Skocz do zawartości

Informacje na temat hoseo.pl


Bartek Damek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po tych problemach sprzed dwóch miesięcy odpuściłem sobie ten hosting, już miałem dosyć monitów że działa wolno i odpowiedzi że u nich działa dobrze. Widzę, że problemy powróciły. Na szczęście to już nie moje problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wszyscy oczekują 100% jokości najlepiej w cenie promocyjnej 1zl na cały czas trawnaia usługi....zawsze można wziąść swój serwer i dokupic sobie 100 IPk-ów...nie bedzie problemu z transferem, sami bedziecie odpowiedzialni za zabezpieczenie wiec jak cos padnie to pretensja tylko do siebie....IP-ki beda idealne takie jak chcecie

mam u niach ponad 150 wordpresoow około 30 katalogów i stale dorzucam.... problemow z transferem nie mialem zadnych, nie zdarzylo mi sie przekroczyc ograniczen CPU, w przeciwienstwie do konkurencji uktorej tez mam hostinigi....

a co do nie odbierania telefonów w czasie awariiii....jak sie cos spie...... to wiadomo ze nie dziala wiec chyba informowac was przez telefon o tym nikt nie musi, jest cisnienie i pracuje sie nad jak najszybszym przyworceniem usług..... sam administruje kilkunastoma serwerami win w kilkunastu firmach i gwarantuje wam ze jak cos powaznego padnie to nikt sie do mnie nie dodzwoni, ...... wiedza informatyczna wiekszosci uzytkowników konczy sie na definicji komputer=pudełko, monitor=mniejszy telewizor ale jak cos padnie to wszyscy chieli by zeby godzinami opisywac im co sie stalo dlaczego i jak to naprawic mimo ze i tak nie wiedza o czym do nich mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Panowie, ja wiem, że to jak głową w mur, ale przypominam n-ty raz, że PiO to NIE JEST miejsce do informowania o awariach minutowych/godzinnych/dniowych. Jeśli jakaś (jakakolwiek) firma nie wywiązuje się z zawartej umowy, to dochodźcie swoich praw jak dorośli ludzie, a nie że lecicie i płaczecie na prawo i lewo, bo "płacę wymagam".

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hosting z najtańszych nie pochodzi, zatem nie można powiedzieć /za tę cenę nie ma co wymagać/. Jest co wymagać, nie powinno tak być.

@Arkadiusz "przypominam n-ty raz", na PIO lubimy gadać o seo, pozycjonowaniu. Hosting jest integralną częścią tych spraw, trudno zatem wymagać ich lekceważenia. Przez tyle czasu nie udało się tego skutecznie wyegzekwować to po co walczyć z wiatrakami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest walka z wiatrakami, bo sporo osób które dostały kilkudniowy odpoczynek od pisania czegoś to nauczyło. I jednak rzeczowa rozmowa/dyskusja, a ciągłe narzekanie jak - za przeproszeniem - stare baby z koła gospodyń wiejskich, to jednak dwie różne rzeczy. Bo ciekawe, że taki user niezadowolony potrafi dostrzec każdą pierdółkę, ale już żeby pochwalić cokolwiek - po co? ;)

Żeby być szczerym, przyznam, że kiedyś zachowywałem się podobnie... po prosty na pewne rzeczy trzeba spojrzeć z boku, dojrzeć.

EOT z mojej strony.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności