Skocz do zawartości

Subsites i Google


g00fy

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam dziwny dość problem iż google nie indeksuje mi podstron! nie jest to następny topic jak to zrobić i ile to trwa , chodzi mi o to , że linki podane są bezwzględnie (https://www.domena.costam/index.php?cos=cos)

problem w tym iż po pierwszej indeksacji w google linki miały "kształt" https://domena.costam/index.php?costam=costam

a teraz maja dodane www czyli https://www.domena.costam/index.php?costam=costam

czy to ma wpływ na to iż podstrony nie chcą się zindeksować

adres strony https://www.jfcpolska.com/

w meta tagach chyba nie użyłem żadnego typu blokady indeksacji ?

czekam juz od 2 tygodni i nic, ciągle main site , mimo iż google bot pszeskanował już strone 2 razy!

lepiej zmienić linki na względne?

co byście mi poradzili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi potrwać trochę czasu, zanim Google zindeksuje Twoją stronę. Mimo odwiedzin robota.

Wydaje mi się, że problem tkwi w ilości linków prowadzących do Twojej strony. Wg MSN tylko 3 linki.

Zdobądź więcej linków i uzbrój się w cierpliwość.

pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym iż podstrony były już zindeksowane , jednak po zmianie szablonu (nie wiem dokładnie co sie stało ) i strony znikneły (zmienie uległy linki z wzgednych na bezwzgledne) czy to mogło to spowodować ? btw czy w meta mam coś co może być źle odczytane przez robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym iż podstrony były już zindeksowane , jednak po zmianie szablonu (nie wiem dokładnie co sie stało ) i strony znikneły (zmienie uległy linki z wzgednych na bezwzgledne)

80552[/snapback]

Jeżeli Ty nie wiesz jak to się stało, to my tym bardziej. Jeżeli dobrze rozumuje i zmienił się format linków, to logiczne, że nieistniejące strony zniknęły z indeksu. Dodawaj linki i cierpliwie czekaj na zindeksowanie strony.

czy w meta mam coś co może być źle odczytane przez robota?

Jaysus. Masz 'mały' bałagan w META. Na Twoim miejscu to wszystko bym usunął:

<META name="distribution" content="global" >
<META name="classification" content="world" >
<META name="language" content="PL">
<META name="rating" content="general" >
<META name="page-topic" content="JFC Poid3a Konie Bydło Rolnictwo Plastik">
<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="ARCHIVE">
<meta name="ROBOT" content="ALL"> 
<META name="revisit-after" content="1 Day" >
<META name="distribution" content="global" >
<META name="rating" content="general" >

I koniecznie zamień to:

<meta http-equiv="Description" content="Poid3a Konie Byd3o Rolnictwo Plastik Ochrona Orodowiska">
<meta http-equiv="Keywords" content="Poid3a Konie Byd3o Rolnictwo Plastik Ochrona Orodowiska">

na >

<meta name="Description" content="Poid3a Konie Byd3o Rolnictwo Plastik Ochrona Orodowiska">
<meta name="Keywords" content="Poid3a Konie Byd3o Rolnictwo Plastik Ochrona Orodowiska">

Zobacz jak wygląda opis Twojej strony w google. Błędne kodowanie i description mocno nie zachęcający.

Na pewno wymyślisz coś lepszego.

pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dziwnego.. storny które google pokazuje są nie aktualne a nie pokazuje stron typu index.php?ShowProduct=1 etc ?? w czym problem ?

btw , mapa strony ? chodzi wam o strone z wszystkimi linkami ktorą zrobił bym sam ręcznie , czy coś co moge uzyskać dzięki skryptowi ? bo mapę jako taką posiadam (jest nim menu) od którego 1 link dalej jest cała zawartość serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dziwnego.. storny które google pokazuje są nie aktualne a nie pokazuje stron typu index.php?ShowProduct=1 etc ?? w czym problem ?

80780[/snapback]

Wydaje mi się, że w ciągu najbliższych kilka dni, mogą się zdarzać tego typu rzeczy, ze względu na trwający w Google update linków.

chodzi wam o strone z wszystkimi linkami ktorą zrobił bym sam ręcznie , czy coś co moge uzyskać dzięki skryptowi ?

Poszukaj o google sitemap.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj o google sitemap.

Chyba nie musi... jego menu to dobra mapa strony.

Jego problem jest tu search.msn.com/results.aspx?FORM=MSNH&srch_type=0&q=link%3Awww.jfcpolska.com

za mało linków...

50zł sie należy dla kazdego kto się wypowiedział (i marnował czas).. a jak nie to do roboty sie bierz ! Czytaj o linkach oraz o katalogach (na początek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko odnośnie indeksowania podstron w google. Czy lepiej jest jak każda strona ma swój specyficzny title, description oraz wszystkie meta tagi czy ma to wszystko identycznie jak w indesksie...? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej jest jak każda strona ma swój specyficzny title, description

81028[/snapback]

Tak, lepiej. Na przyszłość zapoznaj się z archiwum forum, gdzie już padła odpowiedź na to pytanie.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki bardzo za odpowiedź. :)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności