Skocz do zawartości

[inne] Forum PiO działa zdecydowanie gorzej :(


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Już ja widzę chętnych do zbiórek - kiepski pomysł , ja tam oszczędzam PIO i zaglądam nie za często

Jakis czas temu temu był watek jaki ruch generuje PIO można było sobie ocenić skalę przedsięwzięcia

jak by google tak działało jak PIO to był by powód do zmartwień, jak pio nie działa przez chwile to co to za problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ej.. no ja dziś tylko 6 postów (łącznie z tym) napisałem :)

A co do serwera, to może przydało by się dogadać z jakąś firmą hostingową - przecież tyle ich się ogłasza i za jakiś banerek w widocznym miejscu - ufundowali by serwer. Przecież na tym forum jest bardzo dużo potencjalnych klientów firm hostingowych. A i forum ma swoją odwiedzalność - dlatego nie przesadził bym, że banerek w dobrze widocznym miejscu jest wart kilkaset zł / mc wiec trochę dobrej woli jakiegoś hostingodawcy i by odpalił maszynę dla forum a i pewnie sam by dzięki reklamie nie stracił na tym.

A userzy w ramach "wdzięczności" mogli by bardziej brać pod uwagę kupno hostingu u tego sponsora ;)

I wtedy by userzy pomagali po części forum, sponsor by się cieszył bo by miał więcej klientów, a userzy poza szybko śmigającym forum mieli by hosting :jezyk1:

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hosting jak hosting - sądzę że jest to wina źle zoptymalizowanej bazy MYSQL. Trzeba by pogrzebac w pliku my.cnf i odpowiednio dobrac parametry.

mysqltuner tez by załatwić sprawę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum postwcie w katalogu forum.optymalizacja.com/archiwum/ zamykajac wszyskie posty a na adresie forum.optymalizacja.com postawcie najnowsze :)

Coraz więcej razy ten błąd się pokazuje

==============================================

Zielony jak ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się już czasami nawet nie chce wchodzić tak wali błędem. W nocy dziś udało mi się zobaczyć komunikat z 10x lekką ręką - panowie admini może jednak czas najwyższy z tym coś zrobić?

Przy pisaniu tego posta 2x Error :) - ciekawe co będzie dalej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A oczywiste jest, że walczą z problemem jak tylko potrafią

Z tym można by polemizować, bo problem już występuje jakiś czas :), a zmian na lepsze nie widać.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jest cnotą

Warto też wykazywać się cnotą roztropności i przed wysłaniem formularza z nowym wpisem na PIO zrobić

COPY (ctrl-C) :)

Nie ma co marudzić , jak ktoś widzi wiecej niż trzy razy dziennie słynny komunikat to znak że za czesto zagląda na PIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za dotacja dla dostep dla Forum dla vipów w których pojawili by sie autorskie skrypty udostepniane dobrowolnie przez uzytkowników heheheh:D :) i np link w stopce pio do 1 strony:D cos w tym stylu a znajda sie chetni i serwer lepszy baza lepsza i wszyscy zadowoleni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@których pojawili by sie autorskie skrypty udostepniane dobrowolnie przez uzytkowników heheheh:D

Masz racje na końcu tego zdania " heheheh :)"

A co do opłat to była by to całkiem zrozumiała koncepcja. Opłata członkowska :zeby:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności