Skocz do zawartości

[książki] o programowaniu php, sql


gniotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę się dokształcić w dziedzinie programowania głównie php i sql, więcej na razie mi do szczęścia nie potrzeba.

Szukam dobrych książek dla laika gdzie jak krowie na rowie wszystko będzie opisane. Przeglądałem podstawowe kursy w sieci,

jakoś powoli idzie, ale wolałbym mimo wszystko z książką w ręku. Bardzo będę cenił sobie opinie osób, które już coś takiego przeczytały i mogą polecić.

Marketingowe papki na okładkach, że jasno i ekstra wytłumaczone mnie za bardzo nie przekonują, dlatego...

Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobre jest "PHP i MySQL Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty" Wydanie czwarte, Helion

Przeraża z miejsca grubość :) Ja dopiero zaczynam i jak na razie nie jest źle. Każda książka pisana jest w różny sposób, więc najlepiej wybierz się do empiku, dział informatyka i tam weź kilka do ręki, usiądź na kanapie i porównaj, która jest przyjemniej i lepiej, z Twojego punktu widzenia, napisana.

Powodzenia

Przedstaw swój Pomysł na biznes i pozyskaj inwestora

PIT online bardziej przyjazny niż e-deklaracje

Szukam inwestora, żeby zrealizować swoje pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mogę polecić tą książkę, jakiś czas temu się z niej uczyłem, tyle ze niestety skończyło się na słomianym zapale..ale mini cms napisałem ; p

Jakby co, to mam do opchnięcia trzecie wydanie tej książki, z płytą itd. stan idealny, cena 49,99zł + wysłka ;p Jeśli byłbyś zainteresowany, to pisz na priv.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dzisiaj jeszcze będę w empiku więc zajrzę na ten dział i zobaczę tą publikację :)

Harvi,

mi również nie trzeba super wiedzy programistycznej, potrzebuje do przeróbek w cms'ach i pisania jakichś prostych swoich,

więc mam nadzieję, że dobre trafię z książką :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności