Skocz do zawartości

Recruiter


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Wirusowa kampania zaproponowana przez bukmachera BetSafe. Zrobiona zapewne z powodu zakazy reklamy bukmacherów w Polsce a duża część klientów tego bukmachera to właśnie Polacy - kampania zrobiona coś na wzór Lockerz.

Pula nagród to 1 400 000PLN. Od poniedziałku rusza kolejny tydzień. Kampania trwa pół roku i dopiero pierwszy tydzień dziś kończy. Myślę, że porządny Seo-wiec może trochę tutaj ugrać bo kampania jest zrobiona bardzo ciekawie.

Zasada jest taka. Po rejestracji otrzymujesz specjalny link i każdy kto go kliknie zarejestruje się otrzyma od bukmachera 5PLN za darmo. Sporo osób z tego korzysta a Ty zbierasz za to punkty i w konsekwencji nagrody od IPodów, koszulek, wycieczek, telewizorów, laptopów itd aż po Porshe 911. Łączna suma nagród to milion czterysta tysięcy PLN.

W tym tygodniu około 100 osób wystarczy aby odebrać koszulkę zespołu a około 200 aby odebrać Ipoda 4G i 500pkt aby otrzymać kamerę HD. Warto sprawdzić mailingiem skuteczość. hasło Odbierz 5PLN lub 5PLN gratis działa na wiele osób i jest sporo rejestracji.

Jeśli ktoś chętny to wzięcia w tej viral kampanii - to zapraszam przez link z moim ref: zaproszenie do Recruiter

Jest wciągające można wykorzystywać sieci społecznościowe, mailing, jakieś landing page itd. Wszystkie chwyty dozwolone. strona wykonana bardzo przejrzyście a ludzie chętnie się rejestrują aby odebrać swoje 5PLN. Ja się wciągnąłem i wyniki sprawdzam co kilka godzin ;) Jeśli ktoś ma podobny skrypt na sprzedaż to poproszę o PW.

więcej informacji

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności