Skocz do zawartości

[ankieta]Czy stawiasz zaplecze na Wordpress


gibki

Czy stawiasz zaplecze na WP  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz WP?

    • >500
      11
    • 100-500
      20
    • <100
      67
    • 0
      26


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja ostatnio postawiłem zapleczówke na quick CMS i zapowiada się obiecująco, dobrze się indeksuje, nie wymaga bazy danych, i jest seo friendly.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wie się jak stawiać zaplecza na Wordpressie (odpowiednie pluginy, optmalizacja), to zapleczówki jak znalazł B)

Oczywiście sam stawiam :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na WP sie nie opłaca...przedtem jeszcze Wp potrafił sie sam indeksowac bo sie pingował teraz juz nie jest tak dobrze... Jeśli chodzi o strony unikalne to już lepsza Joomla natomiast jezeli chodzi o spamy to Wp nie za bardzo bo za dlugo sie instaluje i ma baze mySQL.

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na WP sie nie opłaca...przedtem jeszcze Wp potrafił sie sam indeksowac bo sie pingował teraz juz nie jest tak dobrze... Jeśli chodzi o strony unikalne to już lepsza Joomla natomiast jezeli chodzi o spamy to Wp nie za bardzo bo za dlugo sie instaluje i ma baze mySQL.

Bzdury, mi się WP same indeksują, mam w tym temacie doświadczenie z kilku ostatnich dni, postawiłem WP na tymczasowej domenie, zacząłem dodawać treść, żadnych linków nie dawałem, (sub)domena nowa

Co do bazy mySQL, bardzo łatwo wordpress'a przerobić na SQL lite, i stawia się prawie tak szybko jak easy diry czy webmini (prawie, bo instalka ma więcej plików) :)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka, na forum już było w tej materii mnóstwo tematów :) tak na szybko:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=87888

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=88187

Bez bazy, a na txt - https://cms.thewikies.com/

Rozwiązań jest multum, co do pingowania kolega shypio ostatnio na blogu udostępnił klase do pingowania, można ją chyba wykorzystać w celu pingowania nowo dodanych treści na stronie. (chodź jeszcze nie sprawdzałem działania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności