Skocz do zawartości

Nowy pomysł w mojej głowie


lena1985

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystki rady i porady:)

Myślę, że za kilka tygodni forum ruszy- muszę sobie wszystko w głowie ułożyć

Teraz się zastanawiam, jak uniknąć wpadek

czyli, jak to zrobić profesjonalnie/na poziomie, bo "wpaść na pomysł" to nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Droga Leno, czy jesteś zainteresowana hostingiem. Nie bedziesz musiała płacić za hosting

Puki co zainstaluje Tobie forum by przemo i podam Tobie dane do ftp, bazy danych i emaila

Szybka Naprawa błędów WordPress - od ręki i profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Leno, czy jesteś zainteresowana hostingiem. Nie bedziesz musiała płacić za hosting

Puki co zainstaluje Tobie forum by przemo i podam Tobie dane do ftp, bazy danych i emaila

nic na siłe. a by przemo to nie wiem czy to oby taki dobry pomysł. najlepiej zainstalować czyste phpbb i jak będzie potrzeba, któraś z osób oferujących pomoc na pewno doinstaluje potrzebne dodatki

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE instaluj przemo! To pierwsza rada, druga - chętnie zasponsoruje hosting. Trzecia, chętnie pomogę w przedsięwzięciu, gdyż sam należę do takich osób ;)

Dzięki za radę;) A co proponujesz? Zastanawiam się nad tą ofertą:

https://www.active24.pl/main/main.php?id=47

Niestety odnośnie hostingu, domeny każdy mówi co innego;)

Ja zapraszam do współpracy, ja sama do projektu podejdę z zaangażowaniem, bo od 24 lat mam niedowagę i wypróbowałam już wiele sposobów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają spore restrykcje co do emaili, typu filtrowanie spamu itp (może dlatego co jakiś czas jest problem z ich docieraniem z różnych serwisów). a druga sprawa, to kupując u nich serwer trzeba kupić od nich domenę, bo niestety umożliwiają podpięcie tylko jednej domeny zakupionej nie u nich pod serwer - i to na wyraźną prośbę. no i support po godzinach urzędowania (Administrator Dyżurny) daje dużo do życzenia - kiedyś miałem sytuację, że serwer padł a Pan nie odbierał telefonu. Ale za to jeśli chodzi o zakup domen, to tylko u nich ;)

ja z własnego doświadczenia mogę polecić serwer w laohost.pl - stabilne serwery, dobry support (24h), dobra cena

edit:

Eldoka ale na start to dla takiego projektu wystarczy inwestycja w domenę i hosting, po co pakować kasę w coś co nie wiadomo jakie będzie miało wzięcie

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zarządzaniem w ovh nie ma problemu (ja takiego nie stwierdziłem). Są "problemy" proceduralne jak sie domene chce wytransferować, albo cesje zrobić. Tylko, że w większości tych "problemów" to winni są userzy, bo ovh ma podobne restrykcje jak nazwa ;) Jak masz porządek w papierach to problemów zazwyczaj nie ma.

na ovh mamy te 54 brutto za przedłużenie, a active prawie 90 brutto i to w promocji ;) bo normalna cena to 122 brutto (za jedną domenę mamy dwie w ovh i chyba tez w masternet) na jednej domenie może nie ma ciśnienia, ale przy ilosciach kilkudziesięciu to juz sie robi ładna sumka ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pierwsz raz w zyciu widze taka ogolna chec niesienia pomocy. czyzby dlatego ze to kobieta? z reguly odpowiedzi sa "sie nie znasz, sie nie zabieraj", "nie marnuj czasu skoro nie wiesz", "jak nie umiesz zlec innym", a tu normalnie szok ;)

powodzenia i wow dla zmiany nastawienia piowiczow (czyzby to przez walnetynki? ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha nie psuj nastroju :soczek:

zakręcony no jednej nie mam ale nie odczuwam tego tak bardzo bo mam rozłożone w czasie to przedłużanie, ale chyba jeszcze trochę i trzeba będzie pomyśleć o czymś tańszym :P thx

Myślę, że pójdę za Twoją radą i skorzystam z active24

Podoba mi się, że mogę przez cały rok spróbować z domeny i serweru

Zawsze po roku mogę zmienić dostawców:)

Mówisz, że z domeną nie ma problemów, to myślę że z serwerem też nie będzie...

Mi tak bardzo nie zależy na najniższej cenie, tylko na jakości usługi, a na stronie znalazłam konkretne informację

Na próbę skontaktowałam się z konsultantem i była natychmiastowa reakcja

Teraz pozostaje mi kwestia skryptu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności