Skocz do zawartości

[ankieta]Czy stawiasz zaplecze na Wordpress


gibki

Czy stawiasz zaplecze na WP  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz WP?

    • >500
      11
    • 100-500
      20
    • <100
      67
    • 0
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Na sNewsie to nawet docelowe strony stawiam, a zmiana szablonu jest banalnie prosta.

Testowałem to, bardzo prosta obsługa, szybka instalacja (jeden plik do edycji config'a), polska wersja językowa, friendly linki itp. ale jakoś mam problemy ze znalezieniem skórek pod to, jakieś linki z darmowymi skórami?

Tanie strony www szybko i profesjonalnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

A więc, przejdę może do konkretów. Tak jak pisałem, mam pewien pomysł na skrypt i pomysł ten realizuję.

Nie napisałem póki co w startup - choć miałem na początku taki zamiar. Problem polega na tym, że skrypt mimo że już działa, nie jest to jeszcze gotowy produkt, a więc jeszcze nie zasługuje na "startup". Jeśli admini uważają inaczej - prosze o przeniesienie, bo temat może być obszerny ;)

Skrypt to SEO Pogromca B)

Narzędzie służy pozycjonerowi do organizacji zaplecza - nie jest to dodawarka - choć posiada moduł dodawarki. Nie chciałem robić kolejnego spambota, który śmieci w katalogach. Nie zastosowałem mieszarek, jeśli chcesz katalogować przy użyciu tego softu, dodaj opis ręcznie.

Dla wordpressa, którego dotyczyła ankieta przygotowałem 2 wtyczki - jedna służy do publikowania wewnętrznego SWL który to linkuje dodane przez nas wpisy w katalogach, druga służy do administracji linkami na zapleczu. Skrypt najlepiej współpracuje z WP, ale nie ma przeszkód w stosowaniu go na dowolnym innym skrypcie.

Przypuszczalne korzyści ze stosowania SEO Pogromcy:

Jeden panel umożliwiający publikowanie wpisów w wp, wyświetlanie linków na WP ale także dowolnym innym skrypcie przez include, monitoring zaplecza pod kątem PR, Site i BL Google.

Podlinkowanie wpisów w katalogach i monitoring indeksacji wpisów. Wewnętrzny bezpieczny (pod względem technicznym) SWL.

Monitoring bazy katalogów pod kątem PR, Site i BL

Moduł eksperymentalny - publikuje komentarze na WP.

Dlaczego nie udostępniam demo?

Odpowiedź jest prosta - skrypt jest brzydki :) . Pisząc go nacisk kładłem na wykonywanie zadań i zadania które założyłem wykonuje. Druga sprawa to jego skuteczność. Określenie jej - a jest to wg mnie i co najmniej dla mnie niezbędne, abym oferował produkt o konkretnej skuteczności. Pomimo tego, że na dzień dzisiejszy posiadam trochę danych liczbowych, to jest to jeszcze za mało.

Proponuję natomiast 2-3 osobom instalację skryptu i potestowanie go, ale na prostych zasadach, chodzi o udostępnienie danych lub pracę na moim serwerze po to abym miał możliwość wprowadzenia w kolejnym etapie modułu-niespodzianki.

Nie chodzi mi nawet o pomoc w jego dostosowaniu "wizualnym" a o zgromadzenie dużej ilości danych pomocnych przy analizie jego skuteczności.

Prosiłbym o kontakt osobą która:

- poświęci trochę czasu w zamian za narzędzie.

- nie doda do katalogowania spamu - zaplecze jak najbardziej natomiast rss i wikipedie odpadają. //edit

- ma dużo zaplecz na wordpress LUB/I

- dużo kataloguje (ręcznie lub automatycznie, ale nie spamuje)

- ale przede wszystkim zaproponuje rozwiązania, jasno sformułuje zastrzeżenia, i raczej nie będzie upubliczniała informacji o działaniu skryptu.

Najważniejsze założenie jest takie, że skrypt nie wyręcza i nie będzie wyręczał pozycjonera. Uważam, że jest to niemożliwe i hasła typu automatyczne pozycjonowanie na mnie nie działają. Chcę zrobić skrypt, który ułatwi nam pracę. To wszystko.

A więc zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności