Skocz do zawartości

wrzucanie subdomen na różne IP


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy już ktoś to ćwiczył, otóz mam pare subdomen , które pozycjonuje jak na razie są na tym samym IP co domena główna, ale na dniach chce im przydzielić różne IP, pomijam fakt że linki z subdomen zyskaja na wartości , ale jak to się odbije na pozycji subdomen ? czy ktoś już coś takiego robił ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy już ktoś to ćwiczył, otóz mam pare subdomen , które pozycjonuje jak na razie są na tym samym IP co domena główna, ale na dniach chce im przydzielić różne IP, pomijam fakt że linki z subdomen zyskaja na wartości , ale jak to się odbije na pozycji subdomen ? czy ktoś już coś takiego robił ?

81166[/snapback]

Coś już było na ten temat. Wyniki były chyba takie, że jeśli jest to ta sama grupa IP to nie ma to większego znaczenia. Poczekaj możę na inne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno to wplynie pozytywnie jesli beda to IP z roznych klas... ale malo ktory provider chce dawac IP z roznych klas...

na kilku serwerach mam po 500 IP (wiecej nie obsluguje named :blink:) i nie moglem sie doprosic o wiecej niz 6-7 roznych klas...

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne IP i klasy dla wzajemnego pozycjonowania to wiem, że dobrze ale nurtuje mnie pytanie : jak sie zachowają subdomeny po zmianie IP i ich klasy ??? czy nie odbije sie to na ich pozycji ???

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> na kilku serwerach mam po 500 IP (wiecej nie obsluguje named :))

>wiem ze to niekoniecznie tematyczne, ale mozesz rozwinac ?

sprawa wyglada tak, ze nie ma mozliwosci podpiac wiecej niz 500 IP na jednym serwerze... named jest tak skonstruowany, ze wiecej nie obsluguje i przestaje dzialac :D

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz. ze named moze obsluzyc ? 500 domen/subdomen ? bo jakos chyba nie zalączyłem tego :)

82031[/snapback]

IP'kow... jesli bedziesz podpinal kazda domene na osobnym IP'ku to bedziesz mogl podpiac max 500 domen :)

Nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie niektóre rzeczy wymagają więcej czasu, aby je zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP'kow... jesli bedziesz podpinal kazda domene na osobnym IP'ku to bedziesz mogl podpiac max 500 domen :)

I teraz najwazniejsze pytanie - czy jestes w stanie okreslic - mniej wiecej - jaka to daje moc jezeli dasz na tych 500 sudomenach z roznymi IP'kami linka do jakiejs strony ?

dokladnie zastanawialem sie juz kiedys czy oplaca sie w cos takiego inwestowac - czy mozna to porownac np ze 100 linkami w link vault ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP'kow... jesli bedziesz podpinal kazda domene na osobnym IP'ku to bedziesz mogl podpiac max 500 domen :)

82032[/snapback]

znaczy pierwsze slysze o tym i wydaje sie malo prawdopodobne, bo nie wiem z jakiego powodu akurat bind/named mialby miec takie ograniczenie, ale skoro masz taka sytuacje :) musze sobie zasymulowac i sprawdzic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności