Skocz do zawartości

Konkurs Junior Internet


shaun_black

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz jeszcze ukończonych 19 lat? Jesteś kreatywny, pełen pomysłów, interesujesz się Internetem? Chcesz porównać swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Polski, a nawet Europy? Pragniesz poznać nowe informacje dotyczące Internetu? Nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś swoją stronę internetową lub swój esej o Internecie do projektu Junior Internet ! Junior Internet może stać się drogą, która wprowadzi Ciebie w świat ludzi sukcesu - młodych projektantów stron internetowych, programistów, dziennikarzy, menadżerów, a nawet młodych biznesmenów!

Jest to projekt przeznaczony dla młodzieży do 18 roku życia, która używa globalnej sieci nie tylko do zabawy. Uczestnicy projektu, którzy złożą swoje prace zostaną zaproszeni na konferencję, która odbędzie się we Wrocławiu (5 marca).

UWAGA! Szkoła może pokryć koszty wyjazdu jako delegację.

Gdyby ktoś się wybierał, dajcie znać w tym temacie.

więcej info na stronie: https://www.juniorinternet.pl

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na nagrodzoną stronę w 2009, to tak sobie myślę, że open source + przerobienie szablonu to jest coś, co jest podstawą dobrego polskiego młodego programisty..

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy projektu, którzy złożą swoje prace zostaną zaproszeni na konferencję, która odbędzie się we Wrocławiu

A jeżeli jestem właścicielem serwisu internetowego, ale nie zrobiłem go własnoręcznie (czyt. nie pisałem jego silnika + nie robiłem grafiki)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mela, wiem że zdroworozsądkowo nie miało by to sensu, bo by wystarczyło odkupić od kogoś serwis i po sprawie. Przeczytałem cały regulamin i trochę nie jest jednoznaczny, bo nie uwzględnia osób trzecich, którzy np. robili tylko grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugsen, idąć dalej to nagrodzony w 2009 jest właścicielem strony blackweb.pl - było nie było w wieku 19 lat ma własną firmę i z zwiedzenia strony widać, że 2 lewych do pracy też nie ma :rolleyes:

w 2007 też był nagrodzony, i możliwe, że właśnie to czyta bo pozycjonowaniem też się niby zajmuje ;]

jak dla mnie fajny pomysł z tym konkursem :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności