Skocz do zawartości

Nowy pomysł w mojej głowie


lena1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

smf nie ma przyjaznych URL-i ( chyba że znajdziesz dodatkoy hack dla tego.)

W phpbb3 seo sciagasz cały pakieti instalujesz odrazu z dodatkami. Ewentualnie jeszcze polecam dodac hack który robi mapy strony i kazdego oddzielnego działul. Wrzucic linki do sitemap kazdego oddzielnego działu w stopke forum i pingowac...Da dobry efeket..;]

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Domena łatwa do zapamiętania, bardzo fajna grafika. Myślę, że ma to szanse wypalić, zwłaszcza, że serwis dotyczy konkretniej, popularnej tematyki.

Po wejściu na podstronę ustawień profilu wyświetla się alert o treści:

This web site needs a different Google Maps API key. A new key can be generated at https://code.google.com/apis/maps/.

Ustawień nie mogę zapisać.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności