Skocz do zawartości

[Szukamy] Księgowość znająca realia IT


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam proste i szybkie pytanie: Czy możecie polecić do prowadzenia księgowości znającego realia "internetowe" ? Czyli rozliczanie się z całym światem jak np Irlandia, Indie, czy Gibraltar ? ;) Wiedzącego że aparat Canon to nie Kanon ? :)

Ew dopilnuje również spraw z ZUS itp.

Napiszcie proszę jakie macie doświadczenia z tego typu czasami nietypowymi sprawami.

Pozdrawiam,

Michał

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takirgo jak ksiegowosc w realiach it albo nie - jest ksiegowosc i tyle. Smiem zaryzykowac stwierdzenie, ze nawet lepiej jak ktos jest neutralny w stosunku do branzy bo takie samo podejscie beda prezentowali kontrolerzy z US.

Kazde jedno biuro rachunkowe ci pomoze w tej kwestii. Irlandia, Indie, Gibraltar - to nie sa kraje z ktorymi tylko IT robi interesy, bez przesady ;). Canon != Kanon - to nie istotne, istotne jest to co na fakturze zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja jak przychodzę z jakimś kwiatkiem typu klient z USA płatność dotpay (UK) to sama grzebie i podpina 3 interpretacje o co chodzi. Tak samo jak np. odliczenie quada na firmę, sama siedziała i szukała interpretacji. Zazwyczaj tylko na odwrocie faktury piszę co to za kwiatek i już.

Nawet jak jej powiedziałem jak rozliczać adsense (tutaj z forum) to i tak miała bardzo ograniczone zaufania i sama musiała wszystkie paragrafy sprawdzić - takiej powinieneś szukać :)

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności