Skocz do zawartości

Wasze Auto Marzeń


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A moje marzenie to stare dobre Porshe 911 - oklepane, średnio atrakcyjne ale... Ten sam model dopracowywany od 1963 roku. Nic na świecie nie jest idealne ale to auto drogą ewolucji jest najbliższe ideału :) Jest niemal perfekcyjnym autem sportowym i ludzie już na niego nie wywalają gał jak jedzie ulicą tak jak było to dawniej, dlatego też nie rzuca się w oczy aż tak bardzo :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze i tak masz mocne furki i mam nadzieje ze jak pojdziesz po bandzie to nie bedziesz tego zalowal (koszty).

Moim problemem jest to, że zacząłem od stosunkowo mocnych aut przygodę z motoryzacją i w sumie najsłabszy samochód jaki miałem miał 144km, później krótka przygoda z AR 166 2.5 V6 200KM no i teraz BMW 2.8 i również 200km. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a 850 jest od wielu lat moim marzeniem - kiedy ja je zrealizuję jak nie teraz? :P Póki nie mam dzieci, żony, itp :P

Intruder: - masz rację co do Porsche, to że temu autu wystarczają drobne liftingi, aby od tylu lat utrzymać się na rynku o czymś świadczy :) Piękne auta ;)

Danieltr: - Bosssssssska :)

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje marzenie to stare dobre Porshe 911 - oklepane, średnio atrakcyjne ale...

Mnie tam ciągnie do jeszcze starszego pojazdu tejże samej marki: 356... Tylko nie mogę określić, które :)

A z tych bliższych marzeń, które mam nadzieję, iż się niedługo spełnią to Trabant 500/600 Kombi...

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności