Skocz do zawartości

Wasze Auto Marzeń


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przede wszystkim pozbawione programików typu ASR ASC TCS itp , ktore starają się być mądrzejsze niz kierowca (bazujących na systemie ABS).

Trzy razy lżejsze od obecych z o połowe mniejszym silnikiem niz obecne (to tak ze względu o dbałość o ekologię) ale bijące na starcie i na krętych drogach każde nowe wypaśne auto :)

Takie ktore ma tylko to co niezbędne aby dać przyjemność z jazdy (kierownica, silnik, zawieszenie) bez komputera pokładowego ktory może tą przyjemność w każdej chwili przerwać.

Takie ktore moge sam naprawić (lata 80-90) pozbawione komputera pokładowego, ktory zawsze wie o każdej usterce, ale ze względu o dbałość finasową autoryzowanych serwisów nie podaje żadnych konkretnych informacji o usterce :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci padnie kiedyś ABS to zobaczysz ,że faktycznie jest mądrzejszy od Ciebie :) przy założeniu ,że wcześniej jeździłeś trochę czasu w aucie, które ABS posiada.

Póki co to marzy mi się najnowsza celica i myślę, że prędzej czy później sobie ją zafunduje :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci padnie kiedyś ABS to zobaczysz ,że faktycznie jest mądrzejszy od Ciebie :)

Jeżeli bedziesz jeżdził tylko dla samej przyjemności i zabawy to zobaczysz jak te systemy potrafią wszystko zepsuć:)

A duga rzecz to modle się aby taki system nie padł w czasie jazdy, nie wyobrażam sobie aby kontrolę przejął uszkodzony system.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kiedyś starym golfem II bez abs'u i czego kolwiek i było okej, ale kiedy przesiadłem się na auto z abs w zimę odczułem większy komfort jazdy pod względem bezpieczeństwa, przede wszystkim mniej poślizgów, a nie wierzę ,że nikomu w czasie zimy sie nie zdarzają.

Ale masz trochę racje, w tą zimę nagle padł mi ABS mimo, że 2 lata temu jeździłem bez ABS i było okej teraz nie umiałem się od niego odzwyczaić.

Według mnie ABS, wszelkiego rodzaju kontrole trakcji to dobra sprawa - głównie ze względu bezpieczeństwa.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

na początek wystarczyłby Nissanek 350z :)

później jakieś ładne Subaru WRX STI (koniecznie czarne) a na koniec Lambo Reventon, albo chociaż Murcielago :):D:D

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy jakis SUV, specjalnie do marki nie przywiązuje uwagi. Ważne by się miło jeździło... po polskich drogach a SUV to idealne rozwiązanie, bo i pocisnąć można a i na dziurkach, aż tak nie czuje się w co się wpada. A Ci co chcieli by jakieś super sportowe auto, to niech w marzeniach dorzucą sobie dobre drogi, bo bez nich - to takie porsche 911 itp. to więcej by stało w warsztacie z naprawą zawieszenia niż było na drodze :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy jakis SUV, specjalnie do marki nie przywiązuje uwagi.

... to takie porsche 911 itp. to więcej by stało w warsztacie z naprawą zawieszenia niż było na drodze ;)

Jeżeli chodzi o dziury to wydaje mi się że powinieneś bardziej zwracać uwagę na markę :)

SUV to nie samochód terenowy. Od Porshe może różnić się tylko wysokością opony i np tym ze zawieszenie moze mieć z "plasteliny".

Duże cieżkie auto jest zawsze bardziej komfortowe na nierównościach. I mniej czuje się w nim dziury, ale to nie znaczy że jego zawieszenie też mniej odczuwa działanie dziur.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ford mondeo (kombi)

2. toyota avensis (kombi lub verso)

3. opel vectra (kombi)

4. opel zafira

kolejność przypadkowa

a jak już mnie dopadnie kryzys wieku średniego to porsche 911

Jeśli autko na co dzień to tylko kombi - mam kombi i nie wyobrażam sobie żebym musiał kiedykolwiek zamawiać przywiezienie drzwi czy czegokolwiek innego. W sytuacji awaryjnej na wyjeździe jest gdzie się przekimać... Ogólnie same zalety.

Shelby GT 500 z 1967 w oryginalnych kolorach (niebieski z białymi pasami) :)

Pozdrawiam B)

Dokładnie, żeby przejechać się autem z duszą ;)

Choć najnowszy też kusi.

Miałem okazję oglądać na żywo Shelby GT 500. Koleś zalał 20l zupy i mocno mu przycisnął... było tylko takie wsss... i pusto w baku ;)

@tjay99 ale z jaką klasą ;)

XC90

Jednak jeśli Volvo to V70 - klasyka gatunku. SUV to raczej jakiś japoniec.

Zatem, jak dla mnie V70 (może być Cross Country), jakiś miniacz z dużym silnikiem - do jazdy po mieście jak już połatają te wszystkie dziury no i jakaś duży czarny terenowy na teraz i na błoto.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności