Skocz do zawartości

Informacje na temat hoseo.pl


Bartek Damek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem mejla:

Dla serwerów omega.hoseo.pl i beta.hoseo.pl wprowadziliśmy już pewną modyfikację która ma usprawnić dzałanie serwera i ładowanie się stron. Rozwiązanie to będziemy w najbliższych dniach testować i jeśli wyniki będą pozytywne to zostanie ono na stałe oraz serwer alfa.hoseo.pl również zostanie odpowiednio zmodyfikowany.

i muszę przyznać że działa naprawdę szybko i bezbłędnie.

Miejmy nadzieje że się to utrzyma.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to, co ostatnimi dniami dzieje sie z tym hostingiem, przypomina poruszanie sie po wawie w godzinach szczytu. zanim zaloguje sie do wordpressa, daje rade wypic dwie kawy...

masakra.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sairam to i tak masz nieźle, bo się jednak doczekasz. Mi przy bardziej skomplikowanych procesach jak np wrzucenie zdjęcia przez edytor WP wywala, że strony nie może znaleźć. Dodam iż Wordpressa mam czystego, ani jednego modułu zainstalowanego, max 50 podstron samego tekstu.

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś już nie wytrzymałem,

bez wahania wykupiłem serwer seo nie w "hoseo" i przenoszę tam wszystko,

hoseo to totalna porażka, jak oni się nie wstydzą sprzedawać takie badziewie,

strony co chwilę niedostępne, nie mówiąc już o uploadzie plików, na zgłaszane problemy odpisują że sprawę przekazują do techników...

poza tym po ostatniej "awarii dns" kiedy to wyświetlały się strony kogoś innego na moich domenach sprawę przekazałem do adwokata

hoseo it - bądźcie pewni że tego nie popuszczę.

tonery zamienniki - sprzedaż hurtowa i detaliczna tonerów do drukarek laserowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to myślą, że taki wściekły atak i groźby sprawią, że usługodawca przestraszy się i chyba odda w ramach rekompensaty swój roczny dochód.

A działa to wręcz odwrotnie, praktycznie zamyka drogę do jakiegokolwiek polubownego rozwiązania sporu.

Inna sprawa, że jak firma jest uparta, to za takie oskarżenia i groźby sama może wystąpić na drogą sądową i domagać się odszkodowania...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adwokata? ty w ogole wiesz czym sie adwokat zajmuje? przeciez te "straszne grozby" sa komiczne..

wiem czym się zajmuje adwokat, moja żona nim jest,

a skoro mój klient mnie karci i jedzie po mojej opinii bo zamiast jego strona z biurem rachunkowym wyświetlała się strona

z jakimś katalogiem z wielkim napisem "powiększaniem p e n i s a", a strona z działalnością charytatywną dla chorej dziewczynki nagle wyświetla informacje o torrentach to coś nie tak, ja tego na swoje plecy nie będę brał.

tonery zamienniki - sprzedaż hurtowa i detaliczna tonerów do drukarek laserowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem czym się zajmuje adwokat, moja żona nim jest,

to najpierw odejdz od komputera i z nia porozmawiaj - moze cie uswiadomi co sie robi w takich sytuacjach..

a skoro mój klient mnie karci i jedzie po mojej opinii bo zamiast jego strona z biurem rachunkowym wyświetlała się strona

z jakimś katalogiem z wielkim napisem "powiększaniem p e n i s a", a strona z działalnością charytatywną dla chorej dziewczynki nagle wyświetla informacje o torrentach to coś nie tak, ja tego na swoje plecy nie będę brał.

uzywasz hostingu seo do odpsrzedazy kont dalej? gratuluje przebieglosci, teraz widzisz jak zaoszczedziles :D.

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

Jak wygląda obencie sprawa na tym hoście. Zastanawiałem się na wykupem serwera ale jak mam mieć takie same problemy jak na group5 gdzie co chwila 500-tka a jakiekolwiek zmiany na stronach to pół dnia mi zajmowało to nie chce się pakować.

Coś sie poprawiło, warto brać czy sie nie ładować?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rownież nie polecam tego pseudohostingu. Codziennie jest PAD serwera, przez kilka minut nie mozna dostac sie do strony. Czesto zdarza sie, ze takich padow jest nawet kilka.. Oprocz tego, ze sam wielokrotnie jestem nich swiadkiem to korzystalem tez z narzedzia do sprawdzania uptime (przez miesiac) i wyniki byly tragiczne.

Oczywiscie jak zglasza sie taki dluzszy pad, to odpowiedz przychodzi na drugi dzien z prosba o podanie domeny, gdzie jest pad (choc mam tylko jedna domene) i jak sie poda, to pisza, ze u nich wszystko jest ok... No tak, po 24h moze i jest ok.

NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Pana konto generowało dzisiaj rano przekraczające limity CPU/RAM/PROC obciążenie. System je zablokował, właśnie odblokowaliśmy je ręcznie i sprawdzamy co będzie się działo." Myślą, nie robią lol. Na drugi kolejny pad, ticked i... "Konto zostało odblokowane." Zaraz pad znów i... "Pana konto zostało zablokowane, za kolejne przeciążenia serwera. Serwer ma za małe zasoby CPU/RAM/PROC aby obsługiwać oprogramowanie które Pan wykorzystuje na koncie." Strony nie działają i czekają na wyindeksowanie. Porażka lol

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro22

a jest sens po forach straszyc pozwami?

@semsei

postaw się z drugiej strony, firma zarabia przy określonej liczbie klientów i jeśli jakiś klient zużywa zbyt wiele zasobów, to firma nie może zarobić

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności