Skocz do zawartości

Wyjątkowa aukcja allegro


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

@Problemem ITZS jest, że ten temat pojawia się już w TOP10 na frazę 0t0m0t0.pl a TOP6 na 0t0d0m.pl.

ALe jakie to ma praktyczne znaczenie, ze się pojawia ? Nie patrz na to jako na domenę, ale jako ciąg znaków, a on tak niszowy, ze wystarczy jedno wystąpienie gdzieś na stronie i też się będzie pojawiać. Nie ma w tym nic z przemyślanego, a przede wszystkim skutecznego marketingu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A cha :) Choć szczerze wątpię czy ktoś przy zdrowych zmysłach nawet przez nanosekundę rozważy zakup tych domen.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiłeś się na tym forum by promować te swoje beznadzieje domeny, czy też wszystkich obrażać ? Jak już ci minie euforia związana z tą nonsensowną aukcja może dojrzysz, ze nazw tych domen nawet się nie da przekazać w rozmowie [zero]t[zero]m[zero]t[zero]... Wiec jedyny efekt jaki przyniosą to wejścia na serwisy których nazwy domen zmutowałeś :D

że proszę co? ;)

1. jakie moje domeny?

2. kto tu cokolwiek promuje? autor wątku? czy może ten co linki powrzucał?

3. kogo obrażać?

4. jaka euforia?

wy się chłopaki chyba za bardzo uzależniliście od netu i bije wam na dekiel.

istnieje życie w kosmosie poza virtualem, naprawdę :D

proponuję godzinny spacer wokół bloku (czy też może wokół wioski)

a jak nie pomoże to powtórka druga godzinka - i tak do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje życie prywatne nie narzekam, za to Ty chyba zwiedzasz inne światy skoro masz odwagę ośmieszać się w każdym poście, pisząc straszne bzdury. Człowieku, jeżeli ma się milion złotych, nie przeznacza się go na zakup tak idiotycznej domeny. Wspominałeś coś o marketingu. Ciekawi mnie skąd czerpiesz swoją wiedzę, skończyłeś studia, przeczytałeś choć jedną książkę na ten temat?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje życie prywatne nie narzekam, za to Ty chyba zwiedzasz inne światy skoro masz odwagę ośmieszać się w każdym poście, pisząc straszne bzdury. Człowieku, jeżeli ma się milion złotych, nie przeznacza się go na zakup tak idiotycznej domeny. Wspominałeś coś o marketingu. Ciekawi mnie skąd czerpiesz swoją wiedzę, skończyłeś studia, przeczytałeś choć jedną książkę na ten temat?

obawiam się że moja rozmowa z tobą może nie mieć sensu ponieważ tkwisz w swoistym "twilight zone" (if you know what I mean) i/lub cierpisz na obecnie pandemicznie rozpowszechnioną chorobę - "nieumiejętność czytania ze zrozumieniem".

Gdzie ja powiedziałem że te domeny należy kupić za bańkę czy 10 baniek (cena na aukcji)? Powiedziałem tylko że być może za jakiś czas tego typu cena MOŻE okazać się okazyjna. W końcu Naspers zapłacił za allegro 5 000 000 000 PLN (pięć MILIARDÓW złotych) ponad miliard funtów szterlingw. I wyraźnie to napisałem: JEŚLI faktycznie ktoś ma zamiar stawiać tam porządny serwis konkurencyjny w stosunku do "pierwowzorów" bo bezpłatny (jak sugeruje opis na stronie). Czy faktycznie mają takie plany to się okaże.

Cena na aukcji jest na dzień dzisiejszy z kosmosu, (co widzi każde dziecko) zapewne z dwóch powodów które przychodzą mi do głowy:

1. żeby sprowokować do wejścia na opis aukcji

2. żeby nie sprzedać domen - przecież to oczywiste że nikt nie kupuje za taką kasę na allegro ani w ogóle takich domen które na dzień dzisiejszy NIC nie mają oprócz POTENCJAŁU. I to tylko pod warunkami opisanymi powyżej.

Ale wy chłopaki rzucajcie się dalej na mnie jak wściekłe psy, bo się ośmieliłem mieć odrębne zdanie :D

jak znajdę jeszcze czas to zaglądnę w najbliższych dniach.

bawcie się dobrze tylko się tak nie przejmujcie bo wam żyłki popękają ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie skąd czerpiesz swoją wiedzę, skończyłeś studia, przeczytałeś choć jedną książkę na ten temat?

Mi się wydaje, że jak wcześniej kolega stwierdził, z spacerów koło bloku... a że ostatnio zimno i ostro wieje, to czasem można sobie to i owo odmrozić jeśli zapomni się czapki :jezyk1:

Ale faktycznie możesz mieć rację ja dzisiaj zarejestrowałem a11egr0.pl i sffi4tmotocyklii.pl. Gdyby ktoś chciał stawiać allegro 2.0 (bo "w końcu Naspers zapłacił za allegro 5 000 000 000 PLN" a 2*5=10) to zapraszam na priv :)

Mam też dobry generator poke-speech przydatny do rejestracji... możemy gadać jak ktoś ma nadmiarowe pół bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facebookasdbvcp.com - chyba kupię sobie tę domenę. W ciągu kilku miesięcy może osiągnąć spory sukces. Powstanie na niej serwis społecznościowy dla "szalonych nastolatków". Niech mi ktoś wymieni chociaż jedną wadę tej domeny !!!

Jest wiele osobistości, które miały własne zdanie czy odmienny sposób myślenia, osiągając przy tym życiowe sukcesy. Niestety póki co Twoje wizje są jedynie śmieszne ;)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itzs nie obraz się ale z każdym kolejnym postem piszesz większe bzdury...

te domeny nie są i nie będą warte nawet 100zł

ja nie wiem jak można zareklamować taką domenę, jakaś porażka totalna

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności