Skocz do zawartości

Wasze Auto Marzeń


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tym moim punciakiem, to się ledwo ze skrzyżowania zbieram.

Żeby w końcu coś pod nogą było można poczuć, ehh

Miałem okazję przejechać się Puntem 1.4 turbo, nawet fajnie ten plastikowy samochodzik się zbierał z tym silniczkiem... ale Ty pewnie masz jakieś wolnossące 1.2 które szału nie robi. Miejmy nadzieję, że marzenie sie spełni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co prawda to nie samochód i nie marzenie ale chętnie bym przyjął yamahę R1 :)

Przyspieszenie 0-100km/h w 3 sekundy. Jak na r1 zrobic swiece? Jadac z predkoscia 30km/h na pierwszym biegu przekrecic manetke w dol B)

Przelozenie tez ma niezle. Na pierwszym biegu bodajze do 126km/h, na drugim 185km/h, na trzecim 230km/h, a biegow jest piec. Pojemnosc silnika to 1000cm3, a moto wazy tylko 177kg, czyli 7kg wiecej od mojej Varadero. Dla porownania suzuki hayabusa wazy 220kg, a wiekszosc motocykli po 250/300kg+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tym moim punciakiem, to się ledwo ze skrzyżowania zbieram.

Ja jeździłem puntem, tym najsłabszym 65KM, 1.2.

I na skrzyżowania golfy i inne nawet duże bryki zostawały w tyle. Więc tu musiałeś mieć jakiegoś mocno zajechanego. Przy puncie to jedynie jak już 100km/h jedziesz a chcesz docisnąć - to już do 140km/h zanim się rozbuja to faktycznie kiepsko, ale przy samym starcie to ogień :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z realnych planów w tym lub przyszłym roku to albo pójdę po bandzie - sercem, tj. BMW 850 (5.0 V12) - zawsze marzyłem o takim aucie :wacko:

Albo rozumem i tu wychodzi mi albo BMW E60 albo Lexus IS250.

Obecnie jeżdżę E39 2.8 i jestem mocno zadowolony, chociaż nic nie zastąpi mojego ukochanego Xedosa 6 2.0 V6, półtora roku po sprzedaży nadal mi żal, że to zrobiłem (fot. w av) :)

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z realnych planów w tym lub przyszłym roku to albo pójdę po bandzie - sercem, tj. BMW 850 (5.0 V12) - zawsze marzyłem o takim aucie :)

Albo rozumem i tu wychodzi mi albo BMW E60 albo Lexus IS250.

Obecnie jeżdżę E39 2.8 i jestem mocno zadowolony, chociaż nic nie zastąpi mojego ukochanego Xedosa 6 2.0 V6, półtora roku po sprzedaży nadal mi żal, że to zrobiłem (fot. w av) ;)

Witam.

Widze ze i tak masz mocne furki i mam nadzieje ze jak pojdziesz po bandzie to nie bedziesz tego zalowal (koszty).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z realnych planów w tym lub przyszłym roku to albo pójdę po bandzie - sercem, tj. BMW 850 (5.0 V12) - zawsze marzyłem o takim aucie :)

Też jestem miłośnikiem tego autka ;)

A autko (te z marzeń) to Dodge Viper ... kiedyś takie kupię :)

Obecnie Cytryna C4 VTS z 2007 roku (nie narzekam na wygodę i moc, ani na serwis) :)

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności