Skocz do zawartości

[inne] Forum PiO działa zdecydowanie gorzej :(


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Był gdzieś ostatnio topic o kiepskim działaniu forum jednak nie mogę go znaleźć wiec pozwolę sobie napisać nowy.

IMHO niestety, ale forum działa coraz gorzej, czasami ładuje się normalnie, ale czami trzeba bardzo długgggoooo na odpowiedź serwera no i ma częste pady bazy. To taka informacja dla "zarządu" forum !!!

Też Macie takie spostrzeżenia.

PS Pozdrawiam i życzę jak najwcześniejszego powrotu do zdrowia - dobrej kondycji forum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tam siedze na forum innej partii, a na PO nie bylem :)

A tak serio mowiac, to racja. Do tamtego tematu wszystko u mnie dobrze dzialalo, ale ostatnio co raz dluzej sie laduje i pojawiaja sie problemy przy wysyaniu postow.

Moze gdyby zablokowac Xann'owi i Kukisowi mozliwosc postowania to by to troche odciazylo forum !!!

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma częste pady bazy

Tu muszę przyznać rację z 3-4 razy error wyskakuje dziennie.

Ale mulić u mnie nie muli - jak tylko nie wyskakuje ten błąd bazy danych to śmiga bez problemów.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zalicza pad:

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

---

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ... dzis przez 3-4 minuty z rzędu nei mogłem dobic się do PIO ... zapili po Vancouver : P)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto najwięcej napisał postów dorzuca najwięcej za obciążenie bazy danych !!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności