Skocz do zawartości

czy mi sie wydaje czy my coraj blizej zachodu ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

czy mi sie wydaje czy my coraj blizej zachodu ?

Fajne statystyki są w tym wątku to może ja podam swoje:

papierosy - $7.50/paczka

benzyna - $4/galon, 3.78L

silnik - 4.2L, 275HP

spalanie - 25L/100km

ubezpieczenie samochodu - $5300/rok (poszło w górę)

miesszkanie - $1400/miesiąc (też w górę)

prąd - $200 za ostatni miesiąc (niestety bez klimatyzacji się nie wyrobi)

itd.....

Rafał9/b] - czy tak Ci się spieszy do zachodu?

Wydaje mi się, że Polska powinna mieć własną tożsamość, a nie tak bardzo papugować zachód. Krew mnie zalewa jak rok temu byłem w Polscce i jeździłem na *car wash* zamiast na myjnie a ubrania kupowałem w jakiejś "clothing company" zamiast w sklepie odzieżowym.... itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
co mają pod pedałem i stać ich na to

weiecej jest takich co maja pod pedalem i ich na to nie stac :D

ale kazdy raz w zyciu powinien miec sportowy samochod :)

Wydaje mi się, że Polska powinna mieć własną tożsamość, a nie tak bardzo papugować zachód. Krew mnie zalewa jak rok temu byłem w Polscce i jeździłem na *car wash* zamiast na myjnie a ubrania kupowałem w jakiejś "clothing company" zamiast w sklepie odzieżowym.... itd....

to jest duzy bol - a w Krakowie zamiast zwiedac zabytki wszyscy do McDonalda :]

w Stanach ceny ubezpieczen i oplat sa koszmarne a na dodatek macie chyba problem z Meksynaninami ktorzy niszcza rynek tak konkurencyjnymi cenami (za swoje uslugi - glownie budowlane) ze jest coraz to gorzej...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z Meksynaninami ktorzy niszcza rynek tak konkurencyjnymi cenami (za swoje uslugi - glownie budowlane) ze jest coraz to gorzej...

A dlaczego tylko z Meksykaninami?

Do tego można dodać: Polaków, Rosjan, Czechów, Słowaków, Nigeryjczyków, Somalijczyków, Chińczyków, Jemeńczyków, Peruwiańczyków itd.... nie chce mi się pisac więcej bo musiałbym chyba niemalże caly spis państw z atlasu przytoczyć.

To jest głupie gadanie nacjonalistów. W Polsce jest problem podobny i w każdym innym kraju (oprócz 3-ciego świata) również.

w Stanach ceny ubezpieczen i oplat sa koszmarne

No i sektor ubezpieczeń przez Katrinę dostał tak po d**ie, że będzie dużp gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tylko z Meksykaninami?

akurat pamietalem o meksykanach bo niedawno slyszalem od czlowieka z Chicago ze coraz mniej zarabia bo go ubiegaja oferujac nizsze stawki - praktycznie stawki glodowe,

oczywiscie nia mam nic do meksykanow - kazdy chce jakos godnie zyc i kazdy kombinuje jak moze :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papierosy - $7.50/paczka

benzyna - $4/galon, 3.78L

ubezpieczenie samochodu - $5300/rok (poszło w górę)

miesszkanie - $1400/miesiąc (też w górę)

prąd - $200 za ostatni miesiąc (niestety bez klimatyzacji się nie wyrobi)

nie no, to są jakieś jaja :hi:

ja płacę 250$ za wynajęcie mieszkania i przy tej stawce szlag mnie trafia...

jasne, inna rzeczywistość...

paczka fajek ponad 20zł? mamo ratuj :D co za kraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo już gdzie przemycać fajki. Ale pontonem jak przez Odrę to  chyba sie nie da ?  :D

81789[/snapback]

Zawsze zostaje eBay. :)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno slyszalem od czlowieka z Chicago ze coraz mniej zarabia bo go ubiegaja oferujac nizsze stawki - praktycznie stawki glodowe,

Znowu zwykłe biadolenie. Prawda jest taka, że gdyby nie ta szara strefa nielegalnych imigrantów, którzy wykonują różne prace za niskie stawki, za które żaden amerykanin by nie pracował, to kraj by upadł.

Zawsze zostaje eBay.

W sumie to jest tak, że w róznych stanach i nawet miastach w tym samym stanie ceny są inne. W niektórych stanach można kupić papierosy za $3. A co do sprzedaży międzystanowej to już są wprowadzone konsekwencje prawne za kupowanie papierosów z innych stanów.

I jeszcze ciekawostka. Płacę $7.50 za paczkę fajek a jak idę do baru czy klubu to nawet sobie nie mogę przy piwku zapalić, bo jest to zakazane prawnie. :D

Dobra, idę na :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna - $4/galon, 3.78L

81707[/snapback]

Czyli jak dobrze licze to niecałe 4zł za litr, hmm to jednak taniej niż w polsce, :puknijsie:

Co do papierosów ktos kiedyś przeliczał, że jak się nie pali, to po 2 latach można mieć samochód, oczywiście odkładając to co by się przeznczało na papierosy, hmmm nie pale a dalej jeżdzę samochodem rodziców :)

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sprzedaży międzystanowej to już są wprowadzone konsekwencje

prawne za kupowanie papierosów z innych stanów.

Dobra, idę na  :puknijsie:

81799[/snapback]

a jak Ci sprawdzą z jakiego stanu masz fajki ?? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności