Skocz do zawartości

Zanox zwleka z płatnością


Rekomendowane odpowiedzi

tak na pewno Zanox AG czyta fora i wypłaciło pieniądze przez parę otwartych tematów.

Może pora zrozumieć zasady funkcjonowania PP? Może dopiero niedawno spełniłeś wszystkie warunki aby zatwierdzić leady?

jeśli przeczytałbyś dokładnie temat dowiedziałbyś się, że problemem był brak płatności przez reklamodawce a nie sposób zatwierdzania leadów.

tamt czytałem od początku i wiem co pisałeś.

Ja jakoś nie mam problemów z zanoxem, o ile leady są zatwierdzone to wypłącają w ciągu miesiąca.

Otworzyłeś temat po to aby się wypłakać , to że akurat u 2 ze 100 osób ktoś zwleka z płatnością to może być czysty przypadek.

Handlujesz? To powinieneś wiedzieć jak ludzie płącą faktury - wystawiasz 7 dni - płacą po 20 wystawiasz 14 dni to poniżej miesiąca się nie doczekasz.

Płakanie nic tu nie pomoże, trzeba pisać do osoby która jest ci winna pieniądze a na forum co najwyżej opowiedzieć o problemie a nie wypłakiwać się w rękaw bo ktoś ci wisi 10 czy 200 euro.

Temat przecież nic nowego nie wnosi nikt ci tutaj nie poradzi na to, co najwyżej poklepie po ramieniu i powie żebyś się nie martwił.

Otwieranie co 2 dni takich tematów jest przecież bez sensu ponieważ poza polskimi sieciami PP na tym forum nie ma pracowników wielkich międzynarodowych firm, które Polskę traktują jako zaplecze głównych rynków (Co widać zresztą po jakości reklam pomiędzy Zanox.de a .pl...

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ich zaliczeniem wygląda to średnio ponieważ osoba polecana (zarejestrowana przez twojego linka) musi wygenerować obrót na poziomie, nie pamiętam teraz chyba 5 euro w ciągu roku. Im szybciej tym lepiej dla ciebie.

jesli nie masz tematycznej strony w tym kierunku to warto polecać formularze innych firm :(

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Otrzymałem pierwszą wypłatę od zanox. Otrzymałem 40zł mniej niż powinienem. W tytule jest informacja:

ZANOX PAYOUT xxxxxxxxxx CUSTOMER ID xxxxxxxx INCL. 0,00 EUR VAT ZANOX.DE AG POBRANO KOSZTY 40

Co to są za koszty?

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zanox to uczciwa,chociaz bardzo powolna do zatwierdzania siec.

Ale jak juz zatwierdzi,to dziala sumiennie i wszystko w ciągu 4 dni od daty,ktora pisza w nocie uznaniowej.

Mialem male problemy i opoznienia okolo pol roku z zliczaniem sales'ow,ale jakos doszly.

Zanox raczej sie rozwija. W Wa-wie ma niedlugo konferencje,by przyciagnac klientow.

No coz,lepiej poczekac i miec,niz nie czekac i ani grosza na utrzymanie np.serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Odświeżę kotleta.. jak aktualnie wyglądają płatności z Zanoxa - kiedy mają rozliczenia za dany miesiąc i po jakim czasie wysyłają przelewy? Widziałem że w rejestracji trzeba podać europejski NIP - czy wystawienie im FV różni się czymś od wystawienia normalnej FV?

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności