Skocz do zawartości

Firma chce reklamę


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiła się do mnie firma która chce wykupić reklamę na forum.

Problem jest tylko taki, że ja nie mam firmy więc i z fakturą jest problem.

Słyszałem kiedyś że jako osoba prywatna mogę wystawić jakiś rachunek,

który firma też sobie może odliczyć. Czy to prawda ? Chciałbym się przygotować

do rozmowy, bo jak powiem że nie mam firmy to mogą mi podziękować.

Może jest jakieś rozwiązanie które sami stosujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech firma wystawi fakturkę na osobę prywatną i już.

A za co firma ma amstrad'owi wystawić fakturę? To amstrad ma wystawić, a skoro amstrad nie jest vatowcem, ani nawet nie posiada firmy to musi pracować na umowę o dzieło lub umowę zlecenie.

Czyli możesz podpisać z nimi umowę o dzieło - wtedy po wykonaniu tego co w umowie wystawiasz rachunek i firma Ci płaci. W przypadku umowy zlecenia wszystkie dokumenty dostaniesz od firmy.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się z całkiem sporą firmą rozliczać za pomocą umowy (nie pamiętam, czy dzieło czy zle cenie) i nie stanowiło to problemu.

Jeśli koniecznie będą chcieli fakturę, to dogadaj się ze znajomą firmą na pośrednictwo. Znajoma firma wystawia fakturę, a Ty się z nią rozliczasz na umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności