Skocz do zawartości

The Show Must Go On


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie mam tivi to słuchałem w radiu.

Po pierwsze gratulacje.

Po drugie Zimoch znokatował Szaranowcza zdecydowanie. Teksty o tym że niedzwiedzie się wybudziły ze snu i zaczęły ryczeć po tym jak Adam skoczył, to zaledwie marny wycinek z jego mistrzowskiego komentowania ;-)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Siedziałem przed komputerem rozkoszując się instalacją statystyk Piwik, gdy wtem usłyszałem gromkie, acz donośnie: "k..."! To był nie kto inny, a mój znakomity i znany na całe blokowisko pan R., który jak powszechnie wiadomo wielkim kibicem jest. Wtedy skojarzyłem fakty z tym, że coś dzisiaj na Sport.pl było napisane o starcie Justyny. Włączyłem TV w mig na Eurosport i zobaczyłem nazwisko Kowalczyk na 1 miejscu! Po trzydziestu iluś latach (czy coś w ten deseń) Polska zdobywa złoty medal! Justyna jak w banku ma reklamy z pastami do zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzymania za Justynę kciuków odciski mi się porobiły, nie żałuje :D Pokazała tym "bardzo" chorym zawodniczkom na astmę gdzie raki zimują :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności