Skocz do zawartości

Nowy pomysł w mojej głowie


lena1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj całą noc pisałam o odchudzaniu.

Dzisiaj pojawił się w mojej głowie pomysł, aby stworzyć forum dla osób z niedowagą.

Jest to problem, o którym się mówi mało, a są osoby na świecie (w tym także ja) które go mają.

Chciałabym zrobić coś dla nich!

Czyli stworzyć miejsce, gdzie moglibyśmy porozmawiać przede wszystkim.

Nie proszę o pomoc osoby, które piszą teksty, bo tematyka jest mi bliska więc nie będę mieć problemów.

Potrzebne są mi osoby, które wytłumaczą jak to zrobić pod kątem informatycznym, a najchętniej pomogą za opłatą, oczywiście:)

Dobrze gdyby ta osoba już prowadziła jakieś forum:)

Potrzebuję pomocy praktyków:)

Pozdrawiam i czekam na osoby chętne do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej cześć, to powinno wylądować w dziale oferty bardziej.

Z czym potrzebujesz pomocy? Napisz mi e-mail postaram się pomóc w czym tylko będę mógł,

zupełnie za darmo!

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej cześć, to powinno wylądować w dziale oferty bardziej.

Z czym potrzebujesz pomocy? Napisz mi e-mail postaram się pomóc w czym tylko będę mógł,

zupełnie za darmo!

Nie chciałam dawać w dziale oferty od razu, bo nie wiem od czego mam zacząć, a uważam że oferta powinna być konkretna:)

Nie napiszą szukam osoby do stworzenia forum, bo do zbyt ogólnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie spotkałem takiego forum w sieci. Pomysł godny. Chętnie pomogę w tym projekcie.

Dziękuje za zainteresowanie:) Myślę, że trzeba zacząć od decyzji podstawowej, czyli jaki skrypt i domenę wybrać oraz hosting...Jak dla mnie jest tego tak dużo na rynku, że trudno podjąć decyzję osobie niedoświadczonej. Proszę więc o pomoc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domenę kup w masternet.pl

skrypt kup płatny vbulletin + moduł vbseo . Trochę to kosztuje ale tylko na początku.

Poza tym kup template do tego skryptu jakąś gotową tylko logo zleć komuś.

Hosting sobie załatw w linuxpl.com .

Lepszej porady nie znajdziesz :)

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypt kup płatny vbulletin + moduł vbseo . Trochę to kosztuje ale tylko na początku.

Ja wiem czy to jest opłacalne kupowanie płatnego skryptu pod forum którego tematyka jest raczej sprawą niższową ? Raczej nie wydaje mi sie... Zainstaluj sobie phpbb3 SEO friendly url (link https://www.phpbb-seo.com/ ) Osobiście mi sie wydaje że w taką tematyke nie warto inwestowac w skrypt vbulletin... A po za tym z taką tematyką nie będzie problemu z poycjonowaniem...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności