Skocz do zawartości

[ankieta]Czy stawiasz zaplecze na Wordpress


gibki

Czy stawiasz zaplecze na WP  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz WP?

    • >500
      11
    • 100-500
      20
    • <100
      67
    • 0
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie rozumiem za bardzo o jakie obciążenie wam chodzi :)?

Kup gdzies 2 takie same konta shared, postaw na jednym 20 wp z 50 artykułami, a na drugim 20 lekkich zapleczówek, na czyms mniejszym.

Teraz popatrz na czas jaki Ci zajęło postawienie zestawu I, a postawienie zestawu II.

Po miesiącu zobacz na statystyki transferu - o ile Cię z hostingu wcześniej nie wyrzucili, ale mowa tu o małych zestawach, więc to jest jeszcze do przyjęcia. O miejscu jakie zajmuje jeden WP to już nie wspomnę - około 10 mb chyba to jest, nie chce mi sie sprawdzać.

Resumując, dla mnie to marnowanie zasobów => pieniędzy.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resumując, dla mnie to marnowanie zasobów => pieniędzy.

Nie można porównywać tych dwóch rozwiązań - to tak, jakby porównywać rower z motorem.

WP można świetnie ustawić pod zaplecze i przy dbaniu o niego da więcej niż kilka zapleczówek, składających się z kilku stron, z niezmieniającą się treścią.

Fakt, trzeba się przyłożyć. jednak jak ktoś myśli poważnie o SEO to bez tego, jak i w innym zawodzie, daleko nie zajedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilości które podane są w ankiecie, to muszę być strasznym leszczem skoro moje 'zaplecze' jest tak drobne, że załapuje się do najniższego przedziału.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale takie nicki βασιλιάς to pod paragrafy powinny podhcodzić :)

Co do Drupala, bardzo dobry, dosyć plastyczny system, ale podobnie jak WP - dla zaplecz za duży.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz to daj znać;)

Ja też ostatnio poszukuję nowych rozwiązań, a gdyby ktoś chciał podzielić się lekko przerobionym sNewsem chętnie przyjmę;)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności