Skocz do zawartości

Informacje na temat hoseo.pl


Bartek Damek

Rekomendowane odpowiedzi

...wracając do sprawy, finalnie serwis musiałem przenieść pod inny hosting i poprosiłem o zamknięcie konta na hoseo. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpił szybko i bez problemów i nie mogę tutaj mieć żadnych wyrzutów. Mimo to jeżeli przeczyta to kiedyś właściciel tej firmy, to naprawdę niech się zastanowi nad polepszeniem kontaktu z klientem. Oczywistym jest, że większe lub mniejsze awarie lub problemy techniczne mogą się zdarzać, ale klucz do sukcesu to odpowiednio szybko reagować i je usuwać. Za wzór mogę chyba postawić linuxpl.com, gdzie piątek światek czy niedziela, ale zawsze uzyska się tam pomoc... a i kanałów kontaktu jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja osobiscie korzystam z tej firmy ( jak i z wielu innych w Polsce i za granica ) i musze powiedziec ze nie mam nic negatywnego do napisania.

Z pozytywow to oczywiscie wieksza ilosc IP ,

Hosting moglby byc troche szybszy ( co do ceny jaka sie placi - ja osobisci place 89.00 co miesiac w tej firmie ) jako ze na kilku stronach chodzi zbyt wolno.

Jezeli nie zalezy nikomu na szybkosci i duzej ilosci IP to polecam

Kancelarie Prawne caly Swiat Solicitor Right Solicitors UK - Zapraszamy do Bed and Breakfast Exmoor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Albo długie wczytywanie stron albo błąd wczytywania strony, trzeba jednak od nich uciekać pomimo że wcześniej ich pochwaliłem :). Na dłuższą metę jednak nie da się nerwowo wytrzymać u nich :). Nie polecam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś pół roku temu to był mój najlepszy hosting, ale od kilku miesięcy coś im się popsuło. Głównie chodzi o czas ładowania strony, który trwa bardzo długo, obecnie niestety uciekam na inne hostingi, mimo że mam opłacone konta jeszcze prawie pół roku.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszelkie problemy jakie występowały z maszyną omega.hoseo.pl zostały ostatecznie dzisiaj rozwiązane. Zakończyliśmy migrację Klientów z tej maszyny na nową platformę - widać znaczne poprawienie szybkości wczytywania się stron. Nie będzie już żadnych przerw związanych z migracją.

HOSEO - HOSTING SEO, VPS SEO, CLOUD SEO, Serwery dedykowane SEO i nie tylko!

Dostęp do +700 adresów IP z ok 100 klas adresowych! + AUTORSKIE NARZĘDZIA HOSTINGOWE!

SEOWAY Sp. z o.o. ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa, NIP: 5223003908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie problemy jakie występowały z maszyną omega.hoseo.pl zostały ostatecznie dzisiaj rozwiązane. Zakończyliśmy migrację Klientów z tej maszyny na nową platformę - widać znaczne poprawienie szybkości wczytywania się stron. Nie będzie już żadnych przerw związanych z migracją.

Były problemy ale hoseo sobie z nimi poradziło moim zdaniem dobrze.

Ogólnie dobry hosting SEo za dobrą cenę. Moge polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak g*** hostingu nie miałem nigdy - ciągle pada baza, ciągle wyskakują błędy 500 i już raz straciłem CENNE dane, których nie odzyskali...

Wchodzę na swoją stronkę, która u nich stoi: Błąd połączenia z bazą danych

Wchodzę na kolejną: Strona internetowa jest niedostępna

Wchodzę na chat (helpdesk): Could not connect: Too many connections

Do tego skrypty są przerywane w trakcie i tworzą się luki w zbieraniu danych (zwykły monitoring pozycji, nic specjalnie wymagającego).

I tak co kilka dni...

! ! ! Najgorszy hosting jaki kiedykolwiek miałem ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności