Skocz do zawartości

Wasze Auto Marzeń


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poluję na odjechaną celicę z 92r, full ;)

To autko moich marzeń.

Zgadzam się w zupełności, japońskie marki i ich usportowione coupe z tamtych okresów mają duszę. Obecnie jeżdżę autem również z '92, Mazdą MX-3 i wali mnie wiek auta - jestem w nim tak zakochany, że następny będzie też mx3 ale już V6 ;) A co do odległych marzeń motoryzacyjnych - dla frajdy Nissan GT-R, a dla rodzinki Lexus IS-250.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Audi RS6-R Avant by MTM, 730PS, Top-Speed ca.365km/h (lt. GPS 362km/h), Video folgt...0-100km/h= 3,7sek., 0-180km/h= 8,1sek, 0-200km/h= 10,6sek, 0-230km/h=14,1 sek, 0-260km/h= 17,6sek, 0-300km/h= 28,2sek, 0-325km/h= 40.2sek, 0-350km/h= 62,3sek, Zwischensprint: 70-200km/h = 7,4sek., 70 - 235km/h= 12,1sek., 230-260km/h= 3,5sek., 100-200km/h= 6,1sek

Pozdrawiam.

Czekaj, aż podjedziesz zatankować... ;)

Ja z doświadczenia wiem, że jest to masakra, dlatego następne auto będzie polowane z silnikiem diesla 3.0 (czyli ok 260KM) i 4x4 z racji dość długiej zimy w Polsce...

Pozdrawiam,

M.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na odjechaną celicę z 92r, full ;)

To autko moich marzeń.

Zgadzam się w zupełności, japońskie marki i ich usportowione coupe z tamtych okresów mają duszę. Obecnie jeżdżę autem również z '92, Mazdą MX-3 i wali mnie wiek auta - jestem w nim tak zakochany, że następny będzie też mx3 ale już V6 :D A co do odległych marzeń motoryzacyjnych - dla frajdy Nissan GT-R, a dla rodzinki Lexus IS-250.

@Rainmaster

Ile taka mazda Ci pali? Bo tak pod koniec maja coś dla siebie będę kupował. Na samochód będę miał tak 7-8 tysięcy (+ opłaty, oc, to pewnie z 10k mnie wyniesie) i właśnie nad mx-3 się zastanawiam. Autko fajne z wyglądu, wiele osób mi go chwaliło, ale z raportów spalania wynika, że benzyniak strasznie chla paliwo. Inną opcją jest benzyna+lpg, czego na allegro nie brakuje, ale się zastanawiam, czy te przeróbki japońców dają radę.

EDIT

A jeśli nie mx-3 to na chwilę obecną moim autem marzeń jest takie coś - klik , klik 2 . Do 7k spokojnie można dorwać 96 rocznik, z gazem, wyposażenie ma fajne, 1,6 90km . Wiem, że to nie to samo co mazda, ale samochód jest trochę mniejszy, lżejszy no i spala mało (znajomy ma takiego właśnie w gazie, średnio 7l/100).

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harvi

Powiem Ci tak - ja mam wersje najsłabszą z wyprodukowanych, jest to 1.6 SOHC, silnik B6. W sezonie letnim, powiedzmy w cyklu mieszanym bo takim jeżdżę najczęściej łyka 6-7l/100km, ale muszę zaznaczyć że mam wyrobione nawyki w stylu hamowania silnikiem, nie rozpędzam auta na wysokim biegu od samego dołu, nie ścigam się jakbym miał jakiegoś super bolida od świateł do świateł - czasem jak najdzie ochota to się sporadycznie zrzuci bieg czy dwa i pociągnie do odcinki, ale to bardzo rzadko i raczej przy wyprzedzaniu. Szczerze powiem, że trudno jest osiągnąć 10l/100km w tym wariancie silnikowym choćbyś nie wiem jak pałował - no chyba że zimą robiąc krótkie odcinki ciągle po mieście no i odpalając auto na nie wiadomo jak długo przy skrobaniu szyb.

Co do raportów i opinii, owszem wiele osób mówi, że łyka dużo - ale zwykle są to osoby mające mxa z V6 i niekoniecznie w dobrym stanie technicznym, wtedy normą jest nawet 15l. Z drugiej strony, jeśli o silnik dbasz, nie jest zarżnięty, lambdy, katalizator i filtry są w porządku oraz zaciski hamulcowe nie są zapieczone - zamkniesz się w 9-10l w cyklu mieszanym i to wcale nie z jazdą emeryta, sprawdzone i potwierdzone. Jeśli mogę coś doradzić gdy rozważasz mxa - celuj w V6. Tylko 0,2l pojemności więcej (1.8), niby 6 garów a nie pali dużo więcej - a 2s do setki mniej, brzmi po prostu fenomenalnie i powoduje uśmiech na cały dzień, zawstydzając grzmiące stare beemy z gigantycznymi tłumikami:

(dzięki uprzejmości znajomego z bardzo zadbaną V6 i możliwości prowadzenia tego cuda słysząc ten dźwięk jaki jest naprawdę potwierdzam, że bardzo uzależnia :D ).

Się rozpisałem, jeszcze mnie ktoś pogoni za offtop ;) Jakbyś coś chciał wiedzieć, wal na PW, pomogę z chęcią.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Mustang GT350 1967, obowiązkowo niebieski, białe pasy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności