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion mam takie pytanie bo pinguje wpisy z adderka twoim pingmasterem i
Co prawda to nie post tyczy czego innego, ale jak już Pytasz to... Czy w ogóle wskoczy dana podstrona do indeksu zależy też od tego czy dany serwis którego jest podstroną jest postrzegany przez algorytm google jako serwis wartościowy. Jeśli będzie to podstrona spam serwisu to szanse na indeks są IMHO znikome.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maXus - w takim razie skąd ten Twój problem się wziął?

Masz cały przebieg opisany w tym temacie.

Tym się różnią, że mają unikalny content, a twój to zwykły śmietnik. Równie dobrze takie podstrony można generować z automatu z zbitku losowych słów

Nie wiem ale ja jak czytam definicje spamu np. na wikipedi - to z tych definicji ani z jednym zarzutem nie mogę się przyczepić do tych podstron. Oczywiście być może nie jest to zgodne z wytycznymi google i z Twoim podejściem do internetu, jednak widocznie samo google ignoruje ten fakt, w innym wypadku wrzuta pl nie miała by wspomnianych 5 milionów podstron i dalej się będę tego trzymał. Nie widziałem jeszcze ani jedne polskiej i zagranicznej wyszukiwarki plików w jakimkolwiek formacie żeby blokowała sama z siebie tego typu podstrony. Co ja swoim jednym podejściem będę cały internet naprawiał? Mi się wydaje że pozycjonerzy są czasami bardziej pedantyczni i przejęci całym tworzeniem i poprawnym regulowanie względem wytycznych - witryn www niż nie jeden webmaster. Albo próbujecie tą metodą spowolnić konkurencję bo to jednak ta pedantyczność trochę czasu zajmuje albo sam nie wiem. To nie jest do nikogo osobiście adresowane, ogólnie takie mam odczucie poparte tym co widzę a nie tym co czytam. Bo z reguły widzę pełno spamu, tego najgorszego spamu, ktoś jednak musi to tworzyć? Na forum odczuwam całkiem inną aurę, może i lepszą ale czemu się to na rzeczywistość w polskim internecie chociażby nie przekłada.

Wracając do tych podstron. Mion, to jest według Ciebie oryginalny content? O ile to można nazwać jakąkolwiek treścią

https://daria24.wrzuta.pl/audio/2OhMzI4LkvF...ation_-_tonight

https://sportowefakty.wrzuta.pl/audio/58TjlDeqlAx/komar.mp3

I to nie jest unikalny (moim zdaniem) content bo nazwy tych utworów znajdziesz na dziesiątkach tysięcy innych podobnych serwisów. Może poza komentarzami ale nie zawsze przecież one występują. A reszta przestrzeni na tej podstronie? Nie zmienia się przez około 4miliony podstron.

... I taka sytuacja ma miejsce już od kilku tygodni

Pokazuje Ci nieprawidłowy site, bo jesteś zalogowany w google. Po wylogowaniu się pokaże Cie taki site jak wszystkim innym.

do tego jest Google pl i com a tu tez jest różnica.

Jak się borykam z tym przypadkiem już od kilku tygodni to logiczne jest że już wszystko przerabiałem zalogowany, wylogowany, pl com itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w innym wypadku wrzuta pl nie miała by wspomnianych 5 milionów podstron i dalej się będę tego trzymał.
Trzymaj się trzymaj i jeszcze ciaśniejsze klapki na oczach sobie zrób skoro swój spamsite porównujesz do wrzuty :)

:EOT:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w innym wypadku wrzuta pl nie miała by wspomnianych 5 milionów podstron i dalej się będę tego trzymał.
Trzymaj się trzymaj i jeszcze ciaśniejsze klapki na oczach sobie zrób skoro swój spamsite porównujesz do wrzuty :)

:EOT:

A ty dalej wyrywaj zdania z kontekstu i odpowiadaj na nie tak jak by reszta nie istniała

Oczywiście być może nie jest to zgodne z wytycznymi google i z Twoim podejściem do internetu, jednak widocznie samo google ignoruje ten fakt, w innym wypadku wrzuta pl nie miała by wspomnianych 5 milionów podstron i dalej się będę tego trzymał. Nie widziałem jeszcze ani jedne polskiej i zagranicznej wyszukiwarki plików w jakimkolwiek formacie żeby blokowała sama z siebie tego typu podstrony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności